Детски рожден ден - ВАРНА -8

  • 110 128
  • 721
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 101
Здравейте,

миналото лято празнувахме първи РД на малкия - градинско парти тук:
https://plus.google.com/photos/108471627614004422076/albums/5760 … ey=CLT-p8LX_YSJJw

малко след галата, апарт-комплекс с градина, обаче тази година искам да ида - да ми сервират - да си платя - да отсервират, защото миналата година останах без крака докато наредим всичко, после да приберем... иначе беше прекрасно Simple Smile И аз искам навън и май ласт минит пак там ще е, нямам идеи...

Може ли малко повече инфо за това място? Какви са им условията, какво предлагат и какво се очаква от мен? Може и на лични! Благодаря предварително  Flowers Rose

# 631
  • Мнения: 2 018
и аз моля за идея за аниматор - 7 годинки - момче

# 632
  • Мнения: 313
За Панамера да изкажа мнение и аз. Отидохме да го видим и съм разочарована. Много е подтискащо още със самото влизане една черна стара сграда, един заграден двор с мрежа и стари мръсни пейки.
Един пясъчник и нищо друго. Дали нямаха прилични маси и столове само за момента или е така по принцип не знам. Очаквах да има люлки, пързалка и да е по-приятна градината някак си.
Отпада като вариант за нашия рожден ден.

# 633
  • Варна
  • Мнения: 154
Една идея от мен: във Виница има едно заведение с парзалка , люлка и пясъчник. Малко е. Обикновено се посещава от майки с деца. Мисля, че биха го затворили за външни посетители, ако направите резервация за РД, не съм съвсем сигурна- трябва да се пита все пак. Казва се "Ден и нощ".

# 634
  • Мнения: 11 979
Очаквах да има люлки, пързалка и да е по-приятна градината някак си.


Тези неща ги има в Бонелли, но не помня, споменала ли си възраст на детето?
във всеки случай в Бонелли има пързалка, люлка ,беседки и красива градинка, както и много вкусни пици.

# 635
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Избрахме за другата седмица - Иванова чешма.

Идея за аниматор? Децата са от 2 до 4 г. Въпросния Мимо четох по назад в темата?
и аз моля за идея за аниматор - 7 годинки - момче
Живко Драгостинов препоръчвам аз. Синът ми до сега е присъствал на 2 рождени дни и 1 парти, в които аниматор е бил той и винаги се забавлява. Последното беше май месец и си мислех, че може да му е скучно, но не - забавлява се максимално. Сега покрай играта с водните балони ме врънка да купуваме такива  Mr. Green .

# 636
  • Мнения: 2 018
Избрахме за другата седмица - Иванова чешма.

Идея за аниматор? Децата са от 2 до 4 г. Въпросния Мимо четох по назад в темата?
и аз моля за идея за аниматор - 7 годинки - момче
Живко Драгостинов препоръчвам аз. Синът ми до сега е присъствал на 2 рождени дни и 1 парти, в които аниматор е бил той и винаги се забавлява. Последното беше май месец и си мислех, че може да му е скучно, но не - забавлява се максимално. Сега покрай играта с водните балони ме врънка да купуваме такива  Mr. Green .

Много ти благодаря!  Hug

ще искам и още едно две мнения за да мога да избера... ще пиша после отзив.
 Peace

# 637
  • Мнения: 313
Благодаря за предложенията. През последните години доста ми е полезна тази тема.

# 638
  • Мнения: 101
Бо, обади се на някоя фирма за РД и питай какво ще ти предложат, а после си избери. Живко също е мн.добър вариант!

# 639
  • Варна
  • Мнения: 355
Лили, ние сме били пък на няколко рождени дни с Парти Джак (включително на последния на дъщеря ми) и въпреки, че тя е доста притеснителна, успява да я разчупи и да я включи, та сме доволни.

# 640
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
И моите деца са фенове на Живко Драгостинов и то много.

# 641
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Бо_ Кога е вашият рожден ден? Сподели после отзиви.
Дъщеря ми в началото на юли става на седем и отново съм в чуденка как да и организирам рождения ден. Няколко години поред си мисля за парти на басейн и вс еми се виждаха малки, но тази година мисля, че са на подходяща възраст. Някой има ли скорошни впечтления от басейна на х-л "Персей", как протича партито там ? Чудя се дали няма да им доскучае само да играят във водата? Дали ще има нужда и от аниматор.... Ами ако водата е много студена... Изобщо, пак се лутам, както всяка година. Все ми се иска да избягам от детските клубове и да се възползвам от лятното време и все нещо ме отказва.

# 642
  • Варна
  • Мнения: 355
Северина, сега се сещам за едно местенце в Морската, не знам дали е подходящо и дали и те ще се съгласят, но може да се провери: http://www.morskagradina.com/?page=gallery
Намира се зад Максима, представлява къща за гости. Имат малък басей (по-скоро тим джакузи), но ако не са много деца може и да стане, хем няма да е опасно. Градината е много симпатична, има беседка, езерце с мостче и нещо като лятна кухня. Не съм чувала да се провеждат външни партита,  но собствениците са много любезни. Мислила съм си за наш рожден ден там, но е през пролетта и не ми се рискува.

# 643
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Благодаря Джиджи! Ще го разгледам по- подробно. Лошото е, че рожденния ден се пада точно в сезона, а аз искам и да е в събота и не съм убедена, че биха се съгласили да и натреса десетина хлапета да развалят почивката на гостите.  Thinking Ще помисля, обаче, на пръв поглед ми хареса.

# 644
  • Варна
  • Мнения: 355
Е, да, вярно, че ще има туристи. Просто ми хрумна, дано намерите най-подходящото място скоро!

А, сетих се и за това, отдолу пише, че организират рождени дни, но не знам на 7 дали не са малки за такова нещо http://grabo.bg/voden-park-07vf2m?affid=6540&affid2=7

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт