КИВИ + КОМ = КИС - 20

  • 42 822
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Честито на Поли на Фейчето и Поли на Теди.
Да са ви живи и здрави именничките.

# 16
  • Мнения: 5 001

Мастерче -  Но ако я поканят следващият път - ще го таксуваме като участие.


мИ анджък де!......Нали и аз тва ви казвам.....Да не се учат собствениците на заведения на готово да получават качествена продукция.....Пък артистите да си получават хонорарите......Сиренето е с пари!

Честито на Мирелка за пълната шестица!

Фейче,Честита ти именничка! Да ви е свято името!


Честито на всички дето празнуват днес!!!  Hug Hug Hug Hug Hug



Момичета, моля ви сЪ излизайте от тия дупки, щото има други които трябва да влязат CrazyНемоЙ така все едни и същи, айде много ви сЪ молА...а ма ха Whistling Анкасче, Мастрече, Сис Hug Heart Eyes



Тц!  Naughty Не пускам ниой в моята си дупка пък...... Crossing Arms
.......Така,че за теб важИ следният знак -

# 17
  • Мнения: 2 022
Благодаря на всички за хубавите пожелания! Да ви се връщат стократно.  Heart Eyes

Теди, поздрави и на твоята Поли. Да е жива и здрава.  Hug

Юле, браво на Мирелка. Личи си на кого се е метнала - крушата не пада под слива. Много успехи още и пожелавам.

Аз пък да похваля наш Гого. Вчера си получи официално дипломата - 5.95 и златен медал.  Heart Eyes Голяма гордост ми е той. Само сърцето ми се свива от страх за него. Много е лековерен, мисли, че всички, което хвърчи, се яде, разсейва се .... Уж учи за изпити, но е почти на средата на конспекта, а изпитът е във вторник. За сметка на това, вчера след дипломирането ходиха да се почерпят и се прибра в 3 сутрина. А днес отиде с любимата на кафе, че и тя е именница, и се прибра в 4 следобед...... Ох, времето излетя..... Дано да успее да се подготви и дано да се справи добре на изпита.  Praynig
Моля ви, стискайте малко палци за него.  Confused


А, за малко да забрава. Ей, дупкаджийките! За вас само тоя знак:


# 18
  • Мнения: 2 433
Момичета Hug
Да ви покажа нашата Рок звезда Mr. Green Концерта мина супер. жегата беше направо непоносима. Но публиката стоя до края!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте момичета.
Нямах нет та чак сега се включвам.
Юле бряххх какъв е готин рокаджията ,много му отива китарат. Hug Hug
Анкасчееее оправяй се еййй не се тормози моля те  Hug.
Дупкаджийките ай  Naughty мар в строй напред и само напред Hug Hug
Мони ни заряза тотално, ама нищо  Stop ще и го върна тъпкано като се видим. Crossing Arms Mr. Green

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Хайде НАЗДРАВЕ!

smile3532 smile3534 smile3534 smile3534

# 21
  • Мнения: 681
Привет драги   bouquet
Аз тез дни само ви чета диагонално и бягам  Mr. Green
Юле, честито завършване на госпожицата с отличен. А младежа е ... супер, много готин  bowuu
Зиче, а и на всички останали Наздраве

# 22
  • Мнения: 2 022

Бах ма'а му! С к'во го храните туй добиче?!  newsm78



Юле, браво на младежа. Явно е по-артистична натура (на кого ли се е метнал?  Heart Eyes) и сивите делнични ангажименти не са му по вкуса. Но пък е намерил къде да се изяви. А може би това е бъдещият Ричи Блекмор, Джими Хендрикс или Аксел Роуз?!

# 23
  • Мнения: 972
Къде сте бе,компанията?!
Проспахте джулая... Crazy

http://vbox7.com/play:fbb76640

# 24
  • Мнения: 5 001
Аз лично сЮвсем го проспах...Ей нА - Признавам си без бой..... Mr. Green

Уффффф.....МноУ горещо бееее...Пфууууу..... ooooh!

# 25
  • Мнения: 972
Хайде да гласуваме,моля! Рисунката е на Сандри.
 Втора възрастова група,рисунка 5.2.20
 http://konkursi.rusofili.eu/competition_stage.php?compet_id=7&stage_id=34
 Това е финалният кръг и гласуването определя печелившите!
Гласува се на всеки 24 часа!Ще ви подсещам-не се съмнявайте!:))
 Хайде,вие сте на ход!
 Благодаря!

# 26
# 27
  • Мнения: 66
За рисунката гласувах още снощи-довечера пак  Peace
Зиче ,за теб
   

# 28
  • Мнения: X
 wavey Хейй, привет и от мен дружки мили   bouquet

Юле, пу да не му е уруки на твоят рокаджия  Simple Smile, ами ето то детето си знае има си интереси и т.н., нека се развива там където се чувства в свои води  Peace  Браво на Мирелка за шестиците  Simple Smile Ами какво искаш повече, ето на, какво му трябва на човек, че да е щастлив - децата като го радват другото си е бош лаф работа  Peace

Фейче, честит и на теб медалист  Simple Smile  и стискам палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed, нали утре е изпита? Ще успее детето не се притеснявай напразно  Hug, ама не каза какво кандидатства точно  Thinking

Сис, снощи се върнахме от село и гласувах, днес сабахлям рано рано пак, и утре отново - дано  да спечели Сандричка  Peace Hug

Жакиии, да не чувам такива приказки, ако ще влиза някой не освобождавам да знаете  Naughty  Heart Eyes Hug

Зиче, Мастерче, Тетко, Мики, Люска, Паци, Бистре, Куинче, абе всички бе мили момичета хубав остатък от деня ви желая и  Hug Hug Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 2
Много готина тема, въобще в днешното лицемерно време трябва да си спомняме от време на време да бъдем хора!

Общи условия

Активация на акаунт