Влязох в СМГ и дим да ме нямааааа

  • 51 452
  • 262
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 757
Някой знае ли кой ще ръководи школите?
А дали децата от различните класове са заедно или поотделно за всяка възраст?
На всички ли им занятията са в събота и неделя?(редовните, не извънредните)

Школата по математика е дава по два класа и се провежда през седмицата - вероятно, защото има курсове в събота и неделя. Школата по информатика се провежда в събота. Поне миналата година беше така. За другата школа не съм компетентна. Но след първия срок мисля, че не всички деца продължават в школата по математика - учителите рашават кой да продължи. А май и самите деца се отказват.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 154
Някой знае ли кой ще ръководи школите?
А дали децата от различните класове са заедно или поотделно за всяка възраст?
На всички ли им занятията са в събота и неделя?(редовните, не извънредните)

Школата по математика е дава по два класа и се провежда през седмицата - вероятно, защото има курсове в събота и неделя. Школата по информатика се провежда в събота. Поне миналата година беше така. За другата школа не съм компетентна. Но след първия срок мисля, че не всички деца продължават в школата по математика - учителите рашават кой да продължи. А май и самите деца се отказват.
А кои преподаватели им водят школата по математика - техните ли?

# 47
  • Мнения: 539
Школата по математика е дава по два класа и се провежда през седмицата - вероятно, защото има курсове в събота и неделя. Школата по информатика се провежда в събота. Поне миналата година беше така. За другата школа не съм компетентна. Но след първия срок мисля, че не всички деца продължават в школата по математика - учителите рашават кой да продължи. А май и самите деца се отказват.
Два класа, т.е. 5-ти и 6-ти или "А" и "Б" паралелки, например?
А плаща ли се за нея?
Поддържам и въпроса за преподавателите - тези, които им водят часовете, или съвсем други? (тайничко се надявам да е Симеонов, че с огромен мерак записах синчето при него на курс след голямо чакане и бутане, а сега трябва да се откажем от курса Sad)

# 48
  • София
  • Мнения: 757
А кои преподаватели им водят школата по математика - техните ли?

Да. Всеки е на школа при учителя си.

# 49
  • София
  • Мнения: 757
Два класа, т.е. 5-ти и 6-ти или "А" и "Б" паралелки, например?
А плаща ли се за нея?

5а и 5б - заедно, 5в и 5г - заедно - но пак правя уточнение, че така беше миналата година, въпреки че предполагам че това е практиката. Школата е абсолютно безплатна - плащат се само помагалата, но те са "нищо пари".
Както вече написах - учителите са си техните.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 154
Два класа, т.е. 5-ти и 6-ти или "А" и "Б" паралелки, например?
А плаща ли се за нея?

5а и 5б - заедно, 5в и 5г - заедно - но пак правя уточнение, че така беше миналата година, въпреки че предполагам че това е практиката. Школата е абсолютно безплатна - плащат се само помагалата, но те са "нищо пари".
Както вече написах - учителите са си техните.
Благодаря!  bouquet

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
(тайничко се надявам да е Симеонов, че с огромен мерак записах синчето при него на курс след голямо чакане и бутане, а сега трябва да се откажем от курса Sad)
  Няма такъв шанс, той дори и на випуска си школите не води.
  Успех на всички дечица, приети в СМГ   Hug.

# 52
  • Мнения: 539
Жалко!

А дали няма някакъв вариант поне да не се отписваме от курса?

# 53
  • София
  • Мнения: 757
Жалко!

А дали няма някакъв вариант поне да не се отписваме от курса?
Аз мисля, че не е необходимо да посещава курса - математиката в у-ще и школата ще му е повече от достатъчна. Имайте предвид, че имат по 11 часа математика седмично първия срок. Кога да му остане време на детето за език, спорт ... а за игри......
Не всичко е учене - те са малки сладки същества, не бива да ги пренасищаме с нищо за да не се получи обратен ефект.

# 54
  • София
  • Мнения: 757
А освен това, ако знаете бъдещите шестокласници как ви очакват ......... Още от сега се говори за морковите през септември  Laughing

# 55
  • Мнения: 939
Жалко!

А дали няма някакъв вариант поне да не се отписваме от курса?

- ученик на СМГ няма право да посещава платен курс (занятие и т.н.) при преподавател от СМГ, независимо от това кой организира курса и къде се води. Т.е. вариант да ходите на курс при него няма, поне докато вие и той сте в СМГ   Wink

- Иван Симеонов води школи по математика в СМГ. Наистина не като титуляр, но със сигурност се включва с часове в школите при подготовката за по-големите състезания. Т.е. децата ще имат така търсения контакт с него.

# 56
  • Мнения: 539
Много благодаря, момичета!  Hug  bouquet
Точно за контакта ми беше идеята, не търся велики постижения...
А за морковите - дайте функционална идея за реакция, ако се сещате...
Че мойто хлапе каквото е емоционално... Crazy

# 57
  • Мнения: 40 925

А за морковите - дайте функционална идея за реакция, ако се сещате...
Че мойто хлапе каквото е емоционално... Crazy

Просто с усмивка си взема моркова и си го схрусква.

# 58
  • Мнения: 539
Просто с усмивка си взема моркова и си го схрусква.

Благодаря, Черна станция!   bouquet
Мнението ти изцяло съвпада с това на татко му. А пък и нашичкият обича морковки.Heart Eyes


Някой знае ли нещо за клуба по спортен бридж в СМГ? Доколкото разбрах се води от зам. директора Н. Иванов, или поне при него са записванията... Дали приемат и мънци? А в случай, че си нямат и понятие от бридж?

# 59
  • sofia
  • Мнения: 125
Знае ли някой, кои учители ще поемат петокласниците ?

Общи условия

Активация на акаунт