КИВИ + КОМ = КИС - 20

  • 42 821
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мале Юлеееее пак ви са се случили куп лошотии ooooh!
Ама на вас като ви тръгне така и спиране няма. ooooh!
Дано вече всичко е наред и вземи направи маслосвет в дома да спрат тези лошотии ,че като те чета направо ми става лошо и на мен.
Прегръщам те и да се оправя всичко което се е случило. Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 5 001
ЮлиооооооУ......Ш'ва прекадя и ш'ва наръся със светена вода и нам още кво....То бива,бива.....мА ваш'то вече думи нямам просто......Брях!  Shocked
....Пазете се здрави и все така да разчитате един на друг,щото това в днешно време труно се намира...... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


На Сиската (щерката) и на Елито (татито) да са живи и здрави рожденниците! Здраве,късмет и все Убави неща пожелавам...... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Мони.....драсвай по някой ред де......!  Hug


Някой да съм забраЙла с повеод?!......Ако съм забравила  Banghead ....Пък за забравения..... hug hug hug hug hug hug hug hug hug hug

Извинте ме,мА нямам почти никакво свободно време и зат'ва съм такава неуважителна и нередовна... ooooh! Tired Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 21:55 от TheNMaster

# 47
  • Мнения: 66
 smile3555 и  Shocked #Crazy След прочетеното от Юлето.
Юле как са сега сестра ти, баща ти?Надявам се  Praynig добре.Както ти е казала Зичето ръсни из вас със светена вода,пални няколко свещи,прочети някоя и друга молитва, и дано  fingerscrossed лошото да е минало вече.И от мен  Hug
Р.Р.Докато пиша и Мастерчето ти е казала за светената вода.

# 48
  • Мнения: 2 022
Господи, Юле, какво става с вас?! То бива, бива, ама чак пък толкова… Просто няма думи…. Присъединявам се към предложението за водосвет или поне да поръсиш със светена вода – вас, децата, къщата, колата, офиса, всичко… Дано избяга лошият късмет.  fingerscrossed Сега как сте?

Момичета, рядко влизам, че се награбих с много "дини", ама ще ги избутам… надявам се….

Виждам, че имаме рожденици – да не ги напускат здравето, добрият късмет и любовта.   bouquet

Анкас, медицина кандидатстваме, медицина.  ooooh! Много тежка се оказа подготовката. Направо му пуши главата на детето, по цели нощи учи…. Дано да има късмет да си изкара изпитите и да го приемат от първия път, че толкова усилия вложи, грехота ще е да не успее.  Praynig  Praynig  Praynig Първият изпит мина вчера. Доволен е младежът, ама аз малко се плаша, че намерих един форум на Медицинския факултет и такива неща пише за членовете на комисията, че…. Чак ме е яд, че го чета, ама не мога и да се спра, идиотката му с идиотка… Както и да е.

Лека вечер, че трябва да къпя едно дете, да завивам друго, да сканирам дипломата на третото и да поработя все пак, че нали помните – "дините"…
  Hug

# 49
  • Мнения: 5 001
Фейче....'ДИНИТЕ' наистина са ти много....

....За медицината само ще кажа,че е трудно,защото има много "деца на тоя и оня" дето трябва да се "вкарат"......Затова е трудно да се яви човек и да го приемат според това,че се е подготвил добре......За членовете на комисията не ми се говори......Ясно защо....... "дрисльо до дрисльо мила моя майно льо...."

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Хареса ми тази дупка ама няма да се намърдвам в нея  Mr. Green Joy Joy Joy



Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 23:11 от ЗИЧЕ

# 51
# 52
  • Мнения: 972
Мацки,хайде ударете по едно палче,че конкуренцията е вече с 200 гласа! Да не им дишаме праха! Mr. GreenРисунка 5.2.20.
http://konkursi.rusofili.eu/competition_stage.php?compet_id=7&stage_id=34

# 53
  • Мнения: 5 001
Гласувах!

# 54
  • Мнения: 2 433
И аз гласувах. Mr. Green
Благодаря момичета ,за милите думи. Имах нужда от едно рамо за малко рев.
Татко е стабилизиран. Днес доцент от Плевен го е преглеждал - добре е. Трябва много да го пазим / да се пази по скоро. Щото е луда глава....
Ще отида да запаля една свещ за здраве.  Макар, че никога не пропускаме празник да не запалим. Не знам какво беше това чудо...каква е тази струпана негативна енергия???
Надявам се всичко лошо вече да е минало... и сега смело напред!

Денят е много горещ - няма никой по улиците , и на мен ми е спокойно като никой не ми диша във врата Twisted Evil
Лек ден момичета! HugИ стойте на хладно. Зичката ей сега ще вземе да обяви един код жълто... Mr. Green Mr. Green

# 55
  • Мнения: X
Хейй Юлеее  Hug Hug Hug Hug Направо не знам какво да кажа.  Дано лошото е минало и заминало, напръскай  навсякъде със светена вода както са ти казали момичетата, запали и свещичка и се дръж, мисли позитивно   Peace Hug Hug Hug

И аз гласувах пък  Heart Eyes Hug

Зиче, искам да съм там с това питиенце  Simple Smile, ама няма да ме огрее това лято май, затова пък се наслаждавам на картинките и си мисля за хубави неща, още повече че са постнати от  хубави хора с хубави мисли за нас четящите, тенкююю  Hug Hug

Фейче, сериозна работа е това с медицината, но пък момчето ти е оправно  bowuu Продължавам да стискам палци тогава и от сърце му желая каквото си е пожелал да му се случи  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Оххх и тука жегааа, ама  да ви кажа под секрет на мен ми е добре  Laughing

# 56
  • Мнения: 66
Всеки ден гласувам аз,ако можеше щях на всеки две минути да си пускам гласа.
При нас заваля дъжд newsm68 и дано поне разхлади.И добре че беше този дъждец/защото ръми едва-едва/,че да ми охлади малко страстите.Така се бях ядосала на голямата кака,че чак бълвах огън и жупел.Сигурно ще ви се стори странно това,което ме е ядосало на фона например на Юлините проблеми,ама...Та,госпойцата понеже утре навършва 14,реши,че не иска купешка торта,ами аз да съм и направела.Ще кажете,нищо лошо,какво толкова,да,ама ако не сте с две леви ръце като мен що се касае за сладкарство.Тортата като сложност не е нещо кой знае какво/плодово-желирана/,но крема ми нещо не се получи както съм я правила преди.А това преди е около 20 години  Confused  и ми се развали настроението,защото наистина исках да я зарадвам.Пък и като знам каква претенциозна е,на кого ли се е метнала  Rolling Eyes,всеки случай не на мен...И сега творението отлежава в хладилника без да знам дали е сполучливо,нооо друга торта няма да има  Naughty Това си избра,видя,че се старах и то много,така че... това е  Crossing Arms
Надух ви главата с моите смешни проблеми,ама пък ми олекна,а и тоя дъждец така ме зарадва.
Приятна вечер на всички ви!  Hug

# 57
  • Видин
  • Мнения: 961
Минавам само да кажа, че и аз гласувам всеки ден за рисунката.
Ще спечели детето няма как, я какъв отбор сме само Grinning

Времето ми е на кът, но прочетох за каръшкия ден на Юлето и лошо ми стана Crazy
Юле, не е истина просто това - едно след друго негативи Crazy
Хайде дано лошото е отминало, татко ти да върви на добре, сестричката също Peace
Коци пък рок звезда го раздава!Браво на него!

Луси, сигурна съм че ще хареса тортата госпожицата.По- вкусно от мамината торта няма да знаеш Peace

Фейче, силно стискам палци на младежа да успее! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

На празнуващите - много здраве и късмет!


Оф, четох по диагонал, пропускам нещо сигурно, но  и мен ще ме извините.
На всички силно ГУШ! Hug

# 58
  • Мнения: 5 001
Люска....ЗабраЙх,колко беше голяма госпоЙцата(14 писа - разбраФ)......сЯ да си кажа аз "гадното" мнение....таковата де.......Само не ми се обиждай де......

....Та......ГоспоЙцата искала тората.....мА ТИ!!! да я направиш....Домашна,както си е спомняла предполагам от малка......Тъъъъъъй!!!!!  Twisted Evil .......
Имама въпроси.......

*ГоспоЙцата,участва ли в правенето на тортата?
*Преди колко време си правила пак тая рецепта на тортата?
.....
Чакам отговор......'Щото:

*Ако ГоспоЙцата чака само на мама да направи тортата и не участва в правенето - да няма претенции за крайният резултат!
*Ако мама не е правила отдавна тая торта може някой от продуктите да е вече с кофти качество и следователно няма да е добър крайният резултат.....

Оффффф........Много съм критична,но искам "детето" дето е подрастващо (и е в луда възраст!) да разбере,че ако нещо не е добре в домашно приготвената торта дето е изискало то майка си да знае ,че има някакъв процент риск.............И да знае,че като иска да черпи с домшно приготвени торти или салдки или сладкиши......Добре ще бъде да пробва преди гостите резултата от рецептите.......
Така се учат децата.....

Навремето така майка ми научи мен!.......Каза ми сама да проготвя соленките за гостите на РД -то ми .......(като бях на 16)........Смятай!.......Две седмици преди това правех соленки да видя дали ще се справя.......Единият път не стана....изгорих ги......Вторият път също не стана,щото направих твърде твърдо тесто.......Изчаках почивните дни на майка ми и.........Бяхме картинка  с нея...... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Тя седи на дивана в кухнята - аз меся тесто със забърканите продукти......Всичко е в брашно.....Обаче ТЯ! трае и не реагира.....Търпи!......Само дава съвети кое как да замеся,колко да е твърдо и т.н. ...

Накрая се получиха ИДЕАЛНИ соленки тип пръчици(от маслено тесто....да'н' земете да си помислите,че кой знае каква трудност е било..... Joy )




Та така де........Дано не съм била досадна с тоя разказ..... Embarassed

Последна редакция: чт, 05 юли 2012, 17:29 от TheNMaster

# 59
  • Мнения: 66
Мастерче бързам да ти отговоря на въпросите.Първо, госпойцата и пръста си не мръдна в приготвянето на тортата.Второ, тая рецепта не съм я правила от почти 20 години и нали знаете някои неща се забравят,все пак сладкарството си има бая тънкости.Трето-тортата ще я ядем семейно,т.е. външни хора няма да се черпят с нея,но не е там работата/аз обичам когато се старая много в правенето на нещо то да даде отличен резултат/.Обаче след като се разфучах,че съм се изтормозила с нейните капризи,детето ми каза-"Мамо,каквато и да е,ще я изядем.Все пак аз исках такава.Колкото до това да помага в приготвянето на някои неща в кухнята, да ви кажа честно не смея много да я моля щото е от левуново/поне аз така и казвам/Инак много ми е умна/не че искам да се хваля/,но хич я няма в домакинството  ooooh! поне за сега.Викам и,че след време няма да може да си намери мъж щото не умее да готви.Ако мисли само с таратор да го храни/само туй може/,набързо ще го умори  hahahaЕ,надявам се,че ще се научи лека полека,защото поне се интерисува и в повечето случаи гледа как приготвям нещата.

Общи условия

Активация на акаунт