Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 486
  • 772
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Лека нощ Силве, да спиш в кош и да сънуваш подписа си. Приятна дискотека!
Аз потеглям към Спанчевци след малко!

 rotfImao rotfImbo е къде посред нощите кош да търся, Яна  #Sniper #Sniper/това го чети като "Убий ме, обичам те"!
Дано тази вечер твоя курорт да бъде СПА!  love001

Смях в залата, преди лягане действал ободряващо и в същото време леко успиващо-като чаша топло мляко. Не знам дали моя курорт ще е СПА, ама със сигурност ще е СПАнчевци.
Продължението на твоето "Убий ме, обичам те!", знаеш ли го  Wink

# 706
  • Мнения: 188
Силве когато реши Ресул може да е и добър.Лошото е че с действията си принуди и жена си да го излъже.
Той като че ли не осъзнава че вреди на околните,не вижда колко болка причинява на близките си.

# 707
  • Мнения: 0
Силве когато реши Ресул може да е и добър.Лошото е че с действията си принуди и жена си да го излъже.
Той като че ли не осъзнава че вреди на околните,не вижда колко болка причинява на близките си.


 Peace Вили 72, съгласна съм. Затова казах че не търся логика и тактика в действията му. Аз си мисля , че макар и в малка степен е обременен. Иначе не си го обяснявам - хаотичен, импулсивен, на моменти стресиран, импулсите са му все на МАХ, ту добър, ту лош, направо като неуравновесен.

# 708
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Май и аз нощната птича ще ходя да посетя вашите курорти.  newsm46
За пръв път от много време ми се спи така. Ще ходя да захапя възглавницата май.

# 709
  • Мнения: 1 012
Аз мисля, че Ресул ревнува сестрите си, не му вярвам нещо, че е само за да спази морала и традицията

# 710
  • Мнения: 1 116
В момента гледам епизода. Ресул, с каква последователност и настървеност съсипва живота на сестра си! #Cussing out
Преди повторението гледах "Белият ангел". Ресул, Дестан, Назар и други от ЩЗ играят и там.
Скрит текст:
Още съм под въздействие на филма.Тежък филм, поплаках си, видях един друг свят донякъде непознат за мен. Хареса ми. PeaceМахсун всъщност показа, че неуките хора от Диарбекира никога не биха и помислили да  изоставят болните си , възрастни родители за разлика от техните сънародници от големите градове.

От няколко страници чета за новата премяна на Яна и нейният дизайнер, но само аз ли не я виждам? newsm78 Подпис - виждам, но това което Ивето е обличала - не. Thinking

# 711
  • Мнения: 197
Силве, доста го мислих. Той човека е примерен в последно време. От както почнаха проблемите с Бену, Низар не се занимава чак толкова с враждата и Ресул. От къде чак такова наказание за детето му ще праща, освен изкупване на чужд грях. Аз и затова го написах да видя какво мислите Вие, може аз пък да греша.

За бельото - всичкото е шито върху Бурджу (при специално поискване върху Ресул). Да уточня - не са хапали нищо!  Whistling

Аз мисля, че Низар изкупува, респективно го наказват за неговата забежка - нали в началото имаше една жена, с която е живял няколко години изоставяйки семейството у дома и загърбвайки обичта на жена си. Любовта присъства и в двата случая.

Ресул също е наказан като няма дете. Който взима живот на получава живот.

Брат му, обаче изкупува убийството чрез синовете си - единият го убиха, вторият е сакат. Би трябвало той да проходи защото бащата се е променил и вече работи за мира между двете фамилии, т.е. наказанието е постигнало целта, той е осъзнал и наказанието започва да намалява.

# 712
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Тара, в подписа и трябва да виждаш картинка на Зилян и Хазар на изпращането му за Ираки надпис. Така ли е ?  newsm78

Gawina, напълно съгласна съм.  newsm10

# 713
  • Мнения: 0
В момента гледам епизода. Ресул, с каква последователност и настървеност съсипва живота на сестра си! #Cussing out
Преди повторението гледах "Белият ангел". Ресул, Дестан, Назар и други от ЩЗ играят и там.
Скрит текст:
Още съм под въздействие на филма.Тежък филм, поплаках си, видях един друг свят донякъде непознат за мен. Хареса ми. PeaceМахсун всъщност показа, че неуките хора от Диарбекира никога не биха и помислили да  изоставят болните си , възрастни родители за разлика от техните сънародници от големите градове.

От няколко страници чета за новата премяна на Яна и нейният дизайнер, но само аз ли не я виждам? newsm78 Подпис - виждам, но това което Ивето е обличала - не. Thinking
Именно подписа е новата премяна. Понеже Ивето ми помогна да го метна в профила затова е моят дизайнер, тоест тя ме облече-нямах подпис до днес, по-скоро до вчера, че вече е петък, де.

# 714
  • Мнения: 539
Докато ви четох се бях настроила за тежък епизод, ама той много тежък чак да ти стане гадно уф! Днес ми се прииска да гушна Бену и какво тръгнала да и говори Дестан не става само с думи, все да поучават хората иска се разбиране и обич!
Лека от мен, нещо не ми понесе епизода  Sick

# 715
  • Мнения: 188
Тара аз пък сега си пуснах "Белия ангел",сигурно го гледам за десети път ако не и повече и не е минало без да си поплача.Страхотен филм,предпочитам го пред"Видях слънцето"-не че и той не е добър но -Ангела ми е по на сърце.
Яна и от мен честита премяна.Добре са те наконтили.

# 716
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Вили, аз пък съм обратно. Не мога да гледам Ангелът. Толкова рев не съм ревала на друг филм. За мен е прекалено тежък. Обаче Видях слънцето е филмът, който мога да гледам няколко пъти без да ми е толкова тежък (да уточня филмът не е лек, но не и толкова тежък като другият).

# 717
  • Мнения: 0
Тара аз пък сега си пуснах "Белия ангел",сигурно го гледам за десети път ако не и повече и не е минало без да си поплача.Страхотен филм,предпочитам го пред"Видях слънцето"-не че и той не е добър но -Ангела ми е по на сърце.
Яна и от мен честита премяна.Добре са те наконтили.
Благодаря Вили. Относно филма - тежък си е, но то май всичките му филми са такива - човека има сантимент към родните си места и към начина на живот на хората там, затова и филмите му са истински и реални - показват всичко 1:1 - колкото и да е грозна действителността, тя съществува и няма бягане от нея.

# 718
  • Мнения: 1 116
Тара, в подписа и трябва да виждаш картинка на Зилян и Хазар на изпращането му за Ираки надпис. Така ли е ?  newsm78
Това го виждам, но има ли друго. newsm78 Heart Eyes

# 719
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Тара, в подписа и трябва да виждаш картинка на Зилян и Хазар на изпращането му за Ираки надпис. Така ли е ?  newsm78
Това го виждам, но има ли друго, че тук не виждам какво точно си обличала! newsm78 Heart Eyes

Това облякох. Сложихме картинката. До сега нямаше.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт