Парфюмни размисли и страсти - 158

  • 51 136
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 022
Нещо напоследък и двете ми Мадмоазели ме дразнят  Sad в магазинчето до нас собственичката използва или някакво копие или и стои безобразно гадно, пръска по много и ме души всеки ден като отида за сладолед  Tired  Днес се пробвах да нося едт варианта, сутринта докато беше още хладно, еми нестава, гаден ми е, а едп ме е страх и да го извадя Sad

# 676
  • Мнения: 13 627
Денси, 6 пъти КМ Shocked Аз го пръскам макс. 3-4 пъти и косата ми ухае с дни наред.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 37
Денси, 6 пъти КМ Shocked Аз го пръскам макс. 3-4 пъти и косата ми ухае с дни наред.

Предният Коко Мадмоазел го пръсвах леко на две, три места и се носеше след мен и около мен. Сега с този ще спазя препоръката на Денси и ще увелича бройката. Налага се. Grinning

# 678
  • Мнения: 31 390
Да даже и по 10 пръскам, но на по-хладно и в коса никога не пръскам аромати. Толкова го обичам, че искам да го усещам силно, хората също. В шлейфа му е силата на този аромат. Сега в жегите не го нося защото ме души, но като има вятър е страхотен. Аз Шанелите без двата Алюра и Коромандел не ги пестя никога. Mr. Green

# 679
  • Варна
  • Мнения: 37
densi , взех си парфюмна вода, защото си мисля, че  е по - интензивна и трайна. Дали една тоалетна вода на Алюр ще е точна за горещото време. Да не съм сбъркала с парфюмната и от там да я усещам по - приглушена? newsm78 Харесвам я, но откакто имах тоалетна на Chance.... newsm78  

# 680
  • Мнения: 1 288
Моля ви да ми кажете за трайността на The Beat - Burberry. Парфюмът, който купих се оказа чисто менте, но искам да знам оригиналният парфюм колко време издържа горе долу. Благодаря ви! 

# 681
  • Мнения: 31 390
densi , взех си парфюмна вода, защото си мисля, че  е по - интензивна и трайна. Дали една тоалетна вода на Алюр ще е точна за горещото време. Да не съм сбъркала с парфюмната и от там да я усещам по - приглушена? newsm78 Харесвам я, но откакто имах тоалетна на Chance.... newsm78  
О не Алюр не е хич за горещини нито ЕДП, нито ЕДТ. Peace ЕДП на КМ е много по-силна и интензивна от ЕДТ. Тя е по-свежа искряща и лятна. Шанса е с голяма разлика за мен при ЕДП и ЕДТ, като ЕДТ не ми допада на мен въобще.

# 682
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Моля ви да ми кажете за трайността на The Beat - Burberry. Парфюмът, който купих се оказа чисто менте, но искам да знам оригиналният парфюм колко време издържа горе долу. Благодаря ви! 
Не си писала за коя версия на парфюма питаш. Аз лично съм имала ЕДТ, с бялата капачка, който е лек, свеж аромат за лятото, красив цитрус, разхлаждащ чай и мускус. Трайността му беше около 3-4 часа. ЕДП е със сребристра капачка, топъл ориенталец, но не го познавам добре и не мога да кажа как е като трайност и развитие. Възможно е да си объркала версиите и от там да си мислиш, че е менте Peace
Жаки, аз не харесвам нито един Алиен, но началото на грейпфрутовия вариант е страхотно Heart Eyes Толкова ми харесва, че бях готова да си го взема, но след 5 минути си става чист класически Алиен, а него просто не мога да го понасям по никакъв начин, върху себе си Naughty Ако ти харесва класическия, хвърляй се смело Wink

# 683
  • Мнения: 13 627
И аз не пръскам в косата, но моята е толкова гъста и дълга, че всичко попива като гъба.

kovatcheva, мерси Hug Хвърлям се значи на сапфира aз класическият много го харесвам Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 17 546
Бижy, благодаря ти за информацията. Мисля си, че Прити шоп не са българска верига, но може и да не съм права.
Българска са явно. Прити шоп не са ми показали лиценза си, не вярвам да са го окачили в магазините и да го показват при запитване Laughing , но вярвам на човек, който лично се занимава с търговия с парфюми от доста време и работи с вносители, където са им доста ясни нещата за това, кой, какво и как точно предлага на този пазар у нас. Ако ги питаш(в Прити шоп), ще ти кажат, че са вносители! Crazy Но ако на някого му е наистина любопитно, да изпрати мейл  до централата на Chanel със запитване - коя е българската фирма, оторизирана да е дистрибутор за нашия пазар на техните продукти.  Grinning

Цитат
Pretty shop е първата верига магазини за селективна парфюмерия и козметика в България. Фирма Нотос България ЕООД, собственик на магазините, е официален вносител за България на марките Chanel, Dior, Givenchy, Versace, Jean Paul Gaultier, Issey Miyake, Moschino, Faconnable, Chevignon, Naf Naf, Bugati, Bogart, Tous. В магазините можете да намерите и марките Longchamp, Rue Princess, Cecile и Guy Laroshe, представени с колекциите си от чанти, аксесоари и обувки.

Иначе да, навсякъде се пишат за официални вносители.  Sunglasses Но аз отдавна на писаниците на трети лица не вярвам. Ще ми е интересно отговор от първоизточника, а именно лично от Chanel. Ако реша, че чак толкова ме интересува, може пък да седна и да напиша един имейл. Grinning

# 685
  • Мнения: 31 390
Шанел имат официален щанд в Дъ Мол за България. Момичета които продават и консултират там са специално обучени, някои дори в Шанел и повечето са актриси или са завършили такива курсове, не са студентки припечелващи някой лев в междучасието. Много добре разбират работата си.
Едно е ясно в тези магазини, който са официални, ментета няма или поне не и докато някой не реши да прецака някого лично по някакава неясна причина. Wink В нета повечето са ментета, често неразпознаваеми освен при дългогодишно ползване. Всеки си преценява откъде да купува.

# 686
  • Мнения: 64
За КМ ЕДП мога да кажа, че не е чак такъв бомбастичен. Поне на моята кожа беше наистина много присъствен и т.н., но и за немско лято става. За БГ лято не знам, така и не ми се е отдала възможност да го нося на 30+ градуса. Климатик и 3 пръски от ЕДТ варианта за силно недостатъчни!!!

А аз най-после тествах новия Аник Гутал! Ееееее ама много красива реклама, един син щанд със сини шишета и звездно синьо небе! Абе направо им направих реверанс за рекламната! Пръснах на кожа два пъти и на врат два пъти и какво установих: ами то базата е страшно стил Ерме! Само, че малко по женствена като че ли. Абе прави се оказахте, в общи линии не е на нивото на Нинфео, и на малкия пръст не може да му стъпи. При мен ментата твърде бързо отшумя и остана една приятна лятна дървестна миризма, определено мирише на скъпо. Ама твърде много ми се доближава на Ерме стила и не знам. Не съм впечатлена, жалко за прекрасното шише!

# 687
  • Мнения: 813
Не вярвам в Прити шоп-а да продават ментета те са малко магазини едва ли ще си позволят.
Лично аз в голяма жега, както и в най-големия кучи студ не вярвам на носа си -вътре пръскаш на климатик, вън е друга бира. Организма на човек и без друго е достатъчно стресиран, не купувам в такова време от магазини.Писнаха ми свежите искам да е есен Sunglasses Laughing

# 688
  • Мнения: 13 627
В сайта на Шанел излиза това като се пусне търсене за България:
Feerie
104 Tsar Simeon st.
Stara Zagora -
Phone: 35988631260, Fax: 3594223815
Fragrance - Makeup - Skincare

http://informator.bg/cgi-bin/index.pl?_state=Info&ID=2656&LANG=bg
Не ги знам какви са. В България всеки е "официален дистрибутор или представител" Grinning
Купувала съм си парфюми от Прити Шоп, никога не съм имала и съмнение, че са ментета.

# 689
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Сигурно става въпрос за Feerie.

http://informator.bg/cgi-bin/index.pl?_state=Info&ID=2656&LANG=bg

Общи условия

Активация на акаунт