Парфюмни размисли и страсти - 158

  • 51 078
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 64
Цитат
Аз пък питах веднъж Crazy , беше Acqua di Gio  - е, прекрасен е!

Наистина. И новият Acqua di Gio ESSENZA също много ми хареса. И двата са парфюми, които по-хубаво стоят, отколкото миришат на листче.

Ще запомня за килийките на питките на пчелите  Peace

# 721
  • Мнения: 17 546
E, цели 8 часа до тук Liberte не ме изостави! Уникална трайност и шлейф! Сигурна съм, че би останал и до сутринта, но след малко ще го отмия, и ще сложа един от двата ми любими терапевтични аромати за сън - Essence Narciso Rodriguez или Infusion d'Iris Prada. Heart Eyes

# 722
  • Козлодуй
  • Мнения: 759
Много отдавна се разделих с Либерте и дори не го помня вече...

Днес в бързината на тръгване за работа грабнах отливката Piment Brûlant.Викам си-хайде,ще му дам още един последен шанс,може при тези температури и той пък да вземе да ми се покаже красив.Е да,ама не!Само бомбирали буркани и вкиснати чушки върху мен Twisted Evil Даже колегата каза,че му мириша на консервна фабрика Laughing Добре,че не бях извадила от чантата вчерашната отливка Палома,та пооправих положението.И пак се опитваше да се покаже изпод нея гада зелен Twisted Evil

# 723
  • Мнения: 31 208
Денси, знаеш ли как стоят нещата с парфюмите, които се продават по фри-шоповете на границите? Повечето ми Шанели са купувани от там. Мисля, че са си ОК, но все пак  Thinking
Цените са им много по ниски от тези в магазина - КМ ЕДП - 50 мл - 60 евро, 100 мл - 84 евро.
Безмтната търговия се следи много и продуктите са оригинал. Не знам дал са пряк вносител на Шанел, но би трябвало да са си уредили нещата. Аз също имам Шанел от безмитен магазин читав е, сравнявала съм го.

# 724
  • Мнения: 813
Не е зле надвечер да се преброим ooooh! Grinning
Либерте имам спомен че го мирисах отдавна в топла лятна вечер и ми се стори много хубав, нещо мандаринено- портокалово и не прекалено сладникаво.Не очаквах да е толкова траен. Сигурно и по сайтовете вече се е поизчерпал ще се разтърся.Бижу е зарибителка на разни хубавини дето не им обръщаме внимание.
Артизанските чушки ще ги пробвам в най-скоро време с интерес , дано и аз подуша бомбирала туршия Laughing

# 725
  • Мнения: 178
Днес извадих и аз позабравеното Либерте .Пак е права Бижу ! Страхотен , мандаринен и ненакъртвъщ! Може би в горещото сладостта му се губи и това много ми харесва !
Мислех си ,че ще ми се гади в топлото от сладки парфюми,но не ! Утре смятам и Уиш да пробвам и него никога не съм го носила в топло .

# 726
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Мога ли в БГ да намеря Баленсиага Thinking

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Аз бях придобила Либерте, много ми хареса началото му, прелестни портокалчета изкачаха..много... Simple Smile , но като вземе да излиза на преден план пачулито и .... Sick . Разделих се с него само заради пачулито - мъжкарееше ми от него . Но аз като цяло рядко харесвам парфюм с пачули. За момента изключения са Монталското и Шанелското ..те са си по-други.

# 728
  • Мнения: 17 546
За радост не ми избива пачули на мен! В един момент, няколко часа след началото, между портокалите се промъква един суров жасмин, от този, който не харесвам(като в Мон жасмин ноар), но нещо го потушава и остават само ухания, които харесвам!

Днес ще сложа любимата ми Лолита Л!

# 729
  • Мнения: 8 463
Мога ли в БГ да намеря Баленсиага Thinking
Само в интернет-магазин.
В тая ужасна жега добре ми действат зелените аромати и ме радва Miss Dior Cherie L`Eau. Създава едно  леко резливо усещане за зеленина и свежест.

# 730
  • София
  • Мнения: 5 657
Заповядайте в
Н О В А Т А   Т Е М А
  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт