Октомврийското дете на морето дупе ще пече!

  • 38 703
  • 712
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 19
Благодаря ви момичета толкова сте мили  Crazy Hug Оказа се , че е просто раздразнен стомах не е от жлъчката както си мислих , а по скоро е начална форма на гастрит , а диетата ми се изразява в ядене на нищУ  Mr. Green лекарката като почна да ми се обяснява какво не трябва да ям и аз и викам ми то нищо не остана  Crossing Arms а тя -има , има виж колко неща са изброени  ooooh! ориз картофи варени зеленчуци и то много малка част  #Cussing out аз и казвам че ям изцяло плодове и салата , а тя ми казва можеш да ядеш домати като им махнеш люспата и семките  newsm78 ми то май ще остане дръжката на домата  hahaha и за ядене пак нищУ  Crossing Arms а за десерт едни един гол банан и пъпеш  Mr. Green няма да е бъде тази диета не се виждам  Embarassed

Хариела много се радвам , че при вас нещата отшумяват  Hug

Зелда дано Ники бързо се оправи


Леле момичета вчера бях свидетел как съседката си нахрани детето с течен шоколад от сладкарницата  за следобедна закуска , а то горкото няма година и половина  #Crazy #2gunfire #2gunfire #2gunfire после яде от чипса на ММ и накрая Помбер  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 676
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Честит празник на всички именници днес.
Честит празник и на моя роден град Варна

Днес се поуспахме, ама Йоан от 3 до 5 сутринта се опитваше да си играе с нас в леглото.
Вчера едвам го прибрах от площадката. Дойде неговата приятелка и той като се залепи за нея, кръст не ми остана. Отделно така жално гледаше пред люлката, че една майка се принуди да си свали детето, за да се люлее нашия. hahaha Вече като го пусна от количката първата му работа е да се залепи на люлката и чака да го кача.
Хариела, права си, че в днешно време трябва да имаш финанси, за да можеш да си отгледаш спокойно децата. Но пък от друга страна, като си помисля за какви щуротии харчи пари днешния човек... На който колкото му е писано деца. Аз не знам дали ще имам 2-ро дете, за сега чакам Йоан да порасне малко и тогава ще мисля.

Котките ми не са си яли храната от снощи и сега ми се правят на умрели от глад, горките те. Изчезвам да приготвям закуска за Йоан, а котките да си ядат гранулите.
Лек ден ви желая. Hug

# 677
  • Мнения: 499
Добро утро,

Честит празник на всички именници и на Варненци!

CVM, тази диета направо си е глад, а и ти както си слаба, съвсем ще се стопиш.
За съседката ти просто нямам думи за такива хора #2gunfire #Cussing out Какво полезно има в течен шоколад и чипс за толкова малко дете #Crazy

Зелда, бързо оздравяване на Ники!

Анбибиан, и аз си мислех за лаптоп, не го знам какъв е този в Кауфланд, но явно няма да е той, щом е така звучен.

И аз подкрепям мнението на Хариела, че каквото има за едното дете, това трябва да има и за другите. И аз много искам да имаме 3 деца, но дано второто да не е така недоносено или поне по-малко, че иначе едва ли ще се решим на трето. Иначе и аз мога да се присъединя към Октомври 2014 или 2015 Laughing

Ендира, работодателите ти как приеха второто майчинство толкова скоро след първото? Просто ми е интересно и събирам мнения.

Петкова, включвай елдата и дано бързо се вдигне хемоглобина. Аз също трябва да пускам изследвания, последния път беше 104, ама с прием на желязо, а после лекарката ни го спря, та да видим.

Аз най-вероятно ще бъда във Варна от началото на септември, така че ако сте на линия може да организираме пак една среща

Последна редакция: ср, 15 авг 2012, 09:18 от Смуси

# 678
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС !БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ

# 679
  • Мнения: 629
Добро утро и от нас  Grinning
Сийн, браво на вас за доброто порастване.  Grinning
Цвети, дано бързо да ти се успокои стомаха, че иначе на диета е голяма мъка.
Петкова, добре, че вторият път всичко е наред, че и бързо викаш, и с отношение....ейййй могло значи.
Хариелка, бързо да го преборите този ентеровирус.  Hug Hug
Съни, дано това придърпване да изчезне.  Hug
Варненки, милички хайде тогава щом на Зелдичка за четвъртък й е по-удобно да чукнем една среща за четвъртък. За да не пропусна някого, че не знам кой ще има време да чете и кой не, моля всички сладки варненски мами и бебоци, които имат време и възможност да да се присъединят и да се видим. Много ще ми е приятно да си похортувам с вас.  Hug Аз ще сляза на спортната зала и от там - в морската. Само дайте да уточним някакъв ориентировъчен час и местенце, към което да се придвижа. Може би нещо от порядъка на 10-10.30 ли да е?  Hug

# 680
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Guten, малката спи, ама как няма като ми се разигра в 3 часа и с баща й се правихме на заспали маймуни да я изморим  ooooh! Да беше наблизо Йоан да ги оставим да дивеят  Whistling
Петкова много плитко оправдание измислила тая лаборантка  ooooh! Скоро ще стигнете и 100, все пак е започнал да се качва  Hug
Зелда, как да ти се пише, като детенце е болничко  ooooh! Дано скоро и сополче да няма  Hug
Пищящи играчки не понасям  Naughty Инструктирала съм цялата рода да не купуват музикални щуротии, направих грешката да взема едно пияно и повече играчка без бутон за намаляне на звука май няма да купя  Naughty Но пък забелязвам, че на децата им харесват много  ooooh!
Цеца каква е китарата на Йоан? Ая оня ден се заигра с акустичната китара на дядо си, ама те й е доооста големичка  Mr. Green
Хариелка и аз подкрепям. Помня как са гледали мен и сестра ми. Аз имам РД, тя има НЕРД и получава подарък, паричка или каквото и на мен, в най-лошия случай е получавала по-малка паричка, ама то това даже като поотраснахме започна да се случва  Whistling Не виждам изобщо как някой би делял децата- не че няма такива хора, но тук в темата сме се събрали умни мами и със сигурност няма да има делящи  Hug Дано днес да сте много повече идеи по-добре  Hug
Смуси, до средата на септември сме във Варна, ще се радвам да се видим  Crazy

Сега да ви почерпя за моя малко измислен имен ден, ама тъй като нямам официално такъв, като малка са ме научили, че днес празнувам и та така си карам и до ден днешен  Mr. Green



Честит празник на Варна  Wink

Последна редакция: ср, 15 авг 2012, 09:42 от MarsssikA

# 681
  • Мнения: 2
Благодаря ви, момичета. Тази сутрин и Стела е със сополи  Cry Отпадаме за четвъртък със сигурност. Звездичке, докога сте тук? Надявам се да се оправим, много искам да се видим.

Честит имен ден на всички, които имат днес. Марси        bouquet

Аз няколко дни поглеждам обявите за апартаменти, няма да е лесно. А свекърите са откачили, сърдят се, защото няма да живеем при тях, казали на мъжа ми, че щял да направи най-голямата грешка в живота си (да си купим апартамент), какво щели да си кажат хората - такава голяма къща - а не се  чудят какво ще си кажат хората - толкова много апартаменти имат във Варна, ние колко години бяхме на квартира  Twisted Evil На всичкото отгоре му казали, че и те мислели да купят апартамент и да го дават под наем. Ами ако искат на нас да го дадат под наем, по-жестоки родители не съм виждала. Тъжно ми е за мъжа ми. Много искам да им натрием носа като си купим хубав апартамент. Панелките набутвация ли са  Mr. Green Е, със сигурност няма да им натрием носа с панелка, ама новите са много странни, например стая с формата на буква Р - квадратчето няма никъде прозорец, а ченгелчето има единствената задача да стигне до такъв  Shocked Изумена съм, кой ги е измислял.  

И за да не се оплаквам само да ви кажа, че разбрах, че за злоядството на Ники съм виновна аз  Sad Просто е трябвало да бъда по-настоятелна с предлагането, аз веднага се предадох и не опитвах, да не би да го "насилвам". Стела започна да си хапва много добре, като види чашката, в която й сипвам или бурканчето и вика амам и стиска ръчички. Казва мама, дай, там - дори да не питаш нея и да е в края на стаята сама с играчки ако чуе да си говорим: незнам къде може да е, например, тя веднага: Таммм - звучи като камбанка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green

Пищящите играчки и аз много ги мразя, лаптопа беше подарък, наистина е много силен звука, аз им лепя тиксо на говорителчетата за да не са толкова дразнещи, но не винаги ефекта е достатъчен. Хубавите - Чико, Фишър Прайз и т.н. - не са така.

Изчезвам да взема камилата от колата  Tired

# 682
  • Варна
  • Мнения: 913
Zvezdichkova на мен към 10ч-10.30ч. ми е перфектно.  Wink А и вече съм мобилна, така че където и когато кажеш.  Wink
zellda много неприятно, дано бързо да се оправят и Ники, и Стела, че имам да им предавам пратка. Hug  Жалко, че ще се размине разходката ни в четвъртък. Дано бързо решите жилищния проблем. Да ти кажа и аз не харесвам новото строителство. Кой ги проектира тия кутийки, идея си нямам, ама не струват.  Naughty Иначе е страхотно, че Стела хапва.
Смуси ние сме на линия, така че като пристигнете само свирни.  Wink
Пищящите играчки не ми пречат, но синковеца не ги уважава.  Laughing
Честит празник на всички, празнуващи днес.  bouquet

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Честит имен ден на всички с прекрасното име Мария! Носете с гордост това красиво и женствено име!   bouquet   bouquet   bouquet

Марси, честит празник!   bouquet   bouquet   bouquet

Зелда, скорошно оздравяване на мъничетата!  Praynig Дано да не се задълбочават. И дано си намерите апартамент, който да ви хареса и удовлетворява. Вярно е че са малко странни новите, но пък са новички, чисти. Ние сме в старо строителство, което е добро, но все гледаме към новите..., кога ли ще е...

Елиза снощи последно ака и вече ги беше поозаформила, от сутринта сме в затишие. Аз съм ок. Но през нощта се буди 100 пъти и все иска да суче, направо ме побърка. Зъби ли ще има не знам. За сега е с 4 броя.

Да се похваля че и аз съм с нов телефон, стария започна да ми прави проблеми и ММ изненадващо реши да ми купи нов. Много му се кефя.   Grinning

Смуси, със сигурност на работодателите не им става приятно, като излизаме в майчинство, а какво пък остава, когато се застъпват майчинствта. Но аз съм на държавна работа и ако сега не си отгледам децата, няма кога. Виж в частните фирми е по-трудно, там не те търпят много. И после като кажеш, че си с малко дете, все те гледат на криво, веднага пресмятат колко пъти ще излезеш в болнични. А иначе раждайте, нали... Такава ни е оправията... Twisted Evil

# 684
  • Мнения: 3 638
cvm тази диета за колко време е? Само не казвай, че е за постоянно  Tired Ако са ти забранили и мръвките  ooooh! Ааа ама ти каза, че ядеш само салати и плодове. На мен ако ми забранят мръвката и бирата, направоооо ще ми съсипят живота  Crossing Arms Заради хроничния фарингит ми забраниха черния пипер и лютото, ама аз така обичам и хич не се съобразявам  Mr. Green
Смуси открих как се намаля звука на лаптопа и е поносим, но освен да го влачи и удря не мисля, че ще върши друга работа с него, играе 5 минути с него и после пак се лепва на моя. И все иска да стои права на масата. То по-добре да й бях купила образователна масичка, тъкмо щеше да седи права на нея и да пипа нещо отгоре. А за опасенията ти, никой не може да те застрахова, че второто няма да се роди недоносено, но не е задължително, че ще се роди, ако първото е било. В болницата с мен имаше майка, чието първо дете е било много мъничко и недоносено, а второто си беше 3 кила и нещо и нямаше никакъв проблем с него  Grinning
MarsssikA и аз още преди да се роди Яна дадох такива инструкции относно пищящите играчки, обаче кой да ти каже като купуваш нещо в кутия, че пищи  Crossing Arms Иначе всичките ни пеещи играчки, които съм й купувала до сега са на фирми, които са известни с производството на качествени бебешки играчки и песничките и звуците са много добри и въобще не дразнят слуха. Помня на детето на моя приятелка, когато им бях на гости му бяха подарили една кукла, която пееше Барби гърл  #Cussing out Направо ми бяха малко бирите да изтърпя това БаЛби  Sick
Марси, честит имен ден   bouquet на теб и всички празнуващи  Grinning Аз всъщност никога не съм в част с празниците, освен официалните, така че ако не бях прочела в темата нямаше да разбера, че днес има празник  Blush
zellda чудесно е, че сте решили да си купите апартамент, по-хубаво от собствено жилище няма. Нормално е свекитата да се сърдят, нали вашият нов апартамент ще ви даде независимост от тях и ще спрете кранчето на простотиите  Mr. Green Дано скоро намерите и се изнесете  Praynig Ние си живеем на квартира в София, от време на време се питаме няма ли да купуваме нещо, но няма да е преди да се върна на работа. Когато търсихме новата квартира, обикаляхме много и видяхме много апартаменти. За новото строителство те разбирам напълно какво имаш в предвид. Аз като влязох в няколко такива апартамента, след това директно ги отхвърлях от избраните обяви. Ми то кухнята и хола на едно - големи, пък спалнята като кутийка, има място само за легло. ММ беше харесал точно такъв апартамент и аз го попита къде ще спи бебето, той се почеса зад ухото и аз пак попитах - на терасата ли? В единия апартамент терасата беше по-голяма от апартамента  ooooh! Сега сме в ЕПК 2-стаен с килер. И пак едвам си събрахме боклуците, представям си ако трябваше да живеем в тия кутийки, трябваше да живеем без лични вещи  ooooh! Аз не разбирам много от жилища, но ако купите панел, трябва да знаете, че рано или късно ще го приемат тоя закон със санирането и ще трябва да отделите средства за това. Което всъщност е добре, това ще удължи живота на панелката. Аз като се замечтая, искам да живея в къща като мама Еми ама без нея вътре  Mr. Green
За говоренето Яна казва само ам и мама. Бърбори си несвързано, но само тези двете думи имат значение. ММ почва да ревнува вече  Mr. Green Вчера я е гушнал, пък аз си обувам сандалите и съм с гръб и тя - мама, мама, да се обърна и ми се хили и той - не мама, тати.  hahaha
За яденето - аз също пробвам, ако ми откаже нещо, го зарязвам след седмица пробвам пак. Така вече 3ти ден ядем попара със сирене и масълце, но не с вода, а с чай на Бейбилов копър. Иначе чая не ще да го пие, но попарата я хапва. Пъпеш не ще да близне обаче, а от село взех домашни, хубави пъпеши и сега пасирам пъпеша, смесвам го с някое любимо пюре, плюс малко каша да го сгъстя и така го хапва. Правих също от онзи буламач с ориза, но подобрена версия  Mr. Green - ориз, червени чушки, тиквички, спанак и пъщърнак. Това го яде като разпрана  Mr. Green
Някой знае ли как се приготвя домашно пюре от сини сливи?
Hariela честит телефон  Grinning Моя е много стар и железен направо и всъщност нямаше да си го купя ако не ми бяха откраднали стария, та и този няма да го сменя докато не му се случи нещо. Връзката ми с него е по-дълга от връзката ми с ММ  Mr. Green Обаче ако Яна го олигави още веднъж може и да не оцелее, нещо позаглъхва и не ще да се зарежда. ММ пък си купи преди година и нещо Нокиа (забравих какъв модел) с тъч екран и непрекъснато му прави проблеми. Вече веднъж му сменяха екрана и пак не работи, пък аз много искам тоя като даде фира да си купя смартфон, тогава май ще ви разпитам всички кой какъв има и от колко време го ползва, че явно си има дефектни серии.

# 685
  • Мнения: 19
Анбибиан за два месеца е мръвки може да се ядат , но бира не понеже е газирана

Хариела честит телефон със здраве да си го ползваш и аз чакам такъм подарък та да видим кога ще ме изненадат  Mr. Green

Марси жива и здрава да си да отгледаш още три деца поне  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 270
Честит имен ден на всички празнуващи.Бъдете здрави!
Днес е денят на Варна ли?не знаех-честит празник Варненки.

Анбибиан
,все се каня да ти пиша-Авент имат комбиниран биберон 1+2+3 и особено на тройката бая шурти LaughingПолзвам го само когато слагам бисквитки.Стискам палци за  EFP

И още нещо да ви споделя-подариха ни на кларк обувчици-3.5 F е със стелка на 17-18 номер на Колев.

Зелда,пожелавам ви да си купите на-просторния апартамент и да живеете щастливо в него без водоемки проблеми.НС и ние го отхвърлихме ,когато търсихме.Единствено един ми хареса беше 150 кв,с големи стаи,баня в всяка спалня,но паричките му бяха  #Cussing out непосилни за нас.А панелките,да пръднеш с извинение и ще те чуят комшиите hahaha
Как е шев и кройката?
А болничките сладурчета да оздравяват.

Съни,чак толкова скъпо ли е станало в Созопол?Преди 2 години сме сядали на едни заведения до БЧК и хотел Арена и цените бяха поносими-примерно обяда беше супа,основно и десерт за 5.99лв.

Аз малко съм бясна на ММ-обажда ми се да ме пита дали да вземи билети за Комиците и аз тъкмо потърквам доволно ръчички и той ми казва,че може да нямало вече билети или пък можело да остане до късно на работа #2gunfire #2gunfire #2gunfireА ми защо ме питаш изобщо.Преди беше донесъл билети на Веско Маринов,но на него и пари да ми дават няма да отида.А сега за Комиците ме пита.Ей бясна съм. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Сега да ви се оплача и от дъщеричката си-не стига че не може да върви,само пълзи ами иска на пързалката от долу-нагоре да се качва.И като и взема някоя играчка от ръцете такъв рев следва,още ми бучат ушите.И вечер се буди по 1000 пъти.Сутринта я всх при менв леглото и се наспахме.Сега спи,но в количката.какво толкова кошмарно й се вижда кошарата незнам.Чудя се дали да не й купим дървена,от тези които стават после на юношеско легло newsm78

Ставам да правя миш -маш,зарибихте ме  chef

cvm,добре,че е по-малкото зло.Аз преди 20 години сигурно бях на такава диета и напълнях-явно ориза не ми понася.

# 687
  • Мнения: 19
Някой давал ли е леща, боб и грах  и ако е давал каква леща купувате и как е приготвяте , с какво рибно пюре почнахте

къде е Тони  newsm78 нещо ми се губи

# 688
  • Мнения: 270
Боб и леща съм давала само да опита-намачкани.Риба дадох първо прясна,каквато имаше на морето,а от пюретата на овко сьомга,не го  хареса,днес яде на бейбилав-спагети с био риба 220 гр.за малко да не й стигне .

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Ха,здравейте и от нас  Mr. Green
Честит празник на всички! Бъдете живи и здрави и много щастливи  Hug Варненки,честито и на вас   bouquet
Свм,риба съм давала, първо хек, по-късно дадох и сьомга, Благовест иска и бурканите да изяде  Mr. Green Боб,леща и грах не съм,но мисля от септември да се записваме на кухня пък там май дават  newsm78
Ивета76,дано Плмито повече да слуша и да не те ядосва  Whistling Благовест спи при нас откакто се е родил и на мен ми е супер  Peace
Зелда,бързо да се оправят твоите юначета  Hug Hug Hug Идвайте към Пловдивско, у наше село е много хубаво и вода си имаме колко щеш  Joy
За телефоните - из къщи се подмятат няколко с тъч скрийн, ММ ми даваше неговия Ай фон,ама аз твърдо исках най-обикновен телефон и скоро си взех една Нокиа с копчета,ми не мога с тия чудесии да се оправям  ooooh! Любимия ми Самсунг беше осмукан от Благовест и след няколко ремонта приключи спортна кариера  Mr. Green
Ох,ставм,че нещо мрънкаме  Tired

Общи условия

Активация на акаунт