Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - тема 5

  • 62 650
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 404
Може да е глупаво,ама ще го кажа  Embarassed   защо тази схема,/ако има ефект/ не се прилага и преди самата пункция.Тогава най-много се нуждаем от качествен материал  newsm78 Embarassed

# 31
  • София
  • Мнения: 3 860
Звезда не разбирам аз от мъжки фактор ама може би ако има влошени някакви други показатели да не повлиява добре толкова много изпразване знам ли  Embarassed

# 32
  • Мнения: 3 404
То не знаем-не знаем и след поредния неуспешен опит ни се налага да понаучим,писна ми вече  #Cussing out

# 33
  • Мнения: X
 Thinking

то за ученето добре, учим се. ама наша работа ли е да измислим и открием какво ни е. ние след поредния неуспешен опит търсим и под вола теле, стига да изскочи зайчето отнякъде. и да си самоназначим изследвания, като няма после кой да им обърне внимание и да ни ги изтълкува , какъв е смисъла

# 34
  • Мнения: 3 404
аз  на есен пускам там изследванията които ми иска док,самоназначавам си и хламидия и записвам среща с Щерев,и без това той сам ме посъветва.Сега уж ги правя тия коремни преси  Whistling  (то ИЯР-ра не е доказан още),искаше ми се да пийна нещо билково за кръвообращението,то и краката ми все са си студени де.Цялото лято ще сме на   grinning039  и работа де,дано ги нагрея тия яйчници.Някой да е запознат какво е удачно  newsm78

Последна редакция: ср, 27 юни 2012, 04:48 от ZVEZDA *

# 35
  • Мнения: 1 988
миеринка, много хубаво си оформила първата страничка. благодаря ти за новата темичка  Hug


някой да знае Андреева юли или август ще бъде в отпуска?

# 36
  • Мнения: 370
Hut, през август ще е на работа, питах я миналата седмица.
За юли ми беше казала, че до 15ти ще е в отпуск, но не знам от кога, мен ми извика на 4.07. на преглед. Тогава пак ще я питам, ако не ти е късно ще ти пиша. Най-вероятно ще е отпуск седмицата след това (6-15.07.)

Ти как си, в процедура ли ще си?

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 1 146
Хриси успех  Praynig Praynig Praynig, дано помогне ПИД-то  Hug

hut , както и Freedom е предположила ще е в отпуска от 07.07 - 15.07  Hug

Успех момичета  Praynig Praynig Praynig

# 39
  • София
  • Мнения: 16 691
Може да е глупаво,ама ще го кажа  Embarassed   защо тази схема,/ако има ефект/ не се прилага и преди самата пункция.Тогава най-много се нуждаем от качествен материал  newsm78 Embarassed
Звездичке, тази схема, доколкото разбрах, се прилага при лош СДИ тест, незнам дали има ефект в/у другите показатели...иначе в Надежда я препоръчват точно преди пункция.

# 40
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
миеринка, много хубаво си оформила първата страничка. благодаря ти за новата темичка  Hug


някой да знае Андреева юли или август ще бъде в отпуска?


Хътче  Hug Hug Hug
Аз имам час при д-р Андреева на 05.07 като се видя с нея ще я попитам от кога и до кога ще отпуск. ние и без това ще правим с нея планове за предстоящата процедура тъй, че ще разбера и ще ти пиша ако ти до тогава сама не разбереш.
Момичета благодаря за отговорите за Хало теста  Hug  bouquet

Последна редакция: ср, 27 юни 2012, 13:30 от mierin

# 41
  • Мнения: 1 988
freedom, все още няма да съм в процедура, ама вече ще се подготвям  Mr. Green изчака ми се чакалото  Tired надявам се до края на юли да ми се обадят за заповед от фонда и затова искам да си запазя час за Андреева. на мен ще ми е първо инвитро и хабер си нямам какви изследвания ще трябва да правим и колко време ще ни отнеме...

djiji, благодаря ти за отговора  Hug

миеринче, благодаря и на теб, мила. може да я питаш за август евентуално дали ще излиза в отпуска.

# 42
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Хътче разбира се мила, че ще я питам  Hug Hug Hug И веднага ще ти пиша  Hug
Ами при мен беше така, прегледа всичко което имам като изследвания и ми назначи генетични и имунологични/в темата можеш да прочетеш за тях/, като задължително преди опит ти се пускат МБ и на мен ми пусна и цитонамазка. Хормоните за щитовидната, естрадиола, прогестерона и FSH.
Сега ще пускам преди вторият опита и НК клетките и съпругът ще прави въпросният Хало тест.
Това мога да ти кажа, но нали знаеш, че при всеки е строго индивидуално. Тя ще прецени  Hug

# 43
  • Мнения: 143
Момичета имам въпрос към вас Simple Smile
Искам да си следя бременноста в клиниката и нз как става записванвто....
Трябва ли ми направление от личната или само си плащам на касата?

Благодаря Hug предварително

# 44
  • София
  • Мнения: 16 691
Клиниката не работи със ЗК. Всичко си плащаш.

Общи условия

Активация на акаунт