Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 39

  • 86 465
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Прехвърлям превода в новата тема Peace


Muhteşem Yüzyıl 3.Sezon 2.Tanıtım



Здравейте!

ВВ- 3-ти сезон
2.Опознавателен трейлър

Михримах : Моя Валиде,аз не мога да го направя!
                    Не искам да се омъжвам за Рустем Паша!

Хюррем : Решението е твое,моя Михри..
                Пред теб има два пътя - или ще ме следваш..
                ..или..


Поздрави и спокоен ден на всички! Heart Eyes Peace


Благодаря за трейлъра ипревода.  Искам да добавя превод на песента в края :

пее се: Тя казва, че е султана, но всъшност иска целият свят!

# 31
# 32
  • Мнения: 67
И  аз ще ви следя чакам с нетърпение сезона   bouquet

# 33
  • Мнения: 4
Изобщо не ми харесва новата Хюррем.Чрез показаното в трейлърите си мисля, че се опитват да ни подготвят за рязка промяна в характера на Хюррем... Към по-лоша страна Simple Smile

# 34
  • Мнения: 0
http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=21340722

А в тази статия май ни представят актьорът, който ще изигирае големия шехзаде Мехмед Simple Smile

# 35
  • Мнения: 9 740
http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=21340722

А в тази статия май ни представят актьорът, който ще изигирае големия шехзаде Мехмед Simple Smile

Този артист е непознат за мен newsm78

# 36
  • Мнения: 5
http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=21340722

А в тази статия май ни представят актьорът, който ще изигирае големия шехзаде Мехмед Simple Smile

Този артист е непознат за мен newsm78

И за мен е абсолютно непознат, но е страхотен.

# 37
  • Мнения: 0
Много е хубав  Heart Eyes
Тази вечер ли сериала започва по ТВ7?

# 38
  • Мнения: 0
Много е хубав  Heart Eyes
Тази вечер ли сериала започва по ТВ7?

ДЕ ДА БЕШЕ ТАЗИ ВЕЧЕР..?!? Wink)) няма още окончателно становище кога започва, но някъде около 10-ти септември май...

а актьорът за Мустафа наистина е готин..  Flutter но дали ще е той.. newsm78

Последна редакция: пт, 31 авг 2012, 18:07 от Елена Алексиева

# 39
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Привет на увеличаващата се великолепна компания!  Hug
Специални благодарности на soya-fen  Hug Heart Eyesза превода от френски на документалния филм. Дръпнах си частите и в най-скоро време ще го изгледам.
Още съм в лятно настроение и си почивам от нет, филми и т.н. Супер е да си дава човек почивка от нета и то съзнателно. Който не го е пробвал, никога не е късно да усети, колко човек е склонен да развива нездравословна зависимост от нета. Виртуала, колкото е полезен, толкова зарежда и с отрицателни емоции, че понякога моят усет е за голяма клоака. Сори за отклонението Grinning

На Ани и Лили Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes, че поддържат темите на ниво с инфо и т.н. Супер идея да се пусне отделна тема за гледащите от първи сезон по ТВ7. Хич нямаше да е добра идея да се каръщисаме с тях и да стане мазало с обсъжданията. Лили. Hug Heart Eyes
Непременно ще загледам и сериала с дублаж, просто от интерес. Може пък да ни изненадат с цели серии и добър дублаж...Ще видим. За дискусиите по филма обаче съм почти сигурна как, защо,от кого и за какво ще се ползват и отсега се зареждам с непукизъм, че ще ми е нужен. Grinning

На Невин Hug Heart Eyes, голямо благодаря, че не ни оставя да тънем в догадки с трейлъри и новини.

Като гледам "новия" Мустафа си е супер момчето, а като се сетя, че всички мъже във ВВ ги излъскват, като нови монети.  Joy Еми всички изглеждат супер с тези костюми, красиви чалми и аксесоари. Щом Окан/Ибрахим го направиха да изглежда мъжествен и страшен  Mr. Green, за другите изобщо няма да отварям дума. Озан/Рустем и той е неузнаваем в сравнение с хъшлака от "Истанбулски приказки".
А за Хюррем, не знам защо се очаква да е мила, добра, пухкавелка, след като живее в това време / Мистик  Hug Heart Eyes/, управлява харем, цяла армия подчинени...,че и султан по нейните си правила. За един любовна секира, за другите - друга Mr. Green Успяла е жената, ако мерим със средновековните аршини.
От днешен ракурс естествено, всичко е жестоко, неприемливо и диво, не че днес сме цъфнали и вързали, но това е съвсем друга тема.

На всички приятна пълнолунна вечер и се наслаждавайте на макс, който каквото и с когото му е на душа! Grinning Hug



 

# 40
  • София
  • Мнения: 178
Да не изоставам с новините, че ей го де го 12.09.  Hug

# 41
  • Мнения: 683
Поздрав и от мен. Насладете се на синята луна  Peace

# 42
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
е, къде съм гледала,че не съм видяла новата тема?Малко остана......

# 43
  • Мнения: 13 434

Ани, да не би и при теб да е синя луната? newsm78 newsm78 newsm78

Невероятно явление!!!

# 44

Общи условия

Активация на акаунт