Целулит - 3 тема

  • 86 068
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
babysladkata  Peace за периода, в който правиш процедури (масаж, ЛПГ ....) не трябва да правиш никакви анаеробни натоварвания (да не правиш силови тренировки за крака - никакви клекове и наапди с тежести, без лег преса и т.н.), може само аеробни (кардио - колело на на-лекат степен - бързо и от типа)

причината е, че масажистът с масажите иска да достигне до проблемите натрупвания, а о ттренировките мускулът набъбва и расте и намалява достъпа

ако не правиш процедури - си прави обичайните тренировки, всеки организъм е индивидуален и реагира различно - щом таак се чувстваш добре - продължавай

фитнесът и вендузите - не си пречат - напротив  Peace ако ползваш парна баня след фитнеса - можеш да правиш вендузите и вътре  Peace

# 16
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
...И аз да питам - масажи плюс спининг и плуване добра комбинация ли е? a.l.e.n.a.   bouquet

много добра  Peace стига със спининга да не товариш бедрата  Peace трябва да има кардио ефект, а не силова тренировка  Peace

интервалното кардио (ако така правите спининга) е много добро; но всеки водач си има подход  Peace и не знам как е при вас  Peace

# 17
  • Мнения: 6 604
Да ви следя. Аз си продължавам с масажите и вендузите. Ефект определено има Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 941
Може и да проверя,да. Гледах тук и още два салона близо до работа, които предлагат масажи.И тях ще ги "преслушам" скоро .  Laughing

# 19
  • Мнения: 569
Някой ползвал ли е Талодерма, имат 2 антицелулитни продукта?

# 20
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Някой ползвал ли е Талодерма, имат 2 антицелулитни продукта?
Едното масажно масло съм ползвала- мирише много силно на канела, но сякаш нямаше кой знае какъв ефект върху целулита.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 714
...И аз да питам - масажи плюс спининг и плуване добра комбинация ли е? a.l.e.n.a.   bouquet

много добра  Peace стига със спининга да не товариш бедрата  Peace трябва да има кардио ефект, а не силова тренировка  Peace

интервалното кардио (ако така правите спининга) е много добро; но всеки водач си има подход  Peace и не знам как е при вас  Peace

Ами моята инструкторка го дава много хард... Но и масажистът не й отстъпва  Laughing

# 22
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Къде ходиш на спининг и масажи?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 714
Масажистът идва у дома, а на спининг - на Спартак Peace

# 24
  • Мнения: 2
И аз продължавам с вендузните масажи, има бавен, но положителен ефект до тук.
Напоследък забелязвам, че не изпитвам никаква болка. Дано това не означава, че ефекта им се намалява...  Confused

# 25
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
означава, че положението се подобрява  Blush Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 432
Нареждам се и аз Simple Smile

От всичко, което съм опитала до сега, съм най-доволна от ръчните масажи на специалист.

# 27
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Добре ли е да се съчетае кавитация с масаж с вендузи?

# 28
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
да  Peace

това, което се освобождава с кавитацията, вендузите ще го дренират нагоре  Peace

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Аз не съм много сериозна в с вендузите, затова се записвам, за да се мотивирам и подсещам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт