Balea, Alverde, Catrice, Essence - 5 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 67 553
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 444
bubchen , намалението е и за Лили , но нека и дру да ти каже , защото тук няма Лили , а в друга тема една мацка каза , че си е купила намалени неща от Лили почти съм сигурна

# 16
  • Мнения: 38
Aко става въпрос за намалението на Есенс, в Лили го няма, днес бях   Sunglasses

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте! Днес ходих до ДМ и си взех сухия шампоан и кристала(дезодорант). Имате ли някакви отзиви за тях? Гледах на намаленията на Essence,по специално очните линии в бурканче, но беше бъркано в тях..

# 18
  • София
  • Мнения: 980
аз затова винаги преди да си купя нещо го отварям да съм сигурна,че никои  не е пипал продукта

# 19
  • Мнения: 94
Благодаря за темата!
Видях, че някой питаше за Конфетите - днес видях един брой в ДМ на Стамболийски /София/.

# 20
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен bowuu Благодаря за новата тема newsm53 Да не пропусна да похваля този рол он за околоочен контур Много добре освежава и избистря тъмните кръгове(ако има такива),и ухае много хубаво  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 434

Да,сега като се загледах,наистина има. Peace
Допаднаха ми 1-2 и ще ги взема щом ги заредят,макар че Есенс не са ми от най-любимите лакове. Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 90
Здравейте и честита нова темичка  bouquet

Искам да попитам ползвате ли някаква защита за устните докато сте на плаж? Преди имаше един балсам на нивеа с фактор,но не го виждам в последно време newsm78
Знам че сигурно това не е най-подходящата тема за въпроса ми ама Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 980
Pink Flower ако си от софия в лили ги има балсамите с фактор , вчера си взех с 15 фактор за морето  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 90
Pink Flower ако си от софия в лили ги има балсамите с фактор , вчера си взех с 15 фактор за морето  Wink

Оо чудесно,значи още тия дни ще мина.
Благодаря ти   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 820
Как изглеждат Конфетите, за които пишете?

# 26
  • Мнения: 13 625
Как изглеждат Конфетите, за които пишете?
Скрит текст:

Не знам дали версията на OPI е по-хубава, то този е много гъст и наслагва прекалено малко конфети.
Имам един на Мис Пиги и само с едно нанасяне са двойно повече

# 27
# 28
  • Мнения: 1 929
Момичета, коя е бронзиращата пудра за блондинки? Може ли снимка? А доволни ли сте от нея?

# 29
  • Мнения: 13 625
Момичета, коя е бронзиращата пудра за блондинки? Може ли снимка? А доволни ли сте от нея?

да, много Flutter

Общи условия

Активация на акаунт