Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 23 тема

  • 17 298
  • 711
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 96
Лаленце, в Ловеч съм, но спря Sad И аз иска да уча турски, ама многоооооооооооо Simple Smile

Голямо честитене и във фейса, на човек му става едно милооо ... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 21:29 от pipi-lota

# 61
  • Мнения: 355
Какво правите пупенца
Ще спим ли тази нощ

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
как пък точно турски решихте  newsm78 на мен френския и турския са ми някак си неблагозвучни и адски трудни
ааа Деси рано е още  Laughing

# 63
  • Мнения: 2 211
На мен турският и арабският са ми много мелодични езици  coolcool

# 64
  • Мнения: 96
Sunny07, не знам защо, някак си ми е екзотичен, иврит също бих учила, но тук е Ловеч, такива екстри не предлага градецът ни загубен  smile3516.

Аз напоследък не мога да спя и днес едва ли ще успея. Топло е и бебе много рита, чак ме боли сериозно на моменти, изпоразпъна ми матката, не стига, че за нищо не става, ами и то я съсипва, не мисли, че му е къща  Naughty

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 21:58 от pipi-lota

# 65
  • Мнения: 250
Ей, момичета той и док тва вика много е голямо бебето да не пиеш витамини:))) да са ни живи и здрави бебчетата само пък големички, мънички няма значение!
Пипи, нали хубаво е да те уважат много хора на този ден, мило ти става:)))
Жени, завиждам ти за киното, аз обожавам да ходя, но се съмнявам че сега ще издържа:) разнообразила си се:)))
Деска, дано да спим, тук валя ама не се усеща хлад, пък и аз в този следобеден сън, едвали ще спя:)
Лаленце, на мЕн ми се струва много труден турския, как е ?
Попи, как си мила:))) Hug Hug Hug за всички

# 66
  • Мнения: 2 386
Включвам се и аз със закъснение, ама нали имаме 10 часа разлика - няма как..

Ох, на кого ли го казвам, ама всичко ме боли от лежане - гръб, крака, ръце, врат! Но ще се търпи, няма как...Минаха 5 дни откакто съм на легло, а ми се струва вечност.

Искам да се запиша в началото на темичката - терминът ми е на 28 октомври, на кого трябва да пиша?

За езици си говорите, гледам. Аз съм двуезична - живея в САЩ, говоря на български вкъщи, но също знам руски и френски и просто мозъкът ми пуши на моменти. Случвало ми се е да сънувам на 2-3 езика, защото в работата имам проекти на френски понякога.

Бебето ми е доста голямо, а нямам диабет - 1300 в 28 седмица. Мислите ли, че това може да е повод за секцио или е рано да се каже?

# 67
  • Мнения: 460
Пипилота,миналата година лятото бяхме в Ловеч за един ден,много ни хареса града,като изклчим жегата и безумното ми хрумване да ходим до зоопарка в 2 следобед,пеша по нанагорнището....колата я бяхме оставили на един паркинг до едно пазарче Laughing

# 68
  • Мнения: 355
Ева ти не беше ли с друго име онзи ден или се бъркам
Според мен е рано а и не ми се струва чак толкова голямо плюс това все пак мерките са оринтировъчни
Даже мисля  че определят по размерите на бедрото и главичката,не по кг,но нека и друг се включи с мнение
Ти от 5 дни лежиш и ти е омръзнало а ние който сме от 5 мес,а някои и от повече кво да кажем свиква се

# 69
  • Мнения: 2 211
Жени, добре съм, мила  Hug Hug Hug През деня ме налягат черни мисли, но вечер като мъжът ми си е у нас, съм по-спокойна.

Ева, Аера може да те запише, пиши и на лични. За тази тема е малко късно, защото може да се редактира до 24 часа, но да те запише в следващата. До скоро аз правех темите, но скоро ще се пенсионирам  Wink Ще свикнеш с лежането, в началото е по-трудно, особено ако си някоя дейна личност.
Ева, бебето мисля, че е нормално за седмиците. Пък и то теглото не може да се каже със сигурност, тези данни, които се получават са базирани на костната система, понякога има разминавания. Зависи колко едри са родителите все пак. На един волейболист. който живее до нас, жена му роди 2 бебета по 5 кг.

Междувременно звънях на док, защото си втълпих, че имам едни болки долу ниско. Той каза, че ако започне раждане със сигурност ще разбера, да не се параноясвам  Mr. Green Човекът банкет ще вдигне като родя и спра да го занимавам с щуротии.

Аз съм завършила немска гимназия, а после английска филология. Справям се много добре и с двата езика и ги ползвам постоянно. Ако имах достатъчно време, бих записала някой екзотичен език. Засега обаче ще съм заета да гледам бебче, надявам се  Crazy

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 22:21 от poppy-fairy

# 70
  • Мнения: 355
Попи аз от два дни съм с такива болки ниско долу,намоменти реже във влагалището а за кръста да не говорим,дано момента наистина е близо

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
аз изобщо им нямам вяра на тези мерки.Преди 2 години на една позната и казаха че ще е около 2кг и нещо бебето,а то си се роди 3850гр  Laughing
Ева в началото винаги е така,ама после като свикнеш няма да ти прави впечатление  Hug
Попи и моята ми викаше няма ли вече да родиш да се отървем всички от тебе  Laughing пък аз за нищо не и звъня само в началото 1,2 пъти
между другото и мен ме реже много рязко във влагалището днес в киното направо подскочих,ама е някакво парещо усещане и е за секунди

# 72
  • Мнения: 2 211
Искам бебка да си стои на топло и да не мърда, при мен не трябва да тръгва раждане  Praynig

Моят док много търпеливо ме слуша и е безкрайно внимателен човекът, но усещам как му досаждам. От понеделник до днес му звъня всеки ден, постоянно си измислям нещо, за да ме успокои по телефона  Embarassed Не мога да се стърпя.

# 73
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Ей събудихте се а  Joy калпазанки с вас я ..))))Турския не е труден,просто трябва на човек време и комуникация...)))Другият език който харесвам е испански, любим  ...))))  ЕВКААА,ние какво да кажем като лежим с месеци  Hug ще свикнеш само бебето и да сте добре..)))  Айде де го тоз хлад ,нема го ощееее    Praynig

# 74
  • Мнения: 747
Браво, пописали сте доста.
Деси, беше споменала за една домашна маска за коса, ще ми разясниш ли в какви пропорции се прави и тайната по нанасянето на косата и времето за престой, че ме заинтригува. Моята коса си е по принцип адски суха и вече стига и под кръста. Може да ме опрекнете, но все се каня да се пострижа и все има някой, който да ми снесе поверие за постригването. Мъчех се да го преудолея и знам, че са просто измислици, но как да я орежа като сърце не ми дава и дори да знам, че нищо няма да сторя на бебока все има грам съмнение.
Попи, ще си чакаш секциото и ще слушкаш сърчицето на беба, всичко ще е ок  Praynig
То както слушам май режещите болки ниско долу в тези седмички са нещо нормално  newsm78 явно тялото започва да се подготвя
Ева, помисли си само, че после като се роди малкото човече няма да можеш и дъх да си поемеш и използвай времета максимално за почивка  Hug
Лаленце, тука се святкаше по едно време ама нъцки, пак си е задух и май няма изгледи да вали
За турския, струва ми се доста груб език, това по мое мнение.
Жени, мисля, че просто беба ти се сърди, че в киното нищо не може да види, а само чува и за това те е посритквала  Heart Eyes Браво, че си се поразнообразила  thumbsup Ти още ли лежиш,не трябва ли да чертосваш по улиците  newsm78
 Hug ви всички сладки коремчета. Ще съм на линия, щото татито пак е на работа по никое време и ще го чакам будна докато се прибере

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт