За почитателите на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 6

  • 54 515
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507

Писали сме едновременно с Мячик Simple Smile. На линя съм и аз за съдействие, но съм в обратното положение - в офиса връзката ми е по-слаба, отколкото у дома.

Вени, вече го качвам  Peace

Ето го линка - EDIT: Тези линкове не работеха, затова са махнати. Ако някой се интересува от филма, няколко поста по-надолу има дадени други, които би трябвало да работят.

Едното е филма, другото е българските субтитри. Ползвайте го, който има нужда. Ще ги оставя поне седмица.
Винаги съм готова да помогна на хора, които имат желание да гледат стари класически филми.  Hug

Последна редакция: пт, 19 окт 2012, 09:03 от mia4ik

# 706
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 880
Благодаря и на двете, задължена съм Hug Много отдавна имам Котката, но снощи ми пробудиха любопитството и реших да наваксам. За съжаление не мога да намеря писан текст от Тенеси Уилямс, но поне на филмите ще се насладя. Гледах, че Стъклена менажерия я няма никъде.
Благодаря още веднъж Hug
П.С. Мяч, дава, че файла не е намерен Embarassed

# 707
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Казва ми, че поради добавяне на ново дисково пространство услугата е временно недостъпна.
Ще пробвам по-късно от вкъщи да го кача пак.

# 708
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 880
Странно Confused Нищо, благодаря, ще проверя по-късно пак дали не се е оправило Hug

# 709
  • Мнения: 6 018
От къде теглите абатството?От Замунда не мога да кача субтитри.

# 710
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Виж тук не мога да помогна.
Аз не тегля сериали от български тракери.
И не качвам субтитри - те сами се качват  Mr. Green

# 711
  • Мнения: 2 453
Ето субтитри за Абатството.

# 712
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Я да пробваме сега дали ще се получи с този линк за "Трамвай Желание".
http://dox.bg/files/dw?a=5b9f53a1af
http://dox.bg/files/dw?a=c53d3e45dd

Мисля, че трябва да работи.

# 713
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 880
Благодаря ти, тръгна да се сваля, дано всичко е наред Hug

# 714
  • София
  • Мнения: 6 210
Големи сме каръци напоследък. Онзи ден качиха веднага субтитри за Абито, обаче сайта пропадна. Днес Мячик качва филм - този път недостъпност поради подобрения Laughing.

Често чета, че имате проблеми със субтитрите. Не знам защо така се получава  Rolling Eyes? Аз не съм имала грам ядове. Ползвам гом плеър, само се старая да го ъпдейтвам, като ме информира, че има нова версия и толкова.

Скрит текст:
Лейди Сибил... много тъжно  Cry!
Сега си мисля дали няма и с Том да се случи нещо лошо. Пък после Мери и Матю да поемат грижа за дъщеричката им. И без това все намекват, че Мери няма още бебе.

# 715
  • Мнения: 125
Аз от новия сезон на Абито имам проблеми със субтитрите, но това е че те се разминават с аудиото. И е ужасно неприятно. Идеше ми да ги вкарам в програмата ми за наместване на субтитри към филм, но щях да си загубя удоволствието от филма. При вас има ли разминаване?

# 716
  • София
  • Мнения: 6 210
При вас има ли разминаване?
Да, последната серия имаше, явно не ги бяха синхронизирали точно за този рилийз. Обаче с Gomplayer се оправя много лесно - ако искам да ги забавя или забързам, ползвам знаците < и >.

# 717
  • Мнения: 6 018
Ето субтитри за Абатството.

Много благодаря. Интересно,че няма субтитри на втори епизод.

# 718
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 880
Мяч, да благодаря още веднъж, получих си филма Hug

# 719
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Днес боря вирус и реших да лежа и да наваксам с Абатството.Що ли ми трябваше?До обяд повръщах сега рева.Последната серия беше много гадна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт