Отговори
# 735
  • Мнения: 2
оффф за тая козметика толкова се чудих и то най-вече между Мустела и Себамед и за двете мн хубави неща чух. А за Себамед даже и няколко пъти на лекциите ни правиха презентации. Но като се рових в нета за продуктите им, не намерих Душ гел 2 в 1 за къпане на Себамед, а имахе отделно за тяло и отделно шампоанче за главичката, а аз исках да е едновременно за двете. И затова си купих комплект на Мустела за 49лв: душ гел 2 в 1 за къпане 500мл, масажно олио за след баня което се пръска 100 мл и витаминен защитет крем против подсичане 100мл. Та за тоя крем мн се чудих четох, че се ползва ежедневно при всяка смяна на памперсите, бил без парабени и фталати, но има 10% ZnO  newsm78 В на Себамед в крема пък е без. Мисля да мажа бебо с този на Мустела, пък нещо ако не му понесе ще купя другия. Просто исках цялата му козметика да е на една марка, че ако има проблем да знам да я сменям, а не да се чудя от кое е обрива примерно. Четох в една тема за това кремче има доста мами, които го ползват и са доволни, но наистина не е лошо някоя по-опитна октомврийска мама да сподели повече по въпроса с цинковия оксид и тези ежедневни кремчета против подсичане  newsm78

# 736
  • София
  • Мнения: 3 789
Милинка, много добре си решила!  Peace
Като ще идваш по Люлин, да си направим една среща на люлинските майки? Hug

Просто исках цялата му козметика да е на една марка, че ако има проблем да знам да я сменям, а не да се чудя от кое е обрива примерно.

Тази логика много ми харесва  Peace Сигурно и аз ще направя така  Hug Мисля да заложа на нещо българско и евтино, забелязала съм, че повечето пъти е най-ефикасно Simple Smile

Аз четох за новата бебешка серия на "Avon", много я хвалят, но самата аз съм алергична към много от продуктите им  Tired

# 737
  • Мнения: 800
Милинка, и аз подкрепям решението ти. Мисля, че в Марковс ще разяснят случая. Грешки стават и вероятно тук също се касае за такава. Мисли си сега за пътуването и всичко да е нормално, пък след няколко дни историята ще се разплете. Честно и аз не съм чувала толкова късно да се мери носна кост.
За ниския хемоглобин подкрепям мнението на Милинка, че е опасно по време на бременност. Ако не сте бременни, можете да си правите експерименти с по-ниски стойности, но в това състояние рискът за бебето е висок и се стига до доста тежки състояния. Освен това набавянето на желязо чрез храната и преработването му до хемоглобин е много бавен процес, а ние нямаме време за него. Аз съм  споменавала, че съм с мъжки хемоглобин - до 160 ми стига. И сега с бременността като падна под 120 направо си изживях признаците на анемията - прилошаване, задух, бърза умора, бледа кожа, обща отпадналост. Пуснах изследвания - желязо, хемоглобин, хематокрит и червени кръвни клетки под нормите. С две-три седмици прием на желязо вече се чувствам много по-добре. Вярно е и това, че в напреднала бременност кръвта се разрежда и това води до лекостепенни анемии, които се считат за нормални, но все пак не и хемоглобин под 90-100.
Моята майка ми показа по скайп тоалетът за изписване на нашата госпожица. Много е сладък - има боди, блузка и ританки, а също шапчица и ръкавички. Отпред на блузката има две огромни червени калинки. Зарадвах им се много - ето че и нашата неродена мома вече си има първи дрешки.
С количката имахме проблем - нали я поръчах и аз от един онлайн магазин, че исках един по-стар модел, който вече не се продава в обикновената търговска мрежа. В заявката, която ми потвърдиха и по е-мейл, пишеше, че трябва да я платя с банков превод на посочена банкова сметка. Аз пратих парите, а междувременно от фирмата закрили въпросната сметка  и си отворили нова. Та сега количката седи в куриерската фирма и чака да си получа банковия превод обратно, за да я платим на място и да си я вземем. Голяма глупост просто, цял следобед звънях по банки, магазини и т.н. Питам фирмата защо не са променили банковата сметка в сайта си и отговорът беше - ами жената, която поддържа сайта, в момента е в отпуск, но вие сте виновна защото не сте се обадили по телефона! Все едно това е телефонна търговия. В крайна сметка като ги заплаших деликатно с Комисията за защита на потребителите, смекчиха тона, ама да видим сега какво ще излезе. Само да се оплеска работата, такава жалба ще напиша, че само на онлайн търговци ще ми станат.

# 738
  • София
  • Мнения: 7 998
Аз също бях с мъжки хемоглобин, бях редовен доброволен кръводарител. При мен може би изигра роля това, че миналата година дарявах 3 пъти кръв и заради това така падна. Но така или иначе си пия хапчетата, откак ми ги изписаха в събота.
Деси, живея в Люлин (когато сме в БГ), така че съм с 2 ръце "За" люлинската среща.  Laughing

# 739
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси, живея в Люлин (когато сме в БГ), така че съм с 2 ръце "За" люлинската среща.  Laughing

С кучовците не можахме да се видим, та поне с коремите  Mr. Green

Момичета, гответе се за люлинска среща, Милинка ще каже кога и къде  Hug

# 740

Общи условия

Активация на акаунт