"Столичани в повече" - 4 сезон - 5 тема

  • 58 738
  • 625
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 864
Ще се раздвижат тия от темата..га се видят у господарите Wink

# 586
  • Мнения: 4 569
На Йовка и е време да хваща Радко за ушите и да бяга от тоя ненормалния Спас.
И той не е много стока. Ако е като баща си  Close

# 587
  • Мнения: 258
Свежарска беше репликата на Спас за цар Соломон със златните мини - "най-обичам да ме учи на скромност някой богаташ".

# 588
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Темата се раздвижи, щото тука трудно се качваме по черешите  Crossing Arms Нарочна била правописната грешка... А това пък с тегленето на парите с така подправен подпис и на баба ми й беше смешно, че са го измислили сценаристите! Такава сума само с един хвърчащ лист как се превежда... Ми като не могат да мислят, да спират да го разтягат този сериал! Отдавна не ми е любим, следя го от любопитство, но все повече ме разочароват  Tired

# 589
  • Мнения: 4 864
Като имаме предвид, че  някой банки, когато се тегли по-голяма сума от някоя сметка се обаждат на този, на който е сметката да го питат реално ли се извършва даденото плащане..

# 590
  • Мнения: 8 574
Темата се раздвижи, щото тука трудно се качваме по черешите  Crossing Arms Нарочна била правописната грешка... А това пък с тегленето на парите с така подправен подпис и на баба ми й беше смешно, че са го измислили сценаристите! Такава сума само с един хвърчащ лист как се превежда... Ми като не могат да мислят, да спират да го разтягат този сериал! Отдавна не ми е любим, следя го от любопитство, но все повече ме разочароват  Tired
Ми по принцип преводите са извършват само с една бланка.Друг е въпроса ,че това е комедиен сериал и просто само загатват ,не навлизат в същността.Според мен идеята е ,че са измамени,няма смисъл да разясняват как стават преводи и прочие,видяхме,че франсето е мошенник и това беше по важно да се покаже

# 591
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз вече споделих, че някак кофти скалъпено е това с бланката, с яйцето Laughing . А това, че разтягат жестоко сериала- абсолютно, ужасно дразни.. Не стига, че толкова рядко го дават, не стига, че сезоните им са през няколко месеца, ами и действието се точи толкова бавно, че #2gunfire ..
А сега и БТВ нямаме с БулсатКом, та... Е, до март сигурно ще се разберат, ама...

# 592
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616

А сега и БТВ нямаме с БулсатКом, та... Е, до март сигурно ще се разберат, ама...

Да беееее! И тука драма!

# 593
  • Мнения: 8 574
Малко спам-Това ,че Булсат няма да излъчват БТВ си е голяма драма за бабите, турските сериали къде ще ги гледат.Бтв гледам само когато дават Столичани,иначе са си много тъпа телевизия с тия турски сериали и  новини

# 594
  • Мнения: 11 607
Малко спам-Това ,че Булсат няма да излъчват БТВ си е голяма драма за бабите, турските сериали къде ще ги гледат.Бтв гледам само когато дават Столичани,иначе са си много тъпа телевизия с тия турски сериали и  новини

Аз вече и за Столичаните не я включвам....Няма да ми липсва хич бТВ, да си гледат работата......Единствено ще ми е мъка за Емо Чолаков - за друг от бТВ или предаване - няма! Спират и ТВ7 по Булсата....И те няма да ми липсват.....

# 595
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Както казва MG18 , по БТВ дават предимно турски бози, та няма да ни липсва. А за ТВ7 сега разбирам от теб, Мама Цоцоланка... Колко народ ще избяга от Булсат... Аз в момента гледам ТВ7, явно още не са го спрели Tired ... Всъщност освен повторение на Двама мъже, май друго свестно по ТВ7 не съм гледала Tired ...

# 596
  • Мнения: 11 745
Ако може Бтв да спрат въобще, ще е най-добре  Mr. Green
Даже и на рима го докарах.
Бойкотирам ги откакто почнаха игричката с Войо  Crossing Arms

Последния епизод на Столичаните, ако не бяхте вие нямаше да имам къде да го гледам.

# 597
  • Мнения: 8 574
За тв7 не знаех,но за  БТВ онзи ден се замислих ,ми те нямат нито едно предаване или фим за гледане.Сутрешен блог -скука,после Тази сутрин те пък още повече,след това турски сериал,и цял следобяд едно голямо нищо.Пак новини Шоуто на Слави,което също спрях да гледам ,а сега гледам като свърши шоуто "По средата" и това е иначе си гледаме Нова.А БТВ не ги ли е срам да пускат по празниците  филми от 80 -те на миналия век .

# 598
  • Мнения: 11 607
Както казва MG18 , по БТВ дават предимно турски бози, та няма да ни липсва. А за ТВ7 сега разбирам от теб, Мама Цоцоланка... Колко народ ще избяга от Булсат... Аз в момента гледам ТВ7, явно още не са го спрели Tired ... Всъщност освен повторение на Двама мъже, май друго свестно по ТВ7 не съм гледала Tired ...


ТВ7 спира от 01.01.2013г.

бТВ започнаха да ме отблъскват със създаването на платения Войо...

След като  стана ясно, че от 3 часа тази нощ  bTV Media Group спира достъпа до каналите си на абонатите на „Булсатком” , заради „неизчистени финансови взаимоотношения между двете компании”, ето че и ТВ7 също обяви вендета срещу сателитния оператор. Причината отново e финансова.

TV 7 прекратя излъчването на каналите си в пакета на Сателитния доставчик Булсатком , поради не плащане и отказ от страна на Булсатком да поднови договора си за 2013-та година.

# 599
  • Мнения: 18 057
Булсат и ТВ7 са захапаха на тема футбол, нека не се лъжем  Mr. Green
Добре, че свършиха БГ сериалите....иначе наистина щеше да ме е яд

Общи условия

Активация на акаунт