iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 9

  • 39 924
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 541
Здравейте отново момичета Ифетки. Моля за инфо, ако някой знае, очаква ли се в скоро време преведен епизод - те останаха общо 4 непреведени - или просто дойде отпускарското/сесийно време и всичко се отлага за неопределено време? Hug

# 46
  • Мнения: 167
Здравейте отново момичета Ифетки. Моля за инфо, ако някой знае, очаква ли се в скоро време преведен епизод - те останаха общо 4 непреведени - или просто дойде отпускарското/сесийно време и всичко се отлага за неопределено време? Hug
Лия, превода и субовете ги правят Клю, Лисанка и Моренка когато могат Peace
Позволявам си да ти отговоря, защото имаме неписано споразумение - когато/тогава Wink
Така, че не ги притискаме и напрягаме, още повече, че и за тях е време за отпуски Party
Приятен уикенд Hug

# 47
  • Мнения: 0
Добър ден Simple Smile В тая жега,как ще изкара ме не знам.........аз си пускам сега Иффет-ката ,прспивам малкия и се отдавам на малко релакссссссс.........Лек ден ви желая и приятни почивни дни,изпълнени с мн емоциии :*
Как ми се иска да ми пратиш малко от жегата,при нас духа вали ужас Sick
 филма свърши,втори сезон ще го гледам в България Simple Smile))))остава ни само месец до завръщането,много се вълнувам ,но да си призная съм малко притеснена Confused
този месец ще ми е много натоварен и няма да имам много време за филма даже може би ще го доизгледам когато се върнем в БГ.
На всички вас пожелавам весело и изпълнено с много емоции лято Hug

# 48
  • Мнения: 9 541
Мелина Мел, много благодаря за разяснението. Аз по никакъв начин не искам някой да бъде притискан, защото безкрайно ценя безвъзмездния труд на триото. По-скоро може би исках да разбера /но това може да го каже само екипът за преводи/ дали предстои нещо скоро или не. Heart Eyes

Жу, така е, щом там, където си е дъждовно и хладно, естествено че си мечтаеш за слънце. Зимата тук беше много сурова и аз много пъти си казвах - веднъж да изгрее слънчицето, но сега давам отбой, то просто не се диша. Испанците си почиват след обяд заради високите температури. Ами то ние ги стигнахме по градуси, че на моменти ги и минахме, но кой ти дава сиеста..... Пожелавам лек път и приятна ваканция на теб и СУПЕР УИКЕНД на всички Ифетки!

# 49
  • Мнения: 11
Добър вечер банда, голяма жега, направо е опасно горещо

Да кажа да знаете, че епизод преведен да се очаква най-рано края на др седмица, но пак не е мн сигурно и не обещавам нищо. Тъй като в момента работим по епизода, но не непрекъснато.
затова и не можем да кажем с точност Hug Hug Hug

хубава вечер Иффетки

# 50
  • Мнения: 9 541
Добър вечер банда, голяма жега, направо е опасно горещо

Да кажа да знаете, че епизод преведен да се очаква най-рано края на др седмица, но пак не е мн сигурно и не обещавам нищо. Тъй като в момента работим по епизода, но не непрекъснато.
затова и не можем да кажем с точност Hug Hug Hug

хубава вечер Иффетки

Е това е супер инфо, мерси много, за мен напълно достатъчно. Как не мога да ви помогна с нищо, чак яд ме хваща.

# 51
  • Мнения: 11
Zhu ,мила,моя давам ти около 20гр,че да останат и нас толкова....мн е горещоооо оф чак не се диша Sad Даже и сега е такава жега,че малкия се буди постоянно,уффф,на нас не може да ни се угоди .Лека вечер и хубав уикенд

# 52
  • Мнения: 11
Добро утро, Иффтеки

Нека в първия почивен ден...да сме усмихнати и позитивни!!!


# 53
  • Мнения: 9 541
Привет и от мен. Лис мерси за кафето, днес мога да го изпия дори на терасата, защото е по-хладно. Бързам, защото не се знае до кога.......... Хубаво настроение за всички вас.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 21 724
Ооо, Лис, супер кафенце, благодаря! Аз пия целодневно. Simple Smile
Пфуу, при нас няма хлад братче, а дано утре се усети.
Ей ви нещо за разхлада. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 9 541

Искам хлад!

# 56
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен,малкия спи,вкъщи е ошетано,мъжа ми е за риба,а аз си стоя край компа и се мечтая за моренцееееееее...........  sport027 Тук въобще не подухва,отворила съм на всякъде и  пак е задух Sad

# 57
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Надула съм климатика и не си показвам и носа навън без абсолютна необходимост  Simple Smile
Друго спасение от този мор няма.

# 58
  • Мнения: 11
Добро утро Иффтки, хайде да пием по кафе



Хубава нова седмица

# 59
  • Мнения: 9 541
Много мерси за кафенцето, Лис! Като никога и аз да се класирам в нормално сутрешно време. Хубава седмица на всички Ифетки, пък ако има и преводче на серийка тази седмица ще е супер!!! Пък ако не, по-нататък...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт