Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - тема 5

  • 62 647
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 367
Запис и от мен в новата тема. Ало _мадона можеш да си платиш пакета за проследяване на бременност или да си плащаш всеки преглед/ изследване по отделно. Нямаш нужда от направления азащото както са ти акзали клиниката не работи със ЗК за проследяване на бременност

# 46
  • гр. София
  • Мнения: 2 524
С малко закъснение и аз се записвам да не ви изпусна.

Миеринче, благодаря за темата. Нли знаеш, че съм ти вдигнала мерника на теб и повече неуспехи не приемам!  Naughty  Hug Hug

Ало, Мадона, не ти трябва направление от личната лекарка. Аз например се следя при лекарката, при която си ходя от самото начало. На всеки преглед се уточняваме кога да дойда за следващия и какви изследвания предстоят. Много съм доволна, защото всеки път ме гледа минимум по 20-тина минути на видеозона. Не мисля да се следя другаде.

Успех на всички  Hug

# 47
  • Мнения: 1 622
Момичета имам въпрос към вас Simple Smile
Искам да си следя бременноста в клиниката и нз как става записванвто....
Трябва ли ми направление от личната или само си плащам на касата?

Благодаря Hug предварително

Madona, запознай се внимателно с програмата Кредо престиж - можеш да получиш отстъпка за проследяването на бременността и за пазаруването за бебето.

# 48
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
С малко закъснение и аз се записвам да не ви изпусна.

Миеринче, благодаря за темата. Нли знаеш, че съм ти вдигнала мерника на теб и повече неуспехи не приемам!  Naughty  Hug Hug

Успех на всички  Hug

Розичка обещавам никакви неуспехи  Naughty Naughty Naughty
Мила надявам се, че при теб всичко е наред и така трябва да бъде  Hug Hug Hug  bouquet

# 49
  • гр. София
  • Мнения: 2 524
Благодаря, засега всичко е наред, но аз не мога да се успокоя. Ужасно се страхувам да не свърши всичко без време както стана предните два пъти  Confused Нали парен каша духа, та и аз така...

# 50
  • София
  • Мнения: 1 260
Здравейте момичета,знаете ли каква е цената на ПГД- Предимлантационна генетична диагностика.Ще съм благодарна за отговорите.Днес изникна ново двайсе.При съпругът ми има мутации на 4отделни клетки.До колкото разбрах,малко ми е сложна тази наука-ще ме извините ,ако нещо бъркам.

# 51
  • Мнения: 143
Момичета взех си проследяването с Кредо Престиж Simple Smile
Но сега ново 20 ....от генетичните изследвания резултата не е добър и едвам де свързах с Андреева ...
Тя ми назначи да започна да си слагам всеки ден инжекции заради риска от спонтанен аборт ,които излезе от резултата.....

# 52
  • Мнения: 370
Ало_мадона, ти вече си решила, но и аз да си кажа Wink Кредо престиж е супер решение. Аз не се следя на друго място, платих в началото и после забравих за разходи за прегледи и изследвания, дори смятам, че са доста повече от изброените в услугата.
Относно фраксипарина, аз също съм на 0,4 през цялата бременност, също заради изброените от теб мутации ( в другата тема), че и още някои. Оказа се, че това е доста чест проблем в днешно време и е хубаво, че д-р Андреева ни насочи още в началото към тези изследвания, за да минимизираме риска и да изкараме сравнително спокойно бременността. Ако имаш някакви притеснения или въпроси ще се радвам ако мога да помогна, не толкова с мед. инфо, колкото за успокоение (може и на личния).

Успех  Hug

# 53
  • Мнения: 143
Ало_мадона, ти вече си решила, но и аз да си кажа Wink Кредо престиж е супер решение. Аз не се следя на друго място, платих в началото и после забравих за разходи за прегледи и изследвания, дори смятам, че са доста повече от изброените в услугата.
Относно фраксипарина, аз също съм на 0,4 през цялата бременност, също заради изброените от теб мутации ( в другата тема), че и още някои. Оказа се, че това е доста чест проблем в днешно време и е хубаво, че д-р Андреева ни насочи още в началото към тези изследвания, за да минимизираме риска и да изкараме сравнително спокойно бременността. Ако имаш някакви притеснения или въпроси ще се радвам ако мога да помогна, не толкова с мед. инфо, колкото за успокоение (може и на личния).

Успех  Hug
благодаря ти мила Hug днес естественно ми е един скапан ден,но утре ще съм като нова... Hug

# 54
  • гр. София
  • Мнения: 2 524
Freedom, тъй като и аз съм се насочила към програмата Кредо Престиж, искам да те попитам от коя седмица на бременността мога да се включа в нея? В момента съм в 14. Другата седмица ще правя БХС. Това ще ми е първото по-серозно изследване от началото на бременността. Общо взето досега въпросът беше дали ще успея да задържа бебето, та затова не съм мислила за Кредо Престиж. Сега обаче нещата май се закрепиха и затова искам да разбера повече за тази програма.

Редактирам се, за да питам още нещо: феталната морфология включена ли е в Кредо Престиж?

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 14:32 от Зимна роза

# 55
  • Мнения: 370
Зимна роза, към програмата можеш да се включиш и сега. Аз също като теб изчаках да се поуспокоя, че нещата се развиват добре и се включих в 12 г.с. Програмата включва стандартните изследвания и прегледи. БХС и феталната не се включват, тъй като не се правят в клиниката. Кръв за БХС вземат там, но го изпращат в Майчин дом за резултат, а лекарят ти ще те насочи къде да отидеш на фетална. Според мен всеки преглед там си е фетална морфолофия, но ще те пратят и на независима.

Успех от все сърце ти пожелавам, този път всичко ще бъде наред  Hug

Хът, Миеринче, много палчета за скорошно позвъняване от фонда  Hug

# 56
  • гр. София
  • Мнения: 2 524
Много благодаря за информацията. Hug
По отношение на феталната морфология, в ценоразписа има такава услуга: ето тук на  четвърти ред
Но не е включена в Кредо Престиж.  Rolling Eyes Включено е доплер с УЗД изследване.
Както и да е, при всички случаи ще се включа в програмата. Само да избера в коя от двете - Кредо Престиж-стандарт или Кредо Престиж-разширен.

Благодаря ти още веднъж   bouquet

# 57
  • Мнения: 221
Здравейте момичета искам да ви попитам дали аптеката в клиника Щерев има телефон и дали знаете как се правят инжекциите Прегнил.Предварително ви благодаря.

# 58
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Здравей! Обади се в клиниката на рецепцията и ги помоли да те свържат с аптеката, имаше и някакъв вътрешен  newsm78
Прегнила се бие мускулно. Успех  Hug

# 59
  • Мнения: 221
Благодаря за бързия отговор.Относно Прегнила исках да попитам как става смесването на двете ампули - сухо вещество и другото вещество.

Общи условия

Активация на акаунт