Съпруги на военнослужещи - 5

  • 72 548
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 659
Запис в темата...
И аз искам на морска вълна... ама първо да посрещнем афганистанците, пък морето тогава...
Но да се запиша де - от 16.08 на Маяк.

# 31
  • някъде там и аз незнам
  • Мнения: 45
Znam che ste na tema More nooo az imam drug vapros- ODZ kam MO  chte rabotiat li avgust?
Кое точно те интересува? Това във Младост 3 няма да работи.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
В Ст.Загора Детската градина няма да работи и се чудя дали това е решение на нашата директорка или е както казва тя от МО?В Казанлък ще работи ли градината?

# 33
  • Мнения: 159
.
Да не ви загубя...

# 34
  • Мнения: 1 675
Тъкмо ще го ползвам за запис
plams, Ние сме от 21-ви на Несебър!
Голяма тайфа сме - Мама, татко, тинейджър и бебе   Grinning Grinning От сега ме тресе как ще е! Миналата година пак бяхме там, но с бебето в мен, а сега........

# 35
  • Мнения: 961
Тъкмо ще го ползвам за запис
plams, Ние сме от 21-ви на Несебър!
Голяма тайфа сме - Мама, татко, тинейджър и бебе   Grinning Grinning От сега ме тресе как ще е! Миналата година пак бяхме там, но с бебето в мен, а сега........
Значи ще се засечем. Ние сме само с бебе Simple Smile

# 36
  • Мнения: 144
Здравейте момичета, не съм писала много време, но ви чета от време на време. Като съпруга на военослужещ откривам интересна информация тук, особено за почивните бази. Ние се върнахме от Адмирал преди седмица. За паркинга, събира около 35-40 коли....не повече. Плажът - зает от платени чадъри, хората носещи си чадъри са избутани в едно кьоше откъм скалите. Буквално стъпваш по хавлиите, за да се добереш до водата. Кафе в базата няма, но ние си носим нес и си правим в ресторанта, където предлагат винаги горещо мляко. Машина има във Флагман. Базата в Адмирал е добра, стаите са много големи, просторни, апартаментите също.Чисто е и персоналът е много любезен.
Защо сте ходили на плаж чак до камъните Rolling Eyes, плажът от към Азалия е доста просторен и по празен от носещи се чадъри...е не мога да кажа че няма хора, но пък можехме спокойно да се разминваме между хавлийте Wink
Казаха ни за плажът на Азалия, но на мен не ми допадна шума, който се вдига от някаъв високоговорител - диджей, който забавлява гостите на Азалия. Освен това моите деца непрекъснато прескачат до басейните. Но определено е по-просторно пред Азалия.

Bq

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 82

Тази година успяхме да се вредим само за къмпинг "Чайка"- Обзор от 20.08, и по добре, че ще съм в осмия месец и ще ми е нужно повече спокойствие и естествена прохлада  Whistling
Намерих само тези снимчици за къмпинга http://dardar.snimka.bg/sea/k-mping-chayika-obzor.606526.24227370, мисля даже че са на мацка от темата, но малко са оскъдни, ще се радвам ако някой предостави повече инфо и снимки.


Снимките са мои. Тази година пак ходихме там. Беше пълно. Не само бунгалата, но и много палатки имаше. И естествено селянията се проявяваше с пълна сила- целия плаж осеян с бутилки и други боклуци (На отиване към морето срещаме една мадама да се качва от плажа с 2 торби пълни с боклук и аз си казвам: ейй, един съвестен гражданин! А след плажа  намирам боклука до колата ни , в горичката!!!). Изчистихме с детето ми няколко пъти, но накрая ме попита защо другите хвърлят, а ние чистим и ....През почивните дни идваха и чужденци, направо с бусове ги караха. Пак не си хавлия до хавлия, но за разлика от миналата година си бяха много хората.Дано догодина не станат още повече...

# 38
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Снимките са мои. Тази година пак ходихме там. Беше пълно. Не само бунгалата, но и много палатки имаше. И естествено селянията се проявяваше с пълна сила- целия плаж осеян с бутилки и други боклуци (На отиване към морето срещаме една мадама да се качва от плажа с 2 торби пълни с боклук и аз си казвам: ейй, един съвестен гражданин! А след плажа  намирам боклука до колата ни , в горичката!!!). Изчистихме с детето ми няколко пъти, но накрая ме попита защо другите хвърлят, а ние чистим и ....През почивните дни идваха и чужденци, направо с бусове ги караха. Пак не си хавлия до хавлия, но за разлика от миналата година си бяха много хората.Дано догодина не станат още повече...
как така палатки? - вътре в къмпинг Чайка ли ?  newsm78

# 39
  • Мнения: 2 879
И аз искам на морска вълна... ама първо да посрещнем афганистанците, пък морето тогава...

Peace
Чакаме ги с нетърпение!  Simple Smile

Благодаря на всички за информацията за Адмирал. И още един въпрос - има ли бебешки столчета за хранене в столовата? Преди две години във Флагман предлагаха.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Вчера минахме покрай плажа на ВПД-то в Сарафово - пясък си имаше Mr. Green
А като дестинация - препоръчвам го с две ръце, макар че тази година има много камъни на около метър в морето Sad
За самото ВПД не мога да изкажа мнение - все още си ходим на частно, но за догодина май ще пробваме карта за Сарафово Peace

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Вчера минахме покрай плажа на ВПД-то в Сарафово - пясък си имаше Mr. Green
А така  Mr. Green Живот и здраве ще видим как е, само да няма други атентати там Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 726
Благодаря за новата тема   bouquet

# 43
  • Мнения: 144
Да, в Адмирал си има стлчета за хранене, дървени.

# 44
  • софия
  • Мнения: 757
и аз да се запиша, поне чета... Wink

Общи условия

Активация на акаунт