Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 23 тема

  • 17 268
  • 711
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 355
Пипилота моля те ако се сетиш пиши как се казват,щом имат ефект

# 46
  • Мнения: 96
Aera, никакво мърдане, лягай. Тези ремонти са неприятна работа, ние детската от миналата година я правим и какво стана, още един мишок ще се миши в нея, дай Боже  Praynig Ама още не е готова, де  Naughty!

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 16:32 от pipi-lota

# 47
  • Мнения: 96
Деси, за свещичките, сега й звъннах, като се прибере в София /след няколко дена/, ще ги види, и тя им е забравила името, че са на моренцееееееее    grinning039 Каза,че май и тук ги била виждала вече. Само да каже, ще пиша. Около 7 евро бяха.

# 48
  • на земята
  • Мнения: 4 094
 pipi-lota ,и на мен ми е интересно за свещичките ще се радвам после да споделиш името..)))) Тук се заоблачи,ама е жега ха дано завали сега де  Praynig Joy

# 49
  • Мнения: 96
Казвам, казвам, само да се приберат Simple Smile
И тук се скри слънцето. Ей, майка ми и човечето излязоха сутринта, още ги няма, голямо скитане по околните градове, как искам и ааааааааз  Sad

# 50
  • Мнения: 355
Със сигурност ако има кои да ги прати отвън ще е по добре като качество
Моита приятелка ползваше саб симплекс от бг и и бяха пратили и от Гърция каза че нямат нищо общо
Аз поръчах на свекито та ми донесе оттам козметиката и ще прати и капките живот и здраве

# 51
  • Мнения: 96
Всъщност си права  Wink

# 52
  • Мнения: 181
Запис и от мен. Ние днес цял ден сме без ток, сутринта спира два пъти за по 30 мин и после от 13 часа та до преди малко.
Браво и мерси за темичката и на двете ви.  bouquet

# 53
  • Мнения: 171
Ехоо, момичета, как сте, много прегръдки за всички   bouquet
Вече имате и нова темичка, пожелавам да я напуснете успешно всички, кой когато му е реда обаче!
Попи, как си мила, още мъничко стискай, не остана! Нали знаеш, че чакам включване след секциото!
В тази връзка видях, че коментирате упойките... в Селена, за секциото слагат спинална + епидурална! Понеже и при мен имаше вероятност за секцио, та ми разясниха подробно. Спиналната те обездвижва от кръста надолу, но си в съзнание и виждаш момента, когато вадят бебчо, а епидуралната я слагат, за да обезболят мястото, след като спре да действа спиналната (дано не бъркам много в обясненията, но горе-долу е така).
Рядко прилагат пълна упойка, защото за бебето и майката тази комбинация (спинална и епидурална) е по - щадяща.
Аз да ви се оплача, колкото е хубаво с бебе, толкова се чувствам и безпомощна Sad Не съм мигнала откак съм родила. На три часа кърмене, а през деня когато тя спи, все има нещо да се върши и пак не успявам да дремна Sad отделно вече сме с колики и снощи като се събуди в 3 ч. не заспа до сутринта. Даваме три вида капки, едните хомеопатични, едни по-силни и един чай, ама пак си я тормозят тея болки Sad Искам да ви кажа, че както си мислех, веднъж да се роди и всичко ще е лесно, ами не е така... изцяло съм зависима от нея и нищо не мога да направя. Мъжо помага, но си има неща, които трябва аз да свърша. Иначе се храним както трябва, поне това е добре! Аз за разлика от нея едвам успявам да сложа някоя хапка в устата Sad Ами това е от нас засега, пак ще се включвам  Hug


lawyer   аз с малката ми имах тази проблема и реших я само с капки еспумизан.

# 54
  • Мнения: 250
Да ни е честита новата късметлийска темичка:))) да ни носи само хубави новини! Браво на Попи и Аера! Днес си имах час при моя си док и пак ходих да ме види! Бебка е 2250гр, шийката е добре, всичко ни е наред, благодаря на господ!!!:) и се прибрах много изморена от тая жега и съм спала до сега! А вие сте изписали толкова много, че не можах да ви изчета!
ПиПи, да си жива и здрава:) и много щастлива мама:)))
Много  Hug Hug Hug за всички:)))

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
 smile3535 ето ме и мен   bouquet
Добре дошла на новата мама и от мен. Hug  bouquet Както са ти казали мамите с вяра търпение и пазене всичко ще се нареди  Hug
Аз днес ходих на кино,гледахме Brave  Laughing нали и двамата с моя си падаме по анимации  Mr. Green ама си стресирах детето изкърти ми корема  ooooh!
Благодаря на Попи и Аера за темичката   bouquet златни сте  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 513
smile3535 ето ме и мен   bouquet
Добре дошла на новата мама и от мен. Hug  bouquet Както са ти казали мамите с вяра търпение и пазене всичко ще се нареди  Hug
Аз днес ходих на кино,гледахме Brave  Laughing нали и двамата с моя си падаме по анимации  Mr. Green ама си стресирах детето изкърти ми корема  ooooh!
Благодаря на Попи и Аера за темичката   bouquet златни сте  Heart Eyes

А,супер, и на мен много ми се гледа, ама нали съм от лежащите та скоро няма да ме огрее. Как беше? Laughing

# 57
  • Мнения: 96
Благодаря, Ина!  Hug Ама твоята беба много голяма, пу-пу, миличката, браво на нея  smile3501. Нека всичко е наред  newsm10 с всички  Hug Hug Hug

Много ми е жегааааа, разгърмя се, дано завали  Praynig

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
ivette на мен ми хареса, идеално си разнообразих ежедневието, че ми беше писнало от това лежане  Confused
В събота щяхме да ходим до Карлово и си викам ако тръгне беб да излиза ще раздам в Пловдив  Mr. Green ема ми се размина няма да е майничка  Sad гледам че си говорите за Селена и се сетих  Whistling
Ина пораснала е беб все така да си расте бонбончето  Hug ние миналия месец бяхме около 2600 гр -дребосъче,надявам се поне до 3000 да го докараме

# 59
  • на земята
  • Мнения: 4 094
 pipi-lota ,къде гърми ,къде си...прати гръмовете  Praynig  Joy  Жени като знам колко е силен звука в киното,нека да свиква бонбонката  Joy    ivette ,гледай на компа мила,аз така католежах и неставах изчетох книги,серияли,филми направо се образовах  JoyСега пък съм с речниците уча турски ..)))

Общи условия

Активация на акаунт