Проблем с iztrebitel.com

  • 8 424
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Здравейте всички!
Ами какво да ви кажа. На мен сестрами ми препоръча тази фирма, защото братовчед ни работеше там като шофьор. Ако добре разбирам, има някакви обструкции към тях. Хехе..ами момичета, на първо място да ви кажа, че е малко странно да ви избиват такива чувства, тъй като аз съм супер доволна от тези хора. Не само, че от една година вече няма нищо пълзящо при мен, но и да ви кажа сестра ми ги препоръча на няколко заведения (понеже тя е търговски представител) и до сега не бях чувала нищо лошо за тях. Лошото е, че дори колежката, която е създала тази тема си признава, че след като са минали те, вече една година няма хлебарки при нея(е дали това е причината ще кажат специалистите Grinning), а и че друга колежка (новичка) се сърди, че са и изпратили 30 милилитра(нали така беше), вместо 50 милилитра. Ами случват се грешки..забавяния...некоректни служители и т.н. Просто ми е странно да се прави това на толкова сериозен проблем, като знам какво съм получавала от всякакъв род други фирми като качество на услугата и т.н. Все пак сте си в правото да изисквате максималното...това си е истината.  Grinning.
Аз влязох тук, защото някво момче от IZTREBITEL.COM (да вляза в общата маса), което познава брадчеда се обади по случая...ами какво да ви кажа...май винаги гледаме да натискаме малките и беззащитни хорица и фирми.. трябва да се прави нещо като отмъщение.
Направети го със Топлофикация, ЧЕЗ, или с който си изберете.
Това е от мен за сега дами.!
Киссес.

# 16
  • Мнения: 931
Ами извинявай, ама... кокошкарска работа - идва и ми изпива част от уискито (и го допълва с вода! Shocked), праща 30мл вместо 50мл  Rolling Eyes, псува клиените си  #Crazy
То да кажеш, че са мошеници и измамници, а то едни такива...

# 17
  • Мнения: 3
Каквото и да ми говорите за тези хора, няма как да ме обедите, че са стават, могат ли да ми се обаждат в 22:45 часа и да ми викат събуди ли се ма свиня мръсна???? Това никои не може да ме обеди, че е професионално! И освен това първият път като и се обадих започнах с това, че е станала грешка и са ми изпратили 30мл. а те ми казаха 50 е и ми тръшнаха телефона! Звънях пак и те пак ми затварят и после ми звънят и ми обясняват, че може да е станала грешка, ама не били виновни, да съм накарала оня тъпанар мъжът ми да напръска и че бил мързелив, а ние изчаквахме просто да не сме си в къщи заради 3 месечното ми дете.... Абе пълна простотия! Докато не направих страницата си във фейсбук, тогава ме потърсиха (след 5 дена от проблема) да ми кажат,че ще ми пратят нз си колко препарат, ама как да го взема, те може и да са се уринирали вътре... На всичкото отгоре почнаха да се пазарят да махна страницата си във фейсбук. Заплашваха ме, че щели да ми дойдат на "гости" и че като не взимам препаратите, които са ми пратили ще ме съдели за пропуснати ползи  Grinning

# 18
  • Мнения: 7
До сега не ми се е налагало, и се надявам да не ми се налага никога да премахвам вредители, но мога да кажа от къде да намерите фирма. Интернет сайт, казва се майстор плюс. От една година го позлвам за всякакви ремонти и да си сравнявнявам цени. Има всякакви майстори и фирми, включително и за претапициране си намерих от там, сега проверих и има и за дезинфекция. Много е удобно, защото за повечето фирми има оставени мнения от предишните им клиенти и досега съм оставала доволна от наетите.

# 19
  • Мнения: 4
Тоест Natalito_, те са ти изпратили още от това, което си поръчава, но не си си го взела, защоте не се знае дали не са се "изпикали вътре"(страшна култура имаш Natalito_, няма що!)! Confused Тоест, те са си изпълнили ангажимента...а ти още не си доволна и хейтваш!
Като потребител искам да ти кажа, че НЕ МОЖЕШ ДА ОБВИНЯВАШ ЦЯЛАТА ФИРМА ЗА ТОВА, КОЕТО (евентуално) ТИ Е КАЗЪЛ НЯКОЙ ОТДЕЛЕН СЛУЖИТЕЛ....а дали ти е казал нещо обидно..и това е трудно доказуемо. Още повече, че те са ти пратили пак (или още..не разбрах) от това, което си си поръчава, а ти не си си го взела.
Като прихолог ще ти кажа, че изказа и начина по който си застанала "на амбразурата" срещу тези хора граничи със патологично поведение...Аман от хейтърство! Всеки може да си измисли, преувеличи и да наплюе всеки, като знае че няма как да има реакция, каквато би имало в реалният социум...Дай да спра до тук, че да не ме обвиниш и мен че съм ти се изпикала някаде..хехе..и после няма как да докажа, че не съм го направила.

А..да..МНОГО ВАЖНО....влезте в сайта на тези хора да ВИДИТЕ КАКВИ ГОЛЕМИ И УВАЖАВАНИ ФИРМИ, ИНСТИТУЦИИ И ХОРА СА ДАЛИ ПОЛОЖИТЕЛНИ ПРЕПОРЪКИ И РЕФЕРЕНИЦИИ ЗА ТЯХ!(http://iztrebitel.com/referencii.html) Те са си застанали с имената! Всеки здравомислещ човек ще се сети какво значи реномирана компания да застане с името и подписа си под нещо. Това означава, че са абсолютно сигурни (и проверили във времето) професионализма на тези хора. Аз се присъединявам с две ръце към тези препоръки. 3-4 фирми виках преди тях...и само те ми свършиха работа, при това в дългосрочен план. А не анонимни хейтъри да си измислят и преувеличават:).
Моля ви момичета, радвайте се на дечицата си, дерзайте...а не хейтвайте. Grinning
ПС..Незнам дали могат да те съдят...но аз на тяхно място сериозно бих се замислила над такъв вариaнт.

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 07:27 от Reni_moon

# 20
  • Мнения: 3
Вижте какво, Госпожо Психоложката, не мисля, че е нужно да поставяте думите ми под съмнение, при положение, че дори не ме познавате! Живеем в свободна страна и имам правото да имам собствено мнение, не го натрапвам на никого и естествено, че няма да взема препарата след като ме потърсиха след 5 дни, след като направих страницата си във фейсбук! Думата "изпикала" никъде не съм я използвала, някак си не ми приляга на образованието, а смятам и на вашето. Не съм преувеличила нищо, но все пак всеки има право да вярва на каквото си иска! А относно съденето да заповядат, не аз съм била некоректната, а те! И май в момента друг е хейтър, аз никого не нападам за разлика от вас. А относно фирмата, която така яростно защитавате, сигурно не е случсайно!  Sunglasses Желая Ви Госпожо Психолог, лек, усмихнат и спокоен ден, защото виждам, че малко сте се напрегнала.  Whistling

# 21
  • Мнения: 931
Звучи ми като че ли някой пише от ваше име, Reni_moon, съжалявам  Peace

Никога не би ми хрумнало чак толкова ревностно да защитавам фирмата, в която на стринка ми чичото работил като енти служител... много съмнително ми звучи  Stop

# 22
  • Мнения: 3
Искам да отбележа, че в крайна сметка решихме проблема с iztrebitel.com. След като отказах препаратите, след известно време  получих имейл от Управителя на фирмата, с който в крайна сметка успяхме да изгладим нещата. На първо място много важно за мен е, че въпреки всичко показаха упорито желание да решим недоразуменията между нас. Г-н Златев ме увери, че е освободил служителя, който се е държал грубо, глобил е друг служител, който се е опитал да го прикрие, освен това ми изпрати писмено официално извинение, в което се извинява за причинените ми неудобства и негативни емоции, както и финансова компенсация в троен размер на стойността на препарата, който бях купила от тях. Предложиха ми също да се възползвам от услугите им безплатно в срок от 2 години. Аз прецених да продължа да използвам услугите им, защото успяха отново да спечелят доверието ми, но не безплатно, стори ми се твърде много, а аз не искам да се възползвам от грешката на някого, особено след като е поправена. Препоръчвам фирмата, зaщото всички бъркат, но тази фирма има готовност и да поправи допуснатата грешка.

# 23
  • Мнения: 77
Изключително некоректна фирма. В сайта е описано,че за цената от 29лв са включени 2 посещения. И до тук е хубавото. Първия път нямаше проблем ,дойде едно момче напръска, но за второто посещение още ни мотаят- уж няма часове свободни. След неколкократно звънене дадоха час,но когато дойде денят за часа се свързаха с нас да ни кажат,че уж служителя ,който пръска не се бил явил на работа. Дрън дрън. Да не говорим,че след пръскането си имаше живи хлебарки.

# 24
  • Мнения: 1
Изключително некоректна фирма. В сайта е описано,че за цената от 29лв са включени 2 посещения. И до тук е хубавото. Първия път нямаше проблем ,дойде едно момче напръска, но за второто посещение още ни мотаят- уж няма часове свободни. След неколкократно звънене дадоха час,но когато дойде денят за часа се свързаха с нас да ни кажат,че уж служителя ,който пръска не се бил явил на работа. Дрън дрън. Да не говорим,че след пръскането си имаше живи хлебарки.
Г-жо Марина,
надявахме се да прецените, че е в рамките на коректността е да споделите пълнотата на гореописаният от Вас случай, така че да кореспондира с истината. Тъй като това очевидно няма да се случи считам, че е редно да разясним на прекрасните потребители на този форум реалната ситуация. Да започнем от там, че при вас са извършени 2 обработки, освен това като компенсация сте получили възстановяване на цялата сума, която сте заплатили + ваучер за безплатна обработка на жилище до 100 кв.м(за което имаме писмен документ с подписа на мъжа Ви). Освен това:
1.Обработката при вас е била срещу дървеници, а не срещу хлебарки. Причината да не разкриете това е обяснима, с оглед на естеството на вредителя. Това обаче е показателно за Вашата коректност към потребителите на бг-мама! По думите на мъжа Ви Николай (който е заявил и присъствал на обработките), дървениците са се появили отново 2 седмици след нашата първа обработка. Причината е, че просто сте си ги привнесли в последствие от там, от където са дошли първия път.
2.За забавянето на второто третиране при вас ни е представен болничен лист от нашият служител, на който се наложи спешна стоматологична интервенция. Готови сме да предоставим този документ на всеки заинтересован.
3.Опитали сме се да се свържем с мъжа Ви още на следващият ден, но за съжаление той не е отговорил на обаждането ни. Служителят ни е дошъл при вас на място в общежитието, което обитавате. На пропускът обаче той е бил възпрепятстван да се качи в стаята ви, тъй като портиерката му е обяснила, че трябва да има някой, който да го посрещне.
4.Няма такова нещо като „мотаене“ от наша страна. С мъжа Ви е проведен един разговор преди второто третиране. За щастие цялата наша официална кореспонденция(гласова, писмена и т.н.) се съхранява на електронен носител, и бихме могли да я предоставим на всеки заинтересован по случая.
5.При разговор с мъжа Ви, проведен седмица след втората обработка, проблемът с дървениците при вас е трайно разрешен, за което свидетелстват и неговите благодарствени думи!
Мисля, че анализ на Вашите действия е излишен.

С поздрави и най-сърдечни благодарности към всички бг-мами, заради които нацията ни продължава да съществува!
Димитър Лазаров

# 25
  • Мнения: 1
Искам да изкажа голямото си възмущение от тази фирма и дано видште коментара преди да се излъжете да повикате тези измамници. Срещу 20лв. напръскаха домът ни , след една седмица промяна нямаше. След като се свързах с тях , уговорихме ново посещение. След второто им идване отново няма резултат. Излъгаха ме , че ще се свържат с мен за да дойдат отново или да ми върнат парите, но за съжаление не се получи нито едното. Вече не мога и да се свържа с тях. Просто съм потресена , как може да има такива лъжци!!!!

Общи условия

Активация на акаунт