КИВИ + КОМ = КИС - 20

  • 42 824
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте сладуркиииииии Hug
Нещо не мога да се организирам. Embarassed
Здравко вече ходи на центъра два дни в седмицата и до 12:30ч .
Вики плува два пъти на ден  ooooh!
Аз докато ида да заведа Здравун после да взема Вики нещо да сготвя И ПАК ДА ГО ВЗЕМА И СТАНАЛО ИКИНДИЯ Mr. Green

ЛЮСКА, аз бях за Италия ама не би! Mr. Green Mr. GreenДа им е честита купата на Испанците! Hug
АНКАСЧЕ, Ко става с дупките пилеее Hug Hug Hug

ДОБРЕ ДОШЛА Stotzi  smile3525 smile3525 smile3525
 НАИСТИНА че темата ни е готина защото тука поне лицемери няма. Wink
Шкартото се прися и сега сме само Убавици. Joy Joy Joy Joy

Другите сладурки не споменати са нагушкани многоооооо Hug kiss kiss kiss kiss kiss kiss

# 31
  • Мнения: 972
ЛЮСКА, аз бях за Италия ама не би! Mr. Green Mr. GreenДа им е честита купата на Испанците! Hug

То и аз за тях бях,ама...То това ,че не биха ще го преживея....Ама и на бас се бях хванала! Crazy Та отиде бутилката уиски! ooooh! Mr. Green

ДОБРЕ ДОШЛА Stotzi  smile3525 smile3525 smile3525
 НАИСТИНА че темата ни е готина защото тука поне лицемери няма. Wink
Шкартото се прися и сега сме само Убавици. Joy Joy Joy Joy

Що е това шкарто бе,Зиче! Thinking
От теб все има какво да научи човек начи...таковата...както би казала Мастерчето! Laughing

Аз да съ пуФаля,че от днес съм на работа! Вече съм свежа като краставичка...росна като китка...въоПще цепеняк та дрънка... bowuu
Малко повече спях напоследък,ама и това мина.
Сега да кажа и за Несебър,дето мина преди две седмици.
Нашата стана VENI...VIDI...VICI...
Отидохме.Направихме шоуто.Обрахме наградите и се прибрахме.Като междувременно хванахме и малко тен! Mr. Green
Ето ги нашите убавици!
http://www.sandanski1.com/sandanski1.php?subaction=showfull& … from=&ucat=34
Моето гардже е онова най-Убавото! На втория ред,в центъра с дългата коса и лилавото потниче!
може и да съм ви писала преди,ама лекинко не си спомням,така че ще ме извините!
Та това около мен.
Сега броим дните до семейното море на Албена!

п.п.На всички гласували -БЛАГОДАРЯ!УТРЕ ОТНОВО И ТАКА ДО 31.07 КОГАТО ЩЕ ВЗЕМЕМ ГОЛЯМАТА НАГРАДА! Wink

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 614

Що е това шкарто бе,Зиче! Thinking
От теб все има какво да научи човек начи...таковата...както би казала Мастерчето! Laughing


ШКАРТО, е нещо което за нищо не става ,демек брак  ,за боклука. Mr. Green Mr. Green Joy Joy

Солетка я гледах  Hug да са живи и здрави танцьорките още повече награди да взимат по участия.

 Ти вече в кондиция ли си? newsm78 Hug

# 33
  • Мнения: 972
Ти вече в кондиция ли си? newsm78 Hug[/b][/color]

Опитвам се,Зиче! Дори от днес съм на работа!
Ама доста силни тез лекарства и ме карат на сън.Дори сега дремя и чакам шефа да си ме прибере.
Не смея да карам сама колата,че съм малко замаяна все още! Crazy
Ама ще ми мине като на кученце... Mr. Green Joy Joy

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Да Сиска ти си силен човек и знам ,че ще се справиш.
Нашите в сряда тръгват ще имат няколко дни  лагер там в Чучулигово и събота и неделя Републиканското.Ще спят в Сандански в една квартира. Peace

# 35
  • Мнения: 398
Юхууууууууууууууу smile3534  love001 txtloves  mrstraetz

Бре да му се невиди, нямам време да включа компа даже  ooooh!

Ставам към 6 без 15 сутрин(направо е нечовешко) да се оправя, да приготвя дрехи, обяд за малката, хуквам към другия град(пътя ми е към 1 час с автобуса), на курс съм до 3 и половина.Оттам обратно на автобуса, минавам взимам малката, да напазарувам и се прибирам къде 7  Crazy.Айде манджи, ядене, баня и в леглото.И вече съм труп.Пък и домашни пиша.Абе друго си беше като учих в нашия колеж.Ама нищо де, тази и другата седмица и това е то.

Именици съм изпуснала, нека така и злото ги пропусне, живи и здрави да са.И ние бяхме на Петровден в петък.Пийнахме си хубавко, а мохабета още по-хубав.

В събота мама имаше рожден ден и ходихме до Лондон, днес пък е татко.Да са ми живи и здрави миличките, че са ми еднички Heart Eyes

Рокаджия гледах-ми да му мислят мацките.Голям мъжкар  Heart Eyes

Показали сте се леко от дупките, и знаците трябва да спазвате и сте вънка Hug Hug Hug

Нищо специално няма на 23-ти бре душици, просто отиваме на море, семейно.Малката иначе ми е октомври родена, рано е за рожден ден още.

Сисонка едни ей такива пращам  Hug Hug Hug и чакам скоро да похвалиш, че си пушка  Heart Eyes

Вече е 9 часа и с едно затворено око ще се опитам да се дотътря до леглото(инак на стола ще заспя  Joy)

Целувки на всичкииииииииииииииииииииии

# 36
  • Мнения: 66
Мале,мале,малее,никой не влиза във форума  ooooh! Яко ви е гепил отпускарският сезон или лятната жега.При нас нищо интересно-мъжете,единия на работа,другия на градина,а ние жените делим времето си между тв-то,компа и лаптопа.Даже и на плаж ни мързи да идем  Embarassed
Сис , гласувам непрекъснато,дано малката спечели  Peace
На всички, в дупките или излезли от там  Hug  newsm51  lovekiss

# 37
# 38
  • Мнения: 66
Добрютроооо  wavey
Яяяя, Мони се е появила  newsm51 Радвам се,че макар и с емотиконки се обади да не те мислим.
Всички останали/да не ви изброявам,че да не пропусна някого/ бърже в "изповедалнята" да разберем как сте ,аааа  Crossing Arms
Ние сме добре,нищо ново.

# 39
  • Мнения: 972
Минавам пак да ви подсетя-гласувайте за рисунка 5.2.20.
Конкуренцията настъпва много уверено-нека не и се даваме! Peace
http://konkursi.rusofili.eu/competition_stage.php?compet_id=7&stage_id=34

# 40
  • Мнения: 66
Аз гласувам всеки ден  Peace -няма да им се дадем  Naughty ,момичетааа,айдееее давайте да подкрепим малката!!!

# 41
  • Мнения: X
Ха добрутро и от мен  Heart Eyes  wavey

Люска, мерси за кафенцето  Hug, имам нужда от още едно и сега с кеф ще си го пийна  Simple Smile

Мониии  Hug Hug Hug,  радвам се да те видя  bowuu , спорна работа, но по-полека мила, тя работата няма да свърши, но ти не се претоварвай много, давай си почивчици  Simple Smile Hug Hug

Ели, и при тебе нанагорно, ама няма как, иначе ще е скучно, но се явявай  да не те мислим и тебе  Hug Hug

Сис, да ви е жива и здрава Катето, много късмет и хубави емоции й пожелавам   Hug



а това е за страхотната мама СИС



Всички останали/да не ви изброявам,че да не пропусна някого/ бърже в "изповедалнята" да разберем как сте ,аааа  Crossing Arms
Ние сме добре,нищо ново.
И при мен нищо ново и интересно общо взето, но чакам тука да се появят другите момичета да кажат и при тях как е.  Фейче, още стискам палци, макар, че мисля че вчера мина изпита, обади се какво става там  Thinking.  Юлето и тя не казва нищо, Галин  вече гледа ли споко с болното оче  newsm78.  Аааа и аз спирам да изброявам, ама  айде дано се появите и да кажете поне с емотиконки, че всичко е наред   Peace, Мастерчето, Жакито, Зичето, Мики, Бистрето, абе всички бе нали си знаете вий, даже и да има пропусната някоя, не е умишлено  bowuu  Hug Hug

Спокоен ден на всички и да се усмихвате ейййй  lovekiss lovekiss lovekiss

# 42
  • Мнения: 66
Хммммм,  newsm78 не знаех,че имаме и рожденичка  Embarassed
Да е жива и здрава,и само радост да носи!

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ха здравейте Hug Hug
Мони се е появила значи мърда още Mr. Green Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

Честит рожден ден на Катето!
Много здраве и усмивки и пожелавам.



За мама Сис




# 44
  • Мнения: 2 433
Добър ден!
Аз днес съм позитивна...и облечена в бяло!
След вчерашният кошмарен ден... просто днес съм спокойна и съм пуснала главата си в почивка.

Роман да беше , по малко драматичен щеше да е.
Сестра ми си счупи ръката и я наместваха с упойка сутринта, щото не могат да и направят операция за поставяне на пластина поради алергиите и към метали, включително и злато. Към 11,майка се обади, татко излязъл от ритъм. Ходихме да го вземем от село... лекари няма. Вторник , предават отчети - всички са на здравна каса. В спешна помощ му включиха системи..но не се повлия и го вкараха в болницата. Тъкмо го закарахме и Галин отиде да прибира колата...и я блъсна...
Викам му остани в офиса ,монтирай частта на машината / дето я чакаме 3 седмици/ Аз отивам в болницата. Хукнах аз към болницата , той остана. След малко звъни - частта гръмнала...е, да ама частта струва 300лв и 3 седмици я чакаме Twisted Evil
Мен съответно ме връщат цели 4 пъти за различни документи и бележки от личният лекар, при което забравям че трябва да водя Яни на зъблекар.  Отиваме с 10 мин закъснение...и се оказва че сме отървали реда и трябва да изчакаме 3ма човека за да ни приемат. След всички мъки в 18,30 се намърдвам в поредното такси и си тръгваме към къщи.Сестра ми звънна да попита как, какво, що....  Дойдох си в офиса и ми идеше да ревна - така се бях смачкала. Викам да чуя мама...че и тя реве в къщи... тук телефон, там телефон...няма
Забравила съм го в таксито. Звъня на такситата - те ми казват - не носят отговорност. Викам им - не ви търся такава, просто моля ако е там да ми го донесете .Звъня на телефона - изключен. Мина час...няма телефон. Звъни Галин и блокирва картата. И тъкмо я блокира...и таксито носи телефона. Той се изключил , щото аз нали цял ден на телефона стоя. Айде една процедура по пускане на картата...дето е толкова сложна и тромава...
Мирела обаче е на София - концерт, и аз в галимацията цял ден не и се обадих. И вечерта като се сещам...и косата ми се изправи. Звъня - тя вика - да не те притеснявам не съм ти звъняла- прибираме се. Представяте ли си???? А докато ни няма в офиса стажантките дублирали 12 табели. Днес като ги броим и лошо ми стана. първо цял ден работа , после една камара пари за материал... А Продавачката ми се навела да им помага и си сцепила главата....
И ако все още си мислите, че това е лош сценарий на второкачествен филм...прави сте. . Няма такъв филм. Има само един БЕЗУМНО КАРЪШКИ ден - и това беше моят вторник!
Та...с 2 думи...това е!
Днес обаче съмс бяла рокля, след малко отивам в болницата да видя тате....
А Къци днес го има в местният вестник!
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/165972_4181521382 … 9_937828055_n.jpg
Сисе , да ви е жива и здрава Катето! Честит празник на вашата къща!




Общи условия

Активация на акаунт