Живеещи в Италия, тема 125

  • 25 610
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 545
MG, продават ленти, от най-различни марки, обикн. в големите хипермаркети или в специализираните козметични/фризьорки магазини. Ани, ми като живеем на морето, поне да използваме, ски няма как да тренираме  Laughing.

# 16
  • Мнения: 5 710
Момичета,купих си на Виит кола-маска с пълнителя  и рола ,лентичките и кърпичките за след чистене,еее толкова готино ме е чистила само козметичка.
Искам да попитам понеже тези ленти са почти на привършване,само ленти някъде продават ли ,пълнители видях ,че има ,но само ленти не намерих.


о, аз съм силно заинтригувана, гледала съм рекламата
в-са ми ръце, вежди смееш ли така да почистваш?
лентите сигурно са новост, като тези сапуни , кариките дойдоха по-късно
по вс вероянтост в някой магазин тип Сапонерия и от сорта

# 17
  • Мнения: 5 710
MG, продават ленти, от най-различни марки, обикн. в големите хипермаркети или в специализираните козметични/фризьорки магазини. Ани, ми като живеем на морето, поне да използваме, ски няма как да тренираме  Laughing.

ти ужасно мн ме кефиш с тези дейности
аз имам в-с ( като закърнял биолог) - като слезеш долу да гледаш само зяпаш ли , или се сещаш и какво гледаш? ( мисълта ми е че може би има и курсове по систематика на риби, нисши растения..)Simple Smile
и какво се вижда, на каква дълбочина?
Аз само 1п съм правила шнорхелинг в Тайланд и ми остана сърцето там в тази гротта, до която се пуснахме....

# 18
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
аз ходя на козметик за депилация, въпреки че сме снабдени с всякакви препарати за спешни случаи  Laughing епилатор, стрише, крем, всичко. така, както си върши работата козметичката, аз не мога да я свърша : нито като време, нито като качество, при това съм с чувствителна кожа и ако трябва да мина 2 пъти (което е абсурд за професионалист), смятай че съм възпалила всичко  ooooh!

таааа... лентите си ги има от време оно  Laughing

пп. резината е безумно скъпа за моя джоб  Shocked при това я намирам за практична, но красива? ... колкото и теракота  newsm78 (не разбирам от такива работи, де  Rolling Eyes)

# 19
  • Мнения: 6 305
аз не мога да я свърша : нито като време, нито като качество, при това съм с чувствителна кожа и ако трябва да мина 2 пъти (което е абсурд за професионалист), смятай че съм възпалила всичко  ooooh!

Аз се епилирам всяка седмица. То за една седмица излизат съвсем малко косъмчета и минавам с машинката за 10 минути и няма много скубане. Така успявам да се поддържам в ред, иначе адски ме дразни да трябва да чакам да ми израстнат космите. Confused Обикновено уикенда се епилирам, а някъде по средата на седмицата правя ексфолиация на цялото тяло, за да съм сигурна, че няма да ми растат подкожни косми. На мен това ми е проблемът, ако не се ексфолирам.
Изобщо, готова съм за земетръс. Laughing Laughing Laughing (по Лени)

# 20
  • Мнения: 1 545
Лени, ми то в мануалето на федерацията си пише и за рибите, и за растенията, само да има кой да чете и учи  Wink. Понеже не е от жизненоважно значение, т.е. много по-важно е да научиш разните физични закони, налягането на разните газове, и една купчина закони и принципи, от които ти зависи живота, то за рибите не остава много време  Laughing. Различавам октоподите, естествено, морените, морските звезди, и горгониите (фалшиви корали), а преди слизане обикновено в лодката водача на групата обяснява какво точно се очак да видим, та ако внимаваш, ще знаеш. Обещавам да пусна снимки във фейса.

# 21
  • Мнения: 8 526
Момичета,купих си на Виит кола-маска с пълнителя  и рола ,лентичките и кърпичките за след чистене,еее толкова готино ме е чистила само козметичка.
Искам да попитам понеже тези ленти са почти на привършване,само ленти някъде продават ли ,пълнители видях ,че има ,но само ленти не намерих.


о, аз съм силно заинтригувана, гледала съм рекламата
в-са ми ръце, вежди смееш ли така да почистваш?
лентите сигурно са новост, като тези сапуни , кариките дойдоха по-късно
по вс вероянтост в някой магазин тип Сапонерия и от сорта

Въпреки ,че пише ,че не почиства мустачки аз го направих и нямах никъкви проблеми,вежди не знам дали ще стане.Ръце не чистя ,но краката така готино ги изчистих ,за 10 минути беше цялата история.А може ли рекламата в тубата ли да я търс?Абе въобще се чудя защо 2 години съм се чудили и не съм си купила.
Гледате ил мача Испания -Италия?

# 22
  • Мнения: 8 526
http://www.youtube.com/watch?v=ueZa8ASUeQg
Лени,точно това е моят ,само ,че в края на рекламата се виждат 2 пълнителя единият е малък май той ще става за вежди ,но аз имам само големия.Супер е!!!
Малкия е за бикини и подмишници

# 23
  • Мнения: 5 710
Аз имах предвид не че няма ленти, а че може би за този пълнител, модел и тн лентите ще дойдат по-късно. Ние имаме такива сапуни със сензори ( забравих им името)  и самите карики дойдоха 2 месеца по-късно.

Самият патрон подменя ли се ( колко струва?)

Аз не мога да се епилирам (крака), защото имам тежък случай с разширени вени. Струва ми се, че ще ги изтръгна и тях с апаратчето, така че предпочитам да не ги травмирам много много и се бръсна.

# 24
  • Мнения: 8 526
Аз имах предвид не че няма ленти, а че може би за този пълнител, модел и тн лентите ще дойдат по-късно. Ние имаме такива сапуни със сензори ( забравих им името)  и самите карики дойдоха 2 месеца по-късно.

Самият патрон подменя ли се ( колко струва?)

Аз не мога да се епилирам (крака), защото имам тежък случай с разширени вени. Струва ми се, че ще ги изтръгна и тях с апаратчето, така че предпочитам да не ги травмирам много много и се бръсна.


7 eвро е патрона.

# 25
  • Мнения: 1 545
Моето е на ДепилСоап, имам го от доста време, но рядко го ползвам, впреки, че съм доволна. Още не съм сменяла патрона. Аз основно депилирам лингуине при козметичка, не мога да го направя сама. Краката минавам със СилкЕпил, от време на време, защото след бременностите ми се разредиха много, та за няколко косми не си заслужава депилация с кола. Мишници бръсна, не мога да си представя там да дърпам, много нежно ми се вижда.

# 26
  • Мнения: 5 710
А един патрон какво покрива?

# 27
  • Мнения: 6 305
Аз основно депилирам лингуине при козметичка,

Деске, и аз преди мислех, че е linguine (така по слух Blush), но то всъщност е inguine.

Феиам, колежке по правописа, надявам се, че ще се съгласите?

# 28
  • Мнения: 8 526
А един патрон какво покрива?
В какъв смисъл.Аз изчистих краката и мисля че поне още 2 - 3 пъти ще го направя с един патрон

# 29
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Моето е на ДепилСоап, имам го от доста време, но рядко го ползвам, впреки, че съм доволна. Още не съм сменяла патрона. Аз основно депилирам лингуине при козметичка, не мога да го направя сама. Краката минавам със СилкЕпил, от време на време, защото след бременностите ми се разредиха много, та за няколко косми не си заслужава депилация с кола. Мишници бръсна, не мога да си представя там да дърпам, много нежно ми се вижда.

ал песто е патате са превъзходни  Laughing
ама и с фрутти ди маре имат своето "защо"  Wink



Феиам, колежке по правописа, надявам се, че ще се съгласите?

опс, така е като пиша на (големи) интервали  Laughing
имаме близък приятел, чист италианец, който казва ла лангурия, и друг, "ал гиачо" (all'addiaccio)  Laughing
нищо не може да ме учуди  Laughing

инак, като Десита за подмишниците, където съм забранила на козметичката ми да прави предложения на щерката : деликатна и лесно възпалима зона.
крака, ръце и... ингуине, при нея. силк-епилът ми прави възпаление и инкарнити, използвам го за случайни пропуски. веждите: пинсета или козметичка при мен, само пинсета за щерката - има уникално оформена вежда, и козметичката отказа да я пипа, за жалост, приятелка, караща такова даскало направи белята  Banghead.  но пък тя си даде сметка сама, може би  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт