Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 436
  • 772
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Роси, като иска да цитираш мнение натискаш бутон "Цитат". Намира се отдясно. Отваря се прозореца за отговор с предварително сложения цитат. Пишеш, след думата [/quote].

# 347
# 348
# 349
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Петя, сакън да не и видим нещо забранено.  Joy 

# 350
  • Мнения: 15

Славенка, не искам никого да дразня, защото съм на страната на тяхното "заедно". Но беше дълг на Хазар да поеме ръката й, когато тя я подаде на няколко пъти и беше омекнала (след Б-я), и в точния момент да й съобщи, че приема детето. Той го заяви на Бурджу, а Зилян постави пред свършен факт с "отваря ми се работа". Залогът е целият им бъдещ живот, какво ти тук безкрайно сърдене? Според мен той изпусна момента за истински разговор по този въпрос. Много късно ще го проведат.
Ти какво мислиш, може да греша? За грешките и поведението на Зилян съм съгласна, но повечето в темата се фокусират върху тях и подминават тези на Хазар. Мисля, че е и заради харизмата на Махсун.

Таня, не знам да ли мен питаш за мнението ми, но и аз ще си го кажа
Това е едно от нещата, които най много ме издразни в поведението на Хазар, той просто винаги я лъжеше когато отиваше при Бурджу. Аз не знам /трябва да се върна да проверя/ те дали изобщо го проведоха този разговор, по скоро се надвикваха и се караха. Според мен още когато реши да отиде на първия преглед заедно Бурджу той трябваше да го сподели с Зелян, а не тя да прочете в бележника "Среща с Бурджу". Когато я заведе в болницата също трябваше да го сподели, мисля че Зелян нямаше да реагира така/тогава тя беше много наранена/ как виеше на покрива горката, направо ми разскъса сърцето /плаках и аз с глас/ newsm45

# 351
  • Мнения: 0
Петя, сакън да не и видим нещо забранено.  Joy 
Ив бих се изказала за ''нейното забранено'', но не искам да засягам нежните чувства на феновете и

# 352
  • Мнения: 15
Таня, без да искам отговора ми се е натикал в цитата

# 353
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Петя, сакън да не и видим нещо забранено.  Joy 
Ив бих се изказала за ''нейното забранено'', но не искам да засягам нежните чувства на феновете и
Не си само ти.  hahaha  

Роси понякога се случва - това с отговора. Просто гледай да пишеш, след [/quote].

# 354
  • Мнения: 0
Роси и ти да беше и ти щеше да виеш,ама пусти Хазарови очи ,всичко им прощаваме

# 355
# 356
  • Мнения: 3 436
Роси,
Скрит текст:
кликни бутона "Редактирай", извади отговора си от цитата и натисни "Запази".

# 357
  • Мнения: 2
Здравейте мили момичета. Най-накрая успях да ви изчета.
Иве, честито! Бях сигурна, че ще успееш. На добър час в новата ти работа и много успехи.  newsm10
Силве, крайно време е да излизаш от болницата. Скорошно оздравяване. newsm51
Славенка, дано по-скоро детенце се възстанови от този вирус.  Peace
Роси, добре дошла.  bouquet

Днешната серия в общи линии ми хареса. Страхотна игра на Фърат/Ресул. В крайна сметка добре, че се появи "перкото", за да ги събере нашите двамата. Дано успеят да стигнат до диалог и да се разберат най-накрая. Като цяло тези диалози липсват в повечето турски сериали, които съм гледала. Явно е, че се обичат, но и двамата са много горди и все още наранени от случилото се. Признанието на Хазар беше много силно.
Момичета, радвам се, че съм една от вас и искам да ви споделя, че днес имам рожден ден и ставам на цели 50 години, въпреки, че не се чувствам на толкова. Пийнете по едно за мое здраве.


# 358
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
muci62, Честит Юбилей! Желая ти много здраве, щастие и късмет!  newsm51

# 359
  • Мнения: 0
Честит Юбилей! Желая ти много щастие , късмет и крепко здраве!

Общи условия

Активация на акаунт