Парфюмни размисли и страсти - 158

  • 51 097
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 17 546
В сайта на Шанел излиза това като се пусне търсене за България:
....................................
На това съм по-склонна да повярвам, щом в сайта на Шанел е отбелязано. Peace

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Като сте заговорили за КМ, ще ме осведомите ли каква е цената за 100 и 50 мл едП в Дъглас, Сефора и където още се продава (сигурно място)? Благодаря.   bouquet

Вчера бях в БЗ и пробвах няколко неща, лошото е че всички ми харесаха.  Mr. Green
Влезнах за Сеншъсите главно. Най ми хареса Нюда, Ноара много ми напомни на Л'агент (само, че не ми е толкова опушен, колкото него), а класическия почти не го регистрирах. Уж си пръснах нормално.  Tired
Идил Сюблим, Chloe l'eau, Acqua di gioia Essenza и Shalimar Initial l'eau, бяха останалите които харесах.  Laughing

# 692
  • Мнения: 2 446
Аз пък днес тъна в абсолютно блаженство. Не стига, че цял ден се развявам на мотора, обгърната от невероятния за мен О Клеър де Мерве/ Натали, този парфюм ме обича/. За протокола ще отбележа, че в жега нищо не оцелява на вятъра при високи скорости. Сутринта от 10, та вечерта до 19ч беше плътно с мен/после влязох в банята/, в тая жега, пот и вятър, чак аз се изумих. Чудя се, защо въобще се мъча да нося разни парфюмчета, просто за да стигна някое дъно, а не се наслаждавам на любимите си. На всичкото от горе днес ми пристигнаха две дълго бленувани шишенца от Артизан: Ванила абсолют/ прибирам го за по-хладно, че в жегата му чезне омаята/ и Дзонка, която много усърдно ще метна да нося. Heart Eyes

# 693
  • Германия
  • Мнения: 71


Някой може ли да ми припомни каква беше кондиката при Herba Fresca? Hug

Имам определен спомен, че някой ми обяснява за етикета отпред - да търся квадратния или четвъртития, понеже едното е старото издание, другото ново и вероятно реформулирано. Бъркам ли парфюма или точно за него се отнасяше? Следя го от седмица в местното тържище, обаче то етикети, то чудо - като прозрачна лепенка, като етикет залепено, само на едно въженце отпред виси едно листче, пък със златни букви, пък със зелени - омотах се в кълчища. Изобщо има ли разлики в изданията, освен в етикетите?

# 694
  • София
  • Мнения: 64
Натали - Ковачева беше забелязала разлика, аз не съм ги сравнявала. Моята Херба май е от по-старите и е с петоъгълен етикет на шишето, като килийка от пчелна пита. Мисля че новите са квадратни. Но не съм 100% сигурна.

Представител на Шанел в Б-ия е г-жа Буря Куртакова - ако на някой наистина му трябва инфо за вносителски лицензи, тя трябва да знае. Между другото на малка уличка в центъра, Леге ли беше, Лавеле ли не помня, попаднах на магазин с шанелски парфюми и козметика. За мен бяха напълно убедителни и доста по-наблизо от мол, но аз не не съм познавач.

Старата Бронзова богиня е перфектен парфюм за басейн - създава ми илюзия че съм на море и се стеле хууубаво наоколо. dance И ЛМ всеки път ме пита кой е този страхотен парфюм.  Embarassed

# 695
  • Мнения: 13 627
Ивче, КМ е 150 лв. за 50 мл. EDP. Моя е купуван преди 3-4 години и тогава това му беше цената. 
100 мл. не ги знам с точност, но бяха над 200 лв.

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Моята Херба е с квадратен етикет, но нямам идея нова ли е, стара ли е. Освен това, капачката не е вградена в пръскалото, а си е напълно отделна, функционална капачка. Преди май не бяха така.

# 697
  • Germany
  • Мнения: 1 581


Някой може ли да ми припомни каква беше кондиката при Herba Fresca? Hug

Натали, Калина ти е обяснила - прозрачен етикет, като пчелна пита е старото издание. Ти пробва него, и моя е такъв. Новият етикет е правоъгълен и лично аз смятам, че е идея по-нетраен, но може и да си внушавам. Аз установих, че Херба фреска ми харесва повече през пролетта, в тези жеги ментата ми избива повече и е по-остра и хладна, каквато не е в по-хладно време. Тогава е сочна и освежаваща, чудесно съчетана с млада зелена трева Heart Eyes
Ох, аз имам две нови парфюмни любови ooooh!, благодарение на една парфюмна фея, но ще пиша подробно тези дни, иска ми се по-сериозно да се запозная, но са безкрайно красиви Heart Eyes Heart Eyes, но скъпи и трудно откриваеми Cry
Открих, че Градската кралица се държи невероятно красиво при мен в жегите, прави изключителен шлейф, при мен алдехиди не се показват, утихва толкова красиво, пудрено и креместо, пръснат на дреха или шал - ухае с дни Heart Eyes Обичам го този парфюм, сериозно се замислям за запасяване ooooh!

# 698
  • Мнения: 65
момичета нуждая се от нещо свежо, да не е прекалено лимонено и сапунено за подарък на мъж, подходящ сега за лятото като аромат. Давайте спешни идеи, моля. Какво да взема - да е леко, да е ефирно, да не е натрапчиво, да не е тежко, да не е прекалено цитрусово, та чак кисело.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 691
От мен глас за Dior - Dune и  Azzaro - visit bright  Peace

# 700
  • Козлодуй
  • Мнения: 775
Това Версаче Peace

Извинявам се за корекцията,но пчелните кутийки са шестоъгълни Embarassed

Вчера носих Палома ЕДТ.На топло ми се разкрива в пъти по-красив,от колкото на хладно.Освен това май колкото повече го нося,толкова повече се влюбвам в него и в шиприте като цяло Heart Eyes А вчера получих комплимент даже от началника,който рядко обръща внимание на подобни "дреболии" Mr. Green

# 701
  • Мнения: 813
Хербата която аз мирисах в Бюти зоната май беше с четвъртит етикет. Може и да има разлика в трайността, но и този не беше с лоша трайност като за Алегория по моя преценка. Аз го мислех за нов аромат а той не бил. Много е хубав.
Шиприте са си елегантни баш  като за началник  Laughing
Останах без шипърче истинско а толкова ги обичах, изключая инитиала дето уж се води такъв. Трябва да се поправя ooooh!

betina_st погледни Тере-то на Ерме , но не знам в ценовата категория ли е  и възрастовата hahaha

http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/hermes-terre-d-herm-s.php
има го по доста сайтове давам само картинката

Последна редакция: сб, 14 юли 2012, 10:41 от raz_nejena

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 1 203


betina_st погледни Тере-то на Ерме , но не знам в ценовата категория ли е

http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/hermes-terre-d-herm-s.php
има го по доста сайтове давам само картинката
Тере-то на Ерме дори и за моя 40-годишен мъж му беше доста тежко като го пробва, да не кажа го оприличи на парфюм за възрастен /какъвто той не е  hahaha / мъж.
Версаче имат добри предложения за аромат, какъвто търсиш.  Peace
Лунен сън ти е предложила най-подходящото от тях Wink

Денси, знаеш ли как стоят нещата с парфюмите, които се продават по фри-шоповете на границите? Повечето ми Шанели са купувани от там. Мисля, че са си ОК, но все пак  Thinking
Цените са им много по ниски от тези в магазина - КМ ЕДП - 50 мл - 60 евро, 100 мл - 84 евро.

# 703
  • Мнения: 8 470
Тере на Ерме е парфюм, който в никакъв случай не свързвам с възрастен мъж. Абсолютна класа се излъчва от него. Когато го носи мъжът ми ходя и душа след него. Наскоро му взех и чистия парфюм, след като се справи с едни 50 милилитра ЕДТ и изпаднах в ужас, че остава с още само 50. Трагедия просто. Joy
mle4ko, не съм densi, но мисля че за Шанелите от летищата никой няма съмнения за автентичност. Там контролът е такъв, че едва ли би попаднало менте не само на Шанел.   bouquet

# 704
  • Козлодуй
  • Мнения: 775
Темата за парфюмите и възрастта е неведнъж обсъждана,всичко е въпрос на лични предпочитания.Брат ми е на 30+,но предпочита трайни и присъствени аромати като мен.Негов колега на същата възраст ги намира убийствено тежки Grinning
Терр д'Ерме е страхотен парфюм,а как невероятно стои на ХН(Нати,да го поздравиш от мен Heart Eyes ).Но наистина не е за всеки и не бих го препоръчала според изискванията на betina_st Peace

Общи условия

Активация на акаунт