Дочакахме финала на играта, ЮЛСКО бебче чука на вратата.

  • 34 661
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 732
ЧЕстито за новите бебета !
И при мен няма тръгване .Цапа ми три дена и сега пак нищо -според лекарката било тапата .Чакам .
А с тези 40 гр при нас вече не издържам .То бива жега ама ..... да не е пустинята тук Sad.
Ема дано нещата са се оправили Hug

# 46
  • Мнения: 0
Eхаааа, един час да не вляза и още едно бебоче - Нелси честита да ти е принцесата, страхотно име сте и избрали, нека го носи с много здраве, да е гордостта на мама и тати и много да я слушкате! На теб бързо възстановяване мила!  newsm51 newsm51 newsm51

Цвете  - за почерпката, освен цветя моя мъж беше взел по една кутия бонбони за акушерката на бебо, и моята акушерка, по  бутилка кола и едно уиски! Мисля че е предостатъчно да се почерпят хората! А аз като си ходя на профилактичния преглед към края на месеца ще занеса и на лекаря който ме изражда, тъй като на изписването ми беше излязъл в отпуска човека!
Ради и в Бургас поприкапа, но само дотам, поне захладня малко - с два три градуса и е облачно, че то не се дишаше от жега!
Малинка за раздвижването след секцио - задължително трябва да станеш на следващия ден т.е часа максимум след раждане! не съм раждала секцио но имам подобна операция и знам! Нека и момичетата които са раждали така да споделят!  Simple Smile

Ееее за малко да пропусна, понеже някои мами се интересуваха за многократните пелени, ето ви линк с много интересни неща, много ми ги хвалят :
http://www.bambinomio.bg/

# 47
  • Мнения: 12
Честито на родилите мами Дени и Нелси да са живи и здрави и бързо да се възстановяват.

# 48
  • Мнения: 47
Здравейте момичета!
Честита ни темичка и честити ни бебченца, толкова се радвам, когато прочета за следващато ни красиво бебенце появило се на този свят!
Момичета, благодаря на всички Ви за подкрепата, таткото тази вечер се прибира, явно е осъзнал грешката си! За което много се радвам, защото някак си не си представях сама да се справя с всичко, но не знаеш Живота какво ще ни поднесе!  Hug
И ние сме си още 2 в 1, слагам си глобули да прочистване като повечето от Вас и чакаме появата, но пусто Балеринката се е заинатила и това си е, само да не е такова инатче и като порасне, че дупето й ще е червено като раче постоянно  hahaha Това за дупето в кръга на шегата, против съм много шамарите и др. подобни, поне в нашето семейство родителите ми повече са разчитали на говорене и едно конско, пред това да те ушамари.  Joy
Днес се събудих с такъв кеф, че то прохладно, духа силно и най- важното Валеше, ами с Ная да не Ви казвам, че изобщо не ни пукаше, разходихме си се ,нищо че бяхме като мишоци после де  hahaha
Момичета да Ви попитам нещо, тъй като аз ще раждам в Окръжна болница без избор на екип, аз за следене на тонове си ходя при наблюдаващият ми Аг, който не работи там, та дали ще ми признаят бележките от слушане на тонове на бебо от него или знам ли , когато ходя да раждам?! newsm78 Те като чуха, че може да се махне избора на екип и решиха да си удвоят цената за избор и сега е 700 лв, тези хора са луди. Това си е лично мое мнение, не искам да засягам никого.

Последна редакция: вт, 10 юли 2012, 16:41 от Ema*08

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте,
Записче в новата тема. Да я напълним само с хубави новини и много нови бебчета.
Влизам само набързо да честитя на мамите новите бебчета, че нещо днес Симона изобщо не иска да спи.
Дейна, честито и тук! Да ви е жива и здрава малката Невена! Много, много да ви радва, да има едно прекрасно детство и да е много щастлива!
malinka_a, аз родих в 13:12 и към 21:00 поисках да стана и да ме раздвижат, защото не ми се чакаше до сутринта. Станах и направих няколко крачки, но повече не ми позволиха, защото било малко рано след операцията. На другата сутрин се пораздвижих повечко. Нали казват, че по-рано е по-добре.
Нелси, честито и на теб! Да ви е жива и здрава Карина, много щастлива и много обичана!

Ема, много се радвам че нещата са се оправили  Hug

# 50
  • Мнения: 3
Ехаааааа, честити принцеси на Нелси и Дейна-Мейна! Да са ви живи и здрави рожбите, да ви носят много радост и усмивки!
Ема, браво! Много се радвам за вас Hug
Аз отивам да взема малката от градина Grinning

# 51
  • Мнения: 7 987
Ема, браво на таткото! Според мен никакви бележки за тоновете не ти трябват. На мен никой не ми е казвал да си ги пазя.

Аз пък ходих  при АГ-то по ЗК и тя ме бръкна и ми направи 3 см разкритие. Преди това беше 2 см от 2 седмици насам. Е яко ме заболя.... Как ще раждам тогава, кажете ми, щом едно бъркане ме боли толкова Sad ?

Честити бебчета на Нелси_Варна и на Дейна-Мейна! Simple Smile

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Здравейте отдавна не съм се включвала в темата но си ви следя. Тази седмица ще е и моето секцио може с някоя мама да се засечем в болницата, аз ще раждам в Майчин дом Варна. Вече хем искам да минава хем взе и шубе да ме хваща. Предния път секциото беше в 14,30 раздвижиха ме на другия ден в 6 сутринта.

# 53
  • Мнения: 49
Честити бебчета на всички мами  Hug  bouquet
И ние сме си още 2 в 1. Вчера на прегледа доки установи 1см разкиритие - демек нищо...човечето си седи и чака...а мама умира от жега. Ужас просто! Дано по-скоро тръгне, че ще загина в това време.
celika, много е гадно да бърникат. Доки и мен ме плаши, че можел да помогне по-бързо да стане, ама аз се дърпам естествено. А инак, че си боли, боли си, но при раждането някак по-постепенно се случват нещата  Sunglasses

# 54
  • Мнения: 7 987
Благодаря за успокоението, Мама Зайка Байка Simple Smile

# 55
  • Мнения: 47
Ема, браво на таткото! Според мен никакви бележки за тоновете не ти трябват. На мен никой не ми е казвал да си ги пазя.

Аз пък ходих  при АГ-то по ЗК и тя ме бръкна и ми направи 3 см разкритие. Преди това беше 2 см от 2 седмици насам. Е яко ме заболя.... Как ще раждам тогава, кажете ми, щом едно бъркане ме боли толкова Sad ?

Честити бебчета на Нелси_Варна и на Дейна-Мейна! Simple Smile
Мила, направо ме втрещи относно това с бъркането  Shocked Значи да се подготвям в четвъртък и аз за тази дейност, АГ- ми каза, че дотогава не родя ли, ще ми бърнико отдолу, а никак ни обичам  ooooh!
За бележките сама реших да си ги пазя, нещо като спомен да ми остане, пък и знам ли всяка болница различно иска, и заради това може би също си ги пазя....

Последна редакция: вт, 10 юли 2012, 17:42 от Ema*08

# 56
  • Варна
  • Мнения: 21
Здравейте момичета,

Честито на всички майки героини, които вече гушкат своите бебчета newsm51
Ние с моя малък мъж все още сме 2 в 1 - днес на едната консултация ( по ЗК )го измериха 2900 гр - явно няма да е голямо бебе - дано по-лесно излезе поне newsm17, но според лекарката главата все още била подвижна и не била съвсем в стартова позиция...
В петък съм на преглед при лекаря, който ще ме изражда ( в Майчин дом)и той ще ме погледне за разкритие - да видим той какво ще каже. каката я родих 2 седмици по-рано и си мислех, че и това бебе ще тръгне по-рано, но засега му е твърде комфортно вътре newsm10
celika  - и аз знам , че доктора може да "помогне" по този начин както са помогнали на теб, но ми е едно страшно, въпреки че съм раждала вече един път. Дано при теб вече тръгнат да се случват нещата , че си е време Weary

# 57
  • Мнения: 0
Ема чудесна новина мила, много се радвам за вас, браво на таткото!  Party
celika да не си се стегнала като те преглежда докито, тогава наистина си боли, то на никого не му е приятно, но е едно от нещата които се правят и по време на раждане, не искам да плаша никого, просто трябва да се отпуснете и да сте спокойни  Hug

# 58
  • Мнения: 7 987
Пепи, имам чувството, че като се отпусна ще боли още повече. Винаги ме е боляло като ме бъркат, но не толкова силно. И винаги се стягам. Не мога да се отпусна- Това може да е и до нервна система.

# 59
  • София
  • Мнения: 134
kapkatr , Ками благодаря ви Simple Smile успех и на вас ...
Честито Дейна Да е жива и здрава малката кукличка!!!
Да ви се оплача ...днес отидох на тест за алергии към упойки ( имам доказани алергии и затова ме изпратиха) в Медицинска академия,катедра по алергология,там били най-големите специалисти и имали всички видове тестери..... и след като си взех направление,,отивам там и питам за тестуване и ми казват ,че няма кой и ме подминават.... викам по тях как така няма кой.... и тичайки след жената( медицинско лице) тя ми заявява ,че били до обяд и утре след 8.30ч. сутринта да отида..... полудях....в цяла катедра да няма един лекар .... не ги е срам.... Оплаках ви се да ми олекне малко Simple Smile и на някой ,ако му се налага да знае ,че са до обяд....утре ще ви информирам как стоят нещата ...

Общи условия

Активация на акаунт