Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 10

  • 24 765
  • 738
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 30 142
благодаря на момичетата, които са превеждали резюметата по време на епизода   bouquet

# 271
  • Мнения: 14 497
Гави  Hug сетих се Grinning кога се разигра този момент и репликите са ужасни-
Леман не за първи път му посяга  Shocked Shocked Shocked
Маката - убец , а детето и лежи в затвора #Crazy #Crazy #Crazy

Снеже  Hug  сакън само не Баткоооо Mr. Green Mr. Green Mr. GreenСтрах ме е....рита.!

Кали Heart Eyes липсваш ни.Но мнението ти винаги е много ценно  bouquet

Мише  Hug Чети бързо - ти знаеш как-   animal037

Последна редакция: нд, 09 сеп 2012, 00:12 от sebilMM

# 272
  • София
  • Мнения: 30 142
Факт е, че в Дата-бг и Мастерс - всяка една от сериите е смъквана повече от 300 пъти.




аз напр. не тегля епизодите, а ги гледам в youtube  Peace

п.с. момичета, може ли след края на епизода, да слагате линкове за такива като мен, които гледат по-късно серията  Peace

Последна редакция: нд, 09 сеп 2012, 00:04 от missence

# 273
  • Мнения: 14 497
               Лека нощ!

             


Ами това е положението Laughing Laughing LaughingЕдин Леман , друг Кенан трети Нуран Laughing важното е да се наспим добре. Спокойни сънища Hug

# 274
  • Мнения: 2 155
Добър вечер!  Hug
Ако ще правите преброяване на "дивите зайци", пишете ме и мен в списъка. Гледам филма в "тубето", засега ми харесва, но нямам време за коментари. Периодично следя няколко теми в БГ мама по диагоналната система, та попадам на неразбираеми за мен коментари.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Благодаря на всички момичета, които превеждат и редят субтитри.   bouquet   bouquet   bouquet

Последна редакция: нд, 09 сеп 2012, 07:50 от Snake777

# 275
  • София
  • Мнения: 30 142
Уси, онзи ден се сещах за теб и се чудех, къде се изгуби   Simple Smile

поздрави от мен Hug

# 276
  • Мнения: 1 095
Гави  Hug сетих се Grinning кога се разигра този момент и репликите са ужасни-
Леман не за първи път му посяга  Shocked Shocked Shocked
Маката - убец , а детето и лежи в затвора #Crazy #Crazy #Crazy

Снеже  Hug  сакън само не Баткоооо Mr. Green Mr. Green Mr. GreenСтрах ме е.....!

Кали Heart Eyes липсваш ни. Но мнението ти винаги е много ценно  bouquet

Мише  Hug Чети бързо - ти знаеш как-   animal037



Скрит текст:
Себи, за този период в който не пиша  (повече от месец) имам възможността да  погледна нещата отстрани.
Голям майтап е. От страни е голямо "шоу".
Нищо и никой (било сериал или актриса/актьор, па макар и турски) не заслужава такова налудничаво обсебване ("бой на живот и смърт" във подфорум Романтични сериали).
Те не могат да "дишат" тези актьори.
Да седиш и да чакаш на гюме, дали ще има проект, дали няма да има, ще има ли нова клюка в новините (някоя стара/нова снимка или поредното "копи-пейст" интервю), ще падне ли рейтингът на определен (недолюбван)  сериал  (кеф голям) или ще се вдигне (за ужас на антифеновете).

Всъщност подменен е статута на темите. Повече се пише за актьорите, отколкото за героите от определения сериал.

Това се вижда, когато човек "постои" от страни.

Сега, темата Лош път изглежда много добре. Пишете (може и повече) по сериалът а и снимките и колажите са също по сериалът. Браво.

Преди не беше така.  Може би и аз съм допринасяла по някакъв начин за това - имам в предвид с постовете си (малко по-избухливи и конфиктни и то не по темата разбира се).

Себи     bouquet

Последна редакция: нд, 09 сеп 2012, 00:40 от kali_georgieva

# 277
  • София
  • Мнения: 7 886
Добро утро  Hug


Сериала не може да се качва вече в тубето, трият го заради авторски права. Затова ще го качваме за напред в дейлито  Hug

Уси, здравей   bouquet

# 278
  • Мнения: 14 497
 HugДобро утро Hug
Шатци Heart EyesГледам и не мога да разбера системата newsm78Двойно дестилирано  ли ще го пием  кафето или в големи количества  Laughing Laughing LaughingКакто и да е -чудесно е  bouquet

Уси  bouquet


Хубава  и приятна неделя  Hug Hug Hug

# 279
  • София
  • Мнения: 7 886
Себи Joy Joy Joy и двете.

# 280
  • Мнения: 10
Момичета,добро утро!И аз съм с вас,ама технически съм много зле,а и съвсем скоро ви открих.Нищо не разбирам от терминологията ви/аватар,нови дрешки и т.н./.Аз обожавам Джансел ,а и новия му проет ,ми харесва.Шатци,какво е "дейлито"?Аз чаках преводи в торентите.Как да открия този сайт,за да мога да гледам с превод?Май консуматорите сме повечко,ама добре,че има и много "оправни"момичета,които помагат на такива като мен.Лек и изпълнен с много положителни емоции ден!

# 281
  • София
  • Мнения: 7 886
tatarova  Hug ето ги епизодите в дейлито .За сега 1 и 2. Wink А линк ще се дава веднага щом има качен нов превод  Hug

http://www.dailymotion.com/playlists/user/f100002222767125/1

А в торентите ще се качва , както до сега.


Има и нов торент тракер от който също може да се свалят епизодите  Hug
http://asi-bg.net/browse.php?search=%CB%EE%F8+%EF%FA%F2&incldead=0&cat=0

Последна редакция: нд, 09 сеп 2012, 09:45 от Shatzi

# 282
  • Мнения: 14 497
      

       Гледам ,гледам  #Crazy #Crazy #Crazy и не мога да разбера за кого се стресна така Маман от изстрела- за себе си ,че е в къщата и или , за Кенан на който май множко ще  му дойде заради нея -затвор и сега не дай Боже убит в къщата им, или/едва ли/ за Леман newsm78 newsm78 newsm78






Татарова , спокойно  LaughingМноооого повече сме консуматорите ,но преводачките  и "субтитърките" Laughing Laughingса изключителни момичета  и го правят от сърце  bouquet

# 283
  • Мнения: 14 497



Мисля ,че ще им се получи на Нуран и Кенан -говоря в чисто професионален план.
В личен ,той си има Леман  Laughing





# 284
  • София
  • Мнения: 30 142
Момичета,добро утро!И аз съм с вас,ама технически съм много зле,а и съвсем скоро ви открих.Нищо не разбирам от терминологията ви/аватар,нови дрешки и т.н./.Аз обожавам Джансел ,а и новия му проет ,ми харесва.Шатци,какво е "дейлито"?Аз чаках преводи в торентите.Как да открия този сайт,за да мога да гледам с превод?Май консуматорите сме повечко,ама добре,че има и много "оправни"момичета,които помагат на такива като мен.Лек и изпълнен с много положителни емоции ден!

добре дошла  Peace

ще навлезнеш в терминологията  Peace

аватар е снимката, която стои под никовете на потребителите (напр. при мен е кошница с детелини; на Шатци е- Джони Деп и т.н.)
новите дрешни са- аватарите+подписите. При Себи напр. е снимката от промото на сериала в подписа и т.н. Peace

Що се отнася до "консуматорите", те също имат своето място и те допринасят с нещо за темата Peace

Целта на превода е, сериалът да е достъпен за повече хора  Peace

Общи условия

Активация на акаунт