"Столичани в повече" - 4 сезон - 5 тема

  • 58 702
  • 625
  •   1
Отговори
# 615
# 616
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Да повдигна малко темата с един въпрос (извинявам се ако сте го обсъждали)става въпрос за Руслан Мъйнов,как,с какво е отслабнал толкова тоя човек?Някой знае ли?А инъче знам,че му се е наложило по здравословни причини.

# 617
  • София
  • Мнения: 964
Да повдигна малко темата с един въпрос (извинявам се ако сте го обсъждали)става въпрос за Руслан Мъйнов,как,с какво е отслабнал толкова тоя човек?Някой знае ли?А инъче знам,че му се е наложило по здравословни причини.


И аз  от  доста време това се  чудя като  го  гледам ?  А  дори не знам  какво  му  е , но дано не  е нещо  сериозно  ........  Направо е  неузнаваем ( спрямо  предишната си визия).

# 618
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Пишеше в някакъв вестник, че е отслабнал със "Зоната". Може просто да е решил да влезе във форма човекът, жълтите вестници пишат какво ли не, дано е здраво момчето.

# 619
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Ако и Любо поиска да влезе малко във форма, цена няма да има! Изглежда отвратително... Евала на Руслан!

# 620
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Четох,че имал високо кръвно и висок холестерол за това му препоръчали да отслабне не знам колко е вярно.Направо му се възхищавам  за упоритостта и волята колко голям резултат е постигнал на момченце прилича.А Любо наистина има спешна нужда от малко диета,че стая гуша...... Whistling

# 621
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Пишеше, че Любо бил ударил 150кг., което си е стряскащо, като се вземе предвид и невисокия му ръст. Та, счупил стол веднъж и решил, че е време да вземе мерки. А Руслан често го бъзикал на тема килограми, откакто той самият се е вталил, карал и Любо да започва системата. Та, може да очакваме и Любчо да се вземе в ръце Simple Smile .
Но като оставим настрана тегловите проблеми на актьорите, някой има ли достоверна информация кога ще започва новият сезон? Макар да ми беше станало лееко досадно с това преразтягане на сюжета, все пак го очаквам  Crazy .

# 622
  • Мнения: 86
Ето в това гостуване при Лора Крумова, Руслан разказва за отслабването си с 25 кг

http://www.btv.bg/shows/tazi-nedelia/video-sabota/video/79522956 … 25_kilograma.html

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1544632

# 623
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Да повдигна малко темата с един въпрос (извинявам се ако сте го обсъждали)става въпрос за Руслан Мъйнов,как,с какво е отслабнал толкова тоя човек?Някой знае ли?А инъче знам,че му се е наложило по здравословни причини.


Знам че доста хапчета пиеше, така че предполагам че отслабва с режим+ медикаменти.

# 624
  • Мнения: 4 864
Евала на Руслан! Дай Боже всекиму такава воля...Аз нямам и 1/10 от нея Sad А като сме слабеели с половинката, той беше по-стриктен от мен  Embarassed

# 625

Общи условия

Активация на акаунт