Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 23 тема

  • 17 330
  • 711
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 355
Стефи мила щом косата ти е под кръста ще ти трябва една кора яйца и по един литър ракия и зехтин за да се намажеш  Joy иначе всичко е на око,но маската попринцип е точно за подхранване на косата.Косата през бремеността се изтощава подстрижи се не си вкарвай глупости аз вече 3 се подстригвам,даже днес пак.Ти сега ако не се поглезиш кога като родиш може да нямаш време и да се срешеш даже,ако е някое ревливо бебе,щети е само до фризьори  Hug
Попи заради пъпната връв ли не трябва и неискаш да започва раждането,че нали и да почне винаги могат да те резнат newsm78

# 76
  • Мнения: 96
Пипилота,миналата година лятото бяхме в Ловеч за един ден,много ни хареса града,като изклчим жегата и безумното ми хрумване да ходим до зоопарка в 2 следобед,пеша по нанагорнището....колата я бяхме оставили на един паркинг до едно пазарче Laughing
 

Еееее, вие сте се разбили  #Crazy, хубав е градът, но почти нищо не предлага, освен красотата си и спокойствието, забелязват се липси, но за почивка е ок.

*Ina*, да приятно е, няма спор Wink

Ева на сцена, идеално ти е бебелинчето, моето в 29-та беше 1500 - шишмак Simple Smile

Попи, затвори някъде черните мисли, ще се справиш! И аз съм завършила Езикова гимназия - с немски, но не съм използвала нито немски, нито английски с години, та сега ме е срам да кажа, че толкова време съм се бъхтила. Завърших БФ Wink. Филолог нормален няма, Попииии, усмихни се Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 23:23 от pipi-lota

# 77
  • Мнения: 747
Специално за Ева, тя нали беше с 7 часа разлика, та се сетих за това  Joy Ако на някой му се преяждат неща лесно да не отваря
Деси, а колко време това трябва да го трая преди да го измия? Мнооого мразя как мирише ракията и сега като се сетих ми се повдигна  Sick

# 78
  • Мнения: 355
Деси, а колко време това трябва да го трая преди да го измия? Мнооого мразя как мирише ракията и сега като се сетих ми се повдигна  Sick
Попринцип като се намажеш слагаш една чанта,шапка или нещо подобно на главата и отгоре една хавлия ако искаш ако можеш да изкараш една нощ най добре,колкото повече време толкова по добре

# 79
  • Мнения: 250
Ева, ще свикнеш, аз така съм свикнала че не ми се излиза никъде! Даже ми е гузно, ако трябва да вървя! А днес моя док ми вика, че мога да ходя по-малко! Ама аз вече съм се наплашила и не ми се ходи никъде и ми е толкова топло, че не ме свърта! Иначе и аз не вярвам много много на тези размери, по скоро са ориентировъчни, и на това лисче, което ни дават със снимката от видеозона, пише кг и до тях +- 200 гр!
Попи, ще си мислиш само за хубавите неща и това което те чака:))) да си гушнеш бебка! Аз също гледам все да си имам компания, по-бързо ти минава времето:)))
Ф- Деси, ще чакам с нетърпение да ми пишеш за хубавата новина:)
Стефи, пак ли се очертава да будуваш?! Може и аз да ти правя компания, през деня си поспах!Май не ми се прияжда лесно, нО ще отворя да видя от любопитство!

# 80
  • Мнения: 355
Стефи в аптеката продават ампули с витамини може да си вземеш и да сложиш 1-2 ампулки,майка ми слагаше ама трябва да я питам какви точно
А аз не отварям  Naughty ,че понякога много се изкошавам,а вече изпитах какво е да ти се яде а да го няма никъде ужасно е,а аз попринцип не съм пощенлива

# 81
  • Мнения: 1 179
Ха сега се трупясвам и се включвам и аз. Оххх момичета аз също имам такива режещи болки във влагалището и кръста ме боли адски.  Cry Дали е нормално как мислите? То вярно, че днес ми дойде малко в повече неразборията.  ooooh!
Щях да пиша нещо за маските  Rolling Eyes Аха, да тази с животинското лекарство не може да се прави по време на бременност и кърмене, защото вит. А е токсичен за плода и бебето.

# 82
  • Мнения: 355
Щях да пиша нещо за маските  Rolling Eyes Аха, да тази с животинското лекарство не може да се прави по време на бременност и кърмене, защото вит. А е токсичен за плода и бебето.
Може това не го знаех
Това за режещите болки в кръста някои казват че пак са контракции ама азне съм сигурна защото пък корема ми е спокоен ама знае ли се,може наистина да е така
Болката във влагалището не се шашкай и аз и Попи я имаме от доста време и всеки път доктора казваше че няма проблем

# 83
  • Мнения: 96
Ха сега се трупясвам и се включвам и аз. Оххх момичета аз също имам такива режещи болки във влагалището и кръста ме боли адски.  Cry Дали е нормално как мислите? То вярно, че днес ми дойде малко в повече неразборията.  ooooh!
Щях да пиша нещо за маските  Rolling Eyes Аха, да тази с животинското лекарство не може да се прави по време на бременност и кърмене, защото вит. А е токсичен за плода и бебето.

Ииииииииии, добре казваш, аз не знаех, а е важно!

# 84
  • Мнения: 747
Деси, как така цяла нощ в тези жеги с маската  newsm09 То това е от средновековните мъчения  Mr. Green Ще пробвам, но към час-два, едва ли ще успея повече. Ще пиша после за ефекта, а иначе по принцип си мажа едни банбукови ампули от козметичния ги вземам, а освен това и куп други неща и за сега още успявам да се среша
Много ми е мъчно момичета, като ще ни напуснете скоро, имам предвид Деси, Попи, Жени  Sad В същото време се радвам за вас, че ще ни напуснете с бебенца в ръце, но и много ще ми липсвате. Надявам се, да не ни забравяте и когато можете да се включвате с някой друг съвет като по-припатили  Hug
Аера, ти май не пиеше магнезий, нали  newsm78 На твое място бих завъртяла една шайба на док да го питам, не съм сигурна много дали е нормално в твоите седмички

# 85
  • Мнения: 355
Е мацко аз незнам от веднъж какъв ефект ще има,но ако я правиш едно известно време гарантирам за резултата,но то все пак е до коса де,на мойта става супер

# 86
  • Мнения: 1 179
Не Стефито, не пия магнезий.  Tired В събота се връща моят доктор на работа и ако продължава направо ще цъфна пред кабинета му. Аз болката в кръста си я имам от много време, но днес вече беше много зле.  Sick
Мда в тази жега с маска на главата си е направо геройство.  Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 355
Аера а неможеш ли да си прецениш каква е болката,защото и при мен преди като се поизмореех ме наболяваше но болката беше една,а сега е съвсем друга,реже както при цикъл,ако те е болял кръста в смисъл поне при мен е различима едната от другата

# 88
  • Мнения: 1 179
Ами остра е болката, като ме сряза ниско долу не е като при цикъл ами направо се присвих. Отделно от време на време си имам и болезнени контракции, тогава вече болката е като при цикъл. Но те за сега не са всеки ден, макар че пак ми се струва рано. За тях докторът ми изписа Нифедипин. 

# 89
  • Мнения: 747
Да се включа и аз, като на всяка манджа меродия  Mr. Green От няколко дена като съм изправена или като вървя чувствам моментно силно натистане, все едно беб натиска отвътре навън и ми се повтвърдява коремчо  newsm78 Мисля си за тези безболезнените контракции да не би да са, Бракстон-Хикс ли как им викаха. Често като стане това и после се отпусне, не е уж да е от риткането на бебо, щото той често си спи в този период ама и аз вече не знам. Ще почакам още малко и ще питам док, все още не са много на брой за ден.
Аерче, Деси е права, може пък болката да е от разтягането на връзките. Ти сама може да прецениш, аз никога не мога да ги сбъркам тези менструални болки, цикъла ми беше адски болезнен, повръщала съм и припадала веднъж от болки и номера ставаше само с аулин при първите признаци още. От колко време ги имаш тези болки. Друг вариант е, че те боли просто от изместената тежест от стомахчето, но там болката е по-различна. Посъветвай се с доки, няма да сгрешиш, поне за твое успокоение

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт