"Столичани в повече" - 4 сезон - 5 тема

  • 58 740
  • 625
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 864
Според мен Удобряван си е чисто и просто недоглеждане... И се чудя кой може да го допусне. И щом франсето е успял да  изтегли парите,значи тия в банката са големи неграмотници...

# 571
  • Мнения: 3 997
Каквото ни е нивото, такива са ни и сериалите, аз лично съм много огорчена, според мен не е нарочно,  въпреки че така се опитват да се оправдаят, то оставаше и да си признаят

Ето отговора от Фейсбук:

Здравейте. Радваме се, че сте много наблюдателни и с внимание следите сериала. Както виждате, “Столичани в повече” отразява българската действителност по един комичен и пародиен начин. За съжаление, факт е, че голяма част от служителите във важни публични, а и не само, институции и компании допускат правописни и граматични грешки, което е показано и в сериала. С пожелание за весели празници!

# 572
  • Мнения: 11 607
Радваме се, че сте много наблюдателни и с внимание следите сериала.

Това ми звучи като - Надявахме се,че никой няма да забележи нашето недоглеждане, но уви....

Обичам някой да подбере така репликите.
Много благодаря на мама Цоцоланка   bouquet

Не са мои.....копи/пейс от страницата на бТВ......

# 573
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Глупости,
нарочно било hahaha Ако беше нарочно щеше да е ясно видимо, те са го снимали под ъгъл, изобщо целта не е била да се види какво пише на листа. 

# 574
  • Мнения: 4 864
Да, и ние за пореден път сме ония на кукичката Simple Smile

# 575
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Да, и ние за пореден път сме ония на кукичката Simple Smile
Аз не го видях вчера Blush , тук от вас го разбрах и веднага предположих конспирация Laughing . А то наистина може да си е просто недоглеждане Laughing ... Всъщност доста пошло скалъпена е изцяло историята с подписа с яйцето... , даже и през индиго подписът би бил по- ясен...Би могло да стане, но не с химикалка, а с писалка с мастило Wink  Laughing (всички сме били ученици, едва ли има някой, който не си е писал фалшиви извинителни бележки, всякакви прийоми имаше за фалшификация на печат, но не бяха успешни тези с яйца и подобни Laughing )

# 576
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Така е, пълен абсурд е историята с яйцето Laughing

# 577
  • Мнения: 18 057
Така е, пълен абсурд е историята с яйцето Laughing

Абсолютно  Peace
Ако ги оставят на улицата нашите хора и на онова франсе му се размине....ще съжалявам, че съм гледала всички серии   #2gunfire

# 578
  • Мнения: 1 525
Мама Цоцоланка, ти да не мислиш, че влизам в страницата на БТв? Ако не си ти да ми ги покажеш, ей така ще си остана неосведомена Simple Smile
И сега какво...Този сезон свърши. Кога ще се радваме на следващия?
Снощи гледам Йовка..Тя вместо да едрее и да роди, ми се струва вталена..Е до кога? Wink
Мимето - добре, че я пращат на специализация. Дано прихване нещо. Четох в един вестник заглавие, че искала да изиграе луда жена. Ооо! Едва ли ще може. Аз съм критично настроена към нейните способности.
Андрей  - май и той да тръгва. Да си купува нов фотоапарат и да започва да прави снимки.

# 579
  • Мнения: 4 864
Другото странно...Йовчето така падна на дивана и хич не се пазеше, нито нея, нито детето..

# 580
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Аз си мислех, че тогава ще започне да ражда и Спас ще се озапти малко а то... нищо такова.

# 581
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Така е, пълен абсурд е историята с яйцето Laughing

Абсолютно  Peace
Ако ги оставят на улицата нашите хора и на онова франсе му се размине....ще съжалявам, че съм гледала всички серии   #2gunfire
Е, така е, става ми някак мъчно за героите, излъганите  Laughing . Ама това е филм, ако всичко върви по мед и масло, то няма да има нищо интересно Laughing . Не се знае как ще се развие действието в следващия сезон. Само се надявам да не ни измъчват с чакане твърди дълго Praynig . А и "Етажната" така ми липсва, за тях дори не знам дали ще има друг сезон, пък и май се поизтъркаха вече[/color]

# 582
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз си мислех, че тогава ще започне да ражда и Спас ще се озапти малко а то... нищо такова.
И на мен ми мина през акъла, ама може да са го оставили за следващия сезон, пък не е ли и малко раншко, или newsm78 ?

# 583
  • Мнения: 3 833
На Йовка и е време да хваща Радко за ушите и да бяга от тоя ненормалния Спас.Нямам търпение да започне следващия сезон.Много ще ми липсва тия няколко месеца.
А колкото до Фейсбук страницата на сериала,съмнявам се,да е официална и едва ли администратора има"хабер",какво се случва зад кулисите...Там никога не дават никакви отговори,дори и ориентировъчни,за нищо.Преди време бях фен,но като видях как игнорират въпросите на феновете си,се отказах.

# 584
  • Мнения: 11 607
Яяяяяяяя...как се раздвижи темата.....Яйца, Удобрение, стройна Йовка......

Сърдита съм.....Накрая стана интересно.......

Общи условия

Активация на акаунт