Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #76

  • 31 274
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 802
Но като визия не ми хареса много

И на мен не ми харесва Rolling Eyes

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
С Берин си подхождат повече като визия

# 707
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Повече няма да чета темата...Плува в спойлери какво ще става, какви са героите и така...

# 708
  • Мнения: 136
Тя му е жена, та все има чувства към него

 Embarassed

Това съм го пропуснала.  Embarassed

# 709
  • Мнения: 802
А тази Амина не е ли влюбена и тя в Ахмед?  newsm78

 PeaceВлюбена е , да

# 710
  • Мнения: 802
С Берин си подхождат повече като визия

Ахмет и Беррин нали Peace Peace Peace

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Да, Ахмед и Берин

# 712
  • София
  • Мнения: 829
Али направо летеше от щастие по пътя към къщи .И има защо- отърва се от децата , отърва се от жената.Сега остава само да се" наслади" на щастието си
И не спира да ме учудва с каква нежност се отнася към Каролин и колко е груб даже жесток към децата си и Джемиле
Баба ми все казваше за такива мъже: "Остави го, турчин е това!"
Ееее,Арфи,прекалено расистко е изказването  Whistling Много различни са от нас по манталитет и темперамент,но поведението на Али е просташко  #Crazy #Crazy биеш си децата с такава жестокост,а любовницата я храниш в леглото  Sick Sick Sick Sick

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Те и нашите мъже явно са прихванали - след 5 века, намират се и такива екземпляри. Между другото, бях чела някъде преди доста време, че Боби Михайлов си е бил цял турчин по време на първия му брак

# 714
  • Мнения: 802
Али направо летеше от щастие по пътя към къщи .И има защо- отърва се от децата , отърва се от жената.Сега остава само да се" наслади" на щастието си
И не спира да ме учудва с каква нежност се отнася към Каролин и колко е груб даже жесток към децата си и Джемиле
Баба ми все казваше за такива мъже: "Остави го, турчин е това!"
Ееее,Арфи,прекалено расистко е изказването  Whistling Много различни са от нас по манталитет и темперамент,но поведението на Али е просташко  #Crazy #Crazy биеш си децата с такава жестокост,а любовницата я храниш в леглото  Sick Sick Sick Sick
PeaceПростак от класа Peace

# 715
  • Мнения: 4 725
Али направо летеше от щастие по пътя към къщи .И има защо- отърва се от децата , отърва се от жената.Сега остава само да се" наслади" на щастието си
И не спира да ме учудва с каква нежност се отнася към Каролин и колко е груб даже жесток към децата си и Джемиле
Баба ми все казваше за такива мъже: "Остави го, турчин е това!"
Ееее,Арфи,прекалено расистко е изказването  Whistling Много различни са от нас по манталитет и темперамент,но поведението на Али е просташко  #Crazy #Crazy биеш си децата с такава жестокост,а любовницата я храниш в леглото  Sick Sick Sick Sick
Слънче, няма нищо случайно в изразите, наложени от човешките преживявания, имай в предвид, че говорим за жена, живяла доста със спомените за робството, родена 32 г. след него, знаеш силата на устната традиция, през миналия век всичко е твърде близко още за нашия народ.....

# 716
  • София
  • Мнения: 829
Времето лети -епизод 17
http://www.vbox7.com/play:9550890d0b

# 717
  • Мнения: 4 725
О, благодаря, миличка, започвам серията, от там, където я прекъснах.... Интервсен ми е пазарлъка....

# 718
  • София
  • Мнения: 829
Слънче, няма нищо случайно в изразите, наложени от човешките преживявания, имай в предвид, че говорим за жена, живяла доста със спомените за робството, родена 32 г. след него, знаеш силата на устната традиция.....
Арфи Hug разбирам смисъла,но тук не ми се струва много подходящ Peace Няма значение какъв си турчин или принадлежиш към друга националност ,осъдително е поведението на Али,едва ли има народ и религия,който би го сметнал  за нормално-постоянният физически и психически тормоз над собствените ти деца  Sick Sick Sick Sick

# 719
  • Мнения: 4 725
Миличка, имаме едно и също в предвид, за баба ми това е било най - страшното определение.... А и Али го потвърждава в крайна сметка.....

Общи условия

Активация на акаунт