Бъдещи МАРТенки тук се явете и тестчета с две черти покажете

  • 30 597
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Аз пък от тази тема разбирам, че изписват Деган на бременни.
Мен лично ме е страх от лекарства, няма да пия, ще си ходя с постоянното гадене.

Руми, не мога да помогна, звучи зле, действай според предписанията на докторите!

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Аз пък от тази тема разбирам, че изписват Деган на бременни.

И в болницата вливат със системите Деган.

Но ако може да се търпи, колкото и неприятно да е това гадене, по-добре никакви медикаменти да не се приемат.

# 722
  • Мнения: 50
И аз мисля че е по добре без лекарства , но повръщам и водата която пия , по 20 пъти на ден ,бях на системи ,но не ми помагат , незнам , страх ме е да ги пия ,но без тях не мога да стана, Embarassed

# 723
  • Мнения: 67
Аз пък от тази тема разбирам, че изписват Деган на бременни.
Мен лично ме е страх от лекарства, няма да пия, ще си ходя с постоянното гадене.

Руми, не мога да помогна, звучи зле, действай според предписанията на докторите!

Simple Smile Те не ми казват нищо!!!! Само ме прехвърлят от един на друг и никой нищо не ми казва! Но и изглежда, че никой не се трогна и изплаши! Имам една колежка с малко дете и тя каза, че такъв обрив е имало детенцето й след претопляне......... Много е гадно!

# 724
  • Мнения: X
И аз мисля че е по добре без лекарства , но повръщам и водата която пия , по 20 пъти на ден ,бях на системи ,но не ми помагат , незнам , страх ме е да ги пия ,но без тях не мога да стана, Embarassed
Е да, в такъв случай се налага, щом ти е толкова зле, естествено....

Руми, щом са ти казали, дай кръв и иди вдругиден с изследвания, направи точно това. Какво друго можеш да направиш. Ако не ти е спокойно, търси друго мнение, ама чие, на прима виста не се сещам...

# 725
  • Мнения: 0
благодаря много за съветите против гаденето. като за начало ще пробвам с чая от мента и водата с лимон. Дано помогнат   newsm20

# 726
  • Мнения: 67

Руми, щом са ти казали, дай кръв и иди вдругиден с изследвания, направи точно това. Какво друго можеш да направиш. Ако не ти е спокойно, търси друго мнение, ама чие, на прима виста не се сещам...

 #Crazy в голям ужас се вкарах! Иначе сутринта си пуснах кръв, след работа ще отида да си я взема и дано всичко да е наред.....

# 727
  • Мнения: 367
Момичета някой беше споменал за Швепс битер лимон,много ми помага на мен,както и лимон изцеден пресен.Хапчета не смятам да ползвам,ако не се наложи,но за гаденето,ще търпим.

# 728
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
При мен за гаденето ( при първата бременност) помагаше знам, че ще ви се стори гадно но водата от киселите краставички- пиех си я и изяждах една краставичка, правех си домашна лимонада или ядях кракери.
Сегашната ми бременност нямам никакви симптоми на гадене, освен вчера ( стана ми леко зле тъкмо да започне да ми се гади). Единственото неудобство при мен е непрекъснатия глад. Такова нещо никога не ми  се е случвали да се чувствам толкова гладна- непрекъснато.
Иначе бях 54кг преди да забременея, сега съм 55 Simple Smile
По принцип мразя всякакви лекарства и пия единствено мутивитамини. Като видях двете чертички веднага ги смених с такива за бременни.

Руми, осведомявай ни какво се случва. Ще стоя на нокти.

# 729
  • Мнения: 105
Здравейте момичета от това което прочетох днес всички сте добре,с изклучение на това гадене Sad,милички аз да си призная се плаша,че нямам такива неразположения,има ли други изключения като мен smile3506
Vasencetto чакам с нетърпение резултата ти от прегледа,след първото прокървяване какво ти дадоха да пиеш?
Оф кога юе дойде и моя ред за преглед,ще откача,исками се да ходя през 2 дни и да виждам че всичко е наред smile3511

# 730
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Тиара, аз почти съм в твоята графа на "Непроблемните"  Mr. Green

Кой ще прави новата тема?

# 731
  • Мнения: 3
котенца, аз пък имам друг проблем, изобщо не ми се повръща, но за сметка на това много ме боли кръста, захвърлих бусколизините и но щато-не ми помагат, по цял ден лежа, чак ми се схващат краката от болка Cry . Утре съм на втори преглед, дано всичко е ок Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 67
Ще разказвам, то даже нямам и на кого да споделя! Само с приятеля ми, който вече иска да ме набие, че постоянно си мисля, че е станало нещо страшно!

А някой знае ли какъв е ефекта върху плода от прегряване?

И да вече е време за нова тема!

# 733
  • Мнения: 105
Тиара, аз почти съм в твоята графа на "Непроблемните"  Mr. Green

Кой ще прави новата тема?
браво,радвам се дано и другите да се отърсят от това по бързо Stuck Out Tongue

# 734
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
котенца, аз пък имам друг проблем, изобщо не ми се повръща, но за сметка на това много ме боли кръста, захвърлих бусколизините и но щато-не ми помагат, по цял ден лежа, чак ми се схващат краката от болка Cry . Утре съм на втори преглед, дано всичко е ок Heart Eyes

Миналият път, когато бях по- напреднала много ме болеше кръста и си слагах гел пак ( затоплен), помагаше ми доста. Не знам дали е полезно, но при мен помагаше.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт