На море в Турция - тема 20

  • 145 414
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2
Все пак си е доста рестриктивно : ако запазя през Дерпарт ,ще платя и бих имал неустойка 20%.

# 706
  • Мнения: 93
Tromeros, за Делфин Ботаник резервирахме през Елит Турс. С тях сме пътували до Доминиканската Република през 2010 г. и тази година до Германия. Резервацията ни е на ранни записвания и при тях има същите условия, че след пълното плащане на сумата ( до края на януари), не могат да бъдат извършвани никакви промени по резервацията. Ако това се наложи, почивката ще бъде таксувана по стандартните цени. Доколкото съм запозната, това е условие на Тез Тур, чиито пакети те продават.
lora, мерси! Вие от коя дата смятате да почивате?

Последна редакция: пн, 17 дек 2012, 23:33 от punch

# 707
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
punch ами не знам точно от коя дата на септември ще пуснат чартърите от Варна,но по принцип  ако са като на Софийските или 31 август-7 септември или 7-14 септември,не по късно.Ако нещо конкретно те  интересува за Делфин Ботаник питай,ние две години 2010г.и 2012г. почивах ме в него,така че имам пресни спомени от преди 3 месеца LaughingСпряла съм се на няколко хотела,голямо мислене ще падне.

Последна редакция: пн, 17 дек 2012, 23:55 от lora

# 708
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 764
Tromeros, за Делфин Ботаник резервирахме през Елит Турс. С тях сме пътували до Доминиканската Република през 2010 г. и тази година до Германия. Резервацията ни е на ранни записвания и при тях има същите условия, че след пълното плащане на сумата ( до края на януари), не могат да бъдат извършвани никакви промени по резервацията. Ако това се наложи, почивката ще бъде таксувана по стандартните цени. Доколкото съм запозната, това е условие на Тез Тур, чиито пакети те продават.
lora, мерси! Вие от коя дата смятате да почивате?

При ранни записвания условията са, че не може да се прави промяна - това е нормално. Хубавото на Тез тур е, че за сега може да се анулира без неустойка до 20 дни преди тръгване.
За всички останали туроператори има веднага след резервиране неустойка - за това сключвайте и застраховки за отмяна за пътуване. Може още да не са съвсем като в останалата Европа, но все пак дават известна сигурност.
 Peace

# 709
  • София
  • Мнения: 6 572
Е, няма пък повече да влизам в тази тема  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms.
Всяка година се кълна, че няма да гледам ранни записвания и всяка година резервирам морето в Турция.... все по-рано.
Тази година живи и здрави се впускаме в юнско приключение на път с кола и 3 деца до Аквафентъзи, Кушадъсъ. Дано не се разочаровам от Турция след Бодрум и най-вече Анталия, ама ... криза е.  Mr. Green
Едни приятели и те с две деца се навиха само с един мейл, та го решихме за 2 дни.  Whistling Whistling Whistling

# 710
  • Мнения: 138
Благодаря на всички,които отговориха на питането ми за ранните записвания.  Прави ми впечатление, че когато се обсъждат предимствата на даден хотел почти никой, всъщност аз така и не попаднах на мнения и  описателни впечатления от анимационните програми и други забавления за почиващите. Споделете впечатленията си, по специално ме интересува Кушадасъ - там сме се насочили за нашето първо летуване в Турция.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 176
И аз да се похваля с ранни записвания за Кушадасъ. Току що си резервирахме почивката от 01.06 за Сентинус, Кушадасъ със собствен транспорт. Ако някой може да каже нещо за анимацията на този хотел ще съм много благодарна   bouquet. Защото малкия ще иска да играе.... Rolling Eyes

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 440
А как направи резервацията и потвърдена ли е вече?Ние все още чакаме за обратна връзка от преди 2 дни.

# 713
  • Мнения: 242
Благодаря на всички,които отговориха на питането ми за ранните записвания.  Прави ми впечатление, че когато се обсъждат предимствата на даден хотел почти никой, всъщност аз така и не попаднах на мнения и  описателни впечатления от анимационните програми и други забавления за почиващите. Споделете впечатленията си, по специално ме интересува Кушадасъ - там сме се насочили за нашето първо летуване в Турция.
Анимацията не се различава много в различните хотели. Има място в хотела, където се обявява програмата за деня и вечерта. Сутрин обикновено има дартс, стрелба с лък, аеробика, водна аеробика, волейбол на плажа, водна топка и разни игри на басейна. Вечерната програма е представление на гостуващи групи или на аниматорите от хотела, игри с публиката. След това има караоке, уроци по танци и други подобни/може би не точно в този ред/. Много зависи от ааниматорите - те обикновено са студенти или актьорско майсторство или някакви спортни дисциплини.

# 714
  • София
  • Мнения: 1 176
А как направи резервацията и потвърдена ли е вече?Ние все още чакаме за обратна връзка от преди 2 дни.

Ами от сайта на Емералд. Потвърдиха ми я, т.е. звъннаха ми по телефона. Утре ще ходя да плащам. Казаха ми, че има още едно семейство с 2 деца за същия период в същия хотел. Пак със собствен транспорт. Та ме питаха дали не съм дублирала заявката. Но не съм... newsm78 Да не сте вие????

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 440
Не знам дали сме ние защото големият ми син е 20 год. и се водим вече трима възрастни с едно дете.Но малко след като съм писала видях че и на мен са ми потвърдили резервацията-от 1.06 със собствен транспорт.

# 716
  • Мнения: 262
Вече на пазара има оферти за Дидим,лято 2013г. Намерих ги в две ТА,като в едната се предлагат 4 различни програми:7,8,9 нощувки и програма 55+.

# 717
  • София
  • Мнения: 1 176
Не знам дали сме ние защото големият ми син е 20 год. и се водим вече трима възрастни с едно дете.Но малко след като съм писала видях че и на мен са ми потвърдили резервацията-от 1.06 със собствен транспорт.
И моята дъщеря ще е навършила 13 г, тъй че и ние сме 3-ма възрастни. Значи за вас е ставало въпрос  bouquet

# 718
  • Мнения: 1 525
И аз с резервация Simple Smile

# 719
  • Мнения: 2
Е при такава активност с резервациите ....как да останеш по назад ...и аз ще ходя между празниците...освен Емералд и ТезТур ...към кои други сте се ориентирали ?

Общи условия

Активация на акаунт