Октомврийското дете на морето дупе ще пече!

  • 38 702
  • 712
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 009
Момичета,днес дадох един крем здраве на бебка да си играе и тя си я подхвърляше насам-натам известно време и за 2 минути затихна и чувам някакъв примляскващ звук-тичам да видя какво прави-тя незнайно как го отворила и яде и се облизва.Сега съм малко тревожна,мислите ли,че нещо може да й стане,има ли нужда да се прави нещо...В крема основната съставка е цинков оксид,течен парафин и други подобни.Ох,ама такава си е беля,и аз уж я гледам,как успява да ме изненада непрекъснато!Май доста отгоре-отгоре я гледам,даже е успявала да падне 2-3 пъти досега/ама 2та пъти баща й я гледаше,аз-веднъж/.Знам,че се случват такива неща,но ми е много ядосано на мене си!!!

# 691
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ахой, с Йоан днес пак цял ден миткосвахме. Сега заспа да видим до кога.
Марси, китарата на Йоан е детска играчка, ама бутоните са все едно рок акорди. Честит имен ден.
Зелда, тези свекъри наистина са откачили. Ама човек като мине една възраст и започва да икукуригва. Дано скоро си намерите добър апартамент. Дано скоро Стела и Ники да оздравеят. Не знам за панелите, но сега в СФ живея в ЕПК. Те се водят добро строителство, стаите са големи, но са на много етажи.

Йоан не обича пасираната леща, боб само е опитвал, а грах яде редовно с ДК. Сега доброзорно яде плодови пюрета, малко им се муси, ама ги яде. Днес ме шашна. Стоим си ние и той си бута количката и по едно време като ревна... няма успокояване. Нито искаше да суче, нито да си играе. Сложих го в количката да се прибираме и той се успокои и започна да си попява. Не знам какво му стана, мисля, че една баба го урочаса, защото ми направи забележка, че няма обувки и ще си нарани краката. Crossing Arms
Ники и Кати, не мисля, че крема ще натрови малката. Все пак я наблюдавай.

# 692
  • Мнения: 3 638
Ники и Кати и Яна си хапна судокрем, но нищо не й стана  Mr. Green
cvm грах въведох с готово пюре на Бебевита май беше, грах и още нещо - вече не помня. Леща мисля да направя с моркови и да пасирам, като приключим с буламача дето правих вчера.  Mr. Green Боб още не съм пробвала, май може да се дава, но в малки количества, предполагам по-добре да се вземе белен. За вида на лещата не съм мислила  newsm78 Зелен боб също не съм давала, а то вече може, ама аз по принцип не готвя зелен боб и не ми идва на ума да й купя на нея, пък и не знам как се приготвя, изисква ли предварителна подготовка и т.н.

Последна редакция: ср, 15 авг 2012, 20:41 от anbibian

# 693
  • Мнения: 499
Аз съм давала и грах, и леща и боб от кухнята ги имаше и ги въведах. А риба все още не съм давала. Тони, къде се губи наистина?

# 694
  • Мнения: 181
Момичета,ние се прибрахме днес-един ден по-рано,защото имам проблеми.Още не съм ходила до болницата,защото ме е страх,но ММ много ми се кара вече и каза,че утре сутрин ще ме кара ConfusedИмам си разни съмнения и ме е страх какво ще кажат,да не се окаже това,което си мисля...
Зле се чувствам,имам болки ниско в корема,имах болки в яйчниците,снощи много ме болеше,болката се разнасяше и надолу,беше ужасно,после и едно ужасно кафеникаво течение,което от днес се превърна в кръвотечение....Но е слабо,затова и търпя още,боли ме корема...
Имах съмнения разни,но няма как да е така....Цикъла си ми беше нормален,трябва да ми дойде по принцип тия дни,така че не знам....
Ох,няма значение,утре ще ви пиша,стискайте ми палци,моля ви! Praynig

# 695
  • Мнения: 19
Съни миличка  Praynig ще стискам палци дано всичко е наред  Praynig Hug защо не отидеш още сега щом така те боли не чакай до утре

Тони е няма и във фейса  newsm78

благодаря ви момичета в събота си взимаме Дарето и кака и почваме с риба , леща боб и т.н. ох вече нямам търпение да си взема децата  Cry толкова ми е мъчно , а в същото време знам , че там им е по добре , а и майка така им се радва не ги беше виждала от Велек ден и то за 1ч. сега като си ги прибера  после чак за Коледа ще се видим .

# 696
  • Мнения: 181
Цвети,абе...чакам,щото не знам.Да не пък да е цикъла,макар че имам още 5-6 дни до тогава,но се съмнявам,то са такива болки и...Ох,не знам!Ще търпя,за да видя какво ще стане,да не се окаже наистина цикъла,да не се излагам в болницата. ConfusedОбаче съм почти сигурна,че не е,както и да е,ще търпя още....

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Съни,недей да търпиш,мила  Naughty Отивай да те видаят   Peace По-добре да е напразно отколкото да се усложни нещо  Whistling Не е шега работа,щом и кръвотечение има и такива болки  ooooh! Иди,за да се успокои и мъжа ти и ти  ooooh! Стискам палци всичко да е наред  : Praynig  Hug

# 698
  • Варна
  • Мнения: 913
Съни веднага на лекар! Дано да е нещо безобидно, но си обърни внимание.  Hug Hug Hug Стискам палци!

Варненки тези които не са забегнали някъде и имат желание да заповядат в петък 10-10.30ч. на пантеона. Там ще сме със сигурност ние с Даниел и Звездичкова с Зори и Коколинчо. Колкото повече, толкова повече!  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 3 638
Съни и аз стискам палци всичко да е наред и да е цикъла  Praynig То нали знаеш, като си на море и сменяш климата е възможно да подрани или да закъснее, ама пък тези болки  Sad Всъщност мен понякога доста ме болят яйцниците преди цикъл, то всеки път е различно. Дано не е нищо сериозно  Hug

# 700
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Съни, отиди на лекар. Недей да търпиш болката. Дано да не е нищо сериозно.

Снощи Йоан спа без да прави среднощни купони. Само по едно време се събуди и започна да се хили. Може би се сети за някой виц разказан на площадката. Той, след следобедна игра с децата, много бързо заспива вечер. Явно се изморява. След малко ще го храня и ще се стягаме за сутрешна разходка.
Лек ден ви желая. Hug


# 701
  • Мнения: 499
Съни, Hug Praynig дано всичко е наред!

# 702
  • Мнения: 3 638
Съни дано да си отишла на лекар, че ме осени една неприятна мисъл вчера след като си легнах, дано да греша  Praynig

Момичета, тези дни като захладни леко, почнахте ли да обувате чорапи на бебоците. Аз обувам на Яна, че всички стаи освен спалнята са северни и сам в хола има килим, притеснявам се да не настине на теракота. Тя, обаче ги събува непрекъснато и се чудя какво да правя. За сега съм приела временно решение, върху нейните чорапи обувам мои, които й седят като чизми и тях не ги дърпа да ги свали, обаче й е трудно като се изправи да прави крачки, освен това се пързаля, но не заради моите и нейните се пързалят. Ще й търся чорапи със силиконови точици, но си мисля, не е ли по-добре да й потърся ританки, макар че до сега само едни такива съм купувала и те бяха от Мадъркер с коледното й костюмче, не съм виждала тук  newsm78 Накрая ще ида до борсата за обикновени ританки и до магазина по левче за силиконов пистолет и ще им направя силиконови точки сама  Tired
Някой виждал ли е по магазините тази образователна масичка на Фишър прайс на по-ниска цена?
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/22606


Последна редакция: чт, 16 авг 2012, 10:04 от anbibian

# 703
  • Мнения: 2
Съни, стискам палци да не е сериозно.  Hug

Ние вече всички сме болни, мен в момента ме заливат едни горещи вълни, гърлото ме боли, дано децата се разминат леко.

Нуриии, ти беше питала за агресивните деца и обяснение, което можем да дадем на набито дете - ами не знам, много съм се чудила в такива ситуации, каквото и да кажа, каквата и причина да дам може при наличието й детето после да подходи по същия начин. Може би това и трябва да кажем - Не знам, не харесвам такива деца и ще отидем на друго място.

Приятно бъбрене на срещата, голям късмет имам  Tired

# 704
  • Мнения: 2
Сийн, забравих да ти благодаря за поканата  Hug Hug Hug У ваше село изглежда прекрасно  Heart Eyes Обаче на мен сега май ми се живее в град, може би още на втория месец ще съжалявам, но знам ли  Whistling

Извинявам се пак, че не пиша по темите, не мога да си събера мислите.

Общи условия

Активация на акаунт