Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 16
Момичета, да ви кажа за нов вид измама, която се вихри в София!
  Днес, прибирайки се с баща ми в задръстването, идва при нас един човек на светофара и ни заговаря. Добре изглеждащ, прилично облечен, размята ключове за кола в ръцете... Започва да ни се кланя и да чупи пръсти... Много се извинявам, то много неприятно, но закъсахме ей там с колата, свърши ни бензина, забравил съм си портфейла вкъщи, имаме бебенце в колата... Дали може да ни помогнете... Ама толкова убедително, че аз веднага бях готова да си вадя портмонето и да му дам пари. Но какво се оказа... Този същия вече е прилагал същия номер на баща ми!!! И той като го подбра... И му каза - Ти може да не ме помниш, но аз те помня... И този избяга. Направо бях потресена колко нагли и брутални са станали...  #2gunfire  #Cussing out  Twisted Evil

# 691
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси, защо се притесняваш, че няма да дочакаш 37 г.с? Имаш ли болезнени контракции? При мен предишната бременност от 5м. ми обясняваха как ще родя по-рано поради еди какви си фактора, а преносих 3 дни  Laughing Така че, повечко почивка, положителни емоции и съм сигурна, че ще дочакаш най-малкото седмицата с термина  Hug

Ами най-малкото не съм много млада, водят ме рискова заради предишни проблеми, това също има значение, а при секцио по медицински причини не знам дали е много добре да се рискува  newsm78 Иначе не - досега не съм имала нито една контракция, дори тези подготвителните не се обаждат  Simple Smile Предпочитам да постои вътре повече време, но ако тръгне да излиза - може да стане някоя беля с този тесен таз - ето от това ме е страх Tired

# 692
  • Мнения: 3
Timide, честит рожден ден  smile3525 !Да си жива и здрава и безпроблемно раждане!

Zvezdichka, Честито бебче, да е жив и здрав юнака и скорошно възстановяване на теб  newsm10

Благодаря на Gaja за успокоението, относно секциото    bouquet, че аз само някакви гадни неща чета и се притеснявам!

# 693
  • Мнения: 75
Zvezdichka честит ви момък. Да е жив и здрав, много да ви радва! на теб бързо възстановяване!
Gaja браво за добрите новини, дано всичко се развива от тук насетне само в положителна насока.
  Благодаря за милите пожелания  Hug.
  Днес бях на преглед при платената си консултация. Лекрката каза, че всичко е ок като цяло. бебето обаче пак върви седмица по-малко. Разпитва ме за контракции и дискомфорт, аз споменах, че имам като се изнервя или като се натоваря. Накара ме да пия нутри-маг по 2-3 пъти на ден, както и едно друго съдоразширяващо...Нещо изяви съмнения, че водите били малко по-малко, ама не било опасно... newsm78. От там идвали по-болезнините движения на беба. Малко ме притесни като ми каза в понеделник, ако все още получавам контракции, да ходя да ме приеме в отделението да ми пуснат системи. Явно като е второ се притеснява да не тръгне по-рано. Аз като казах, че не са редовни тези контракции, тя каза те не са...ама след тях следват редовните и като почнат няма спиране, а поне до 37 седмица трябва да устискаш.  Аз и казах, че ще стискам поне до 5, че на 3-4 ми предстои пътуване до София. Тя ахна и ме посъветва да пътувам с багаж и направление  Laughing, за всеки случай
  Иначе поне микробиологията ми е чиста, но сега на всеки три дена пак ще слагам от кремчето, за да избегнем отново някаква инфекция преди раждането
.

# 694
  • Мнения: 6
timide - честит празник   bouquet Да си здрава, щастлива и винаги обичана и обичаща!

Деси, бях на твоите години с първата си бременност. А също така съм и с тесен таз  Wink Сигурно си споделяла какви са били предишните ти проблеми, но за съжаление не съм запомнила, за което се извинявам  Embarassed Но, след като нямаш оплаквания - не се настройвай предварително да вълна по-ранно раждане. Аз с каката, въпреки предположенията на наблюдаващата, бях с нагласата, че ще си дочакам термина, за да може бебка да порасне мах. Както вече споменах, не само дочаках термина, но родих и 3 дни след него. Моята скица изобщо не можа да поеме по пътя, въпреки, че бях с пълно разкритие, именно поради тесният ми таз. Първите родилни контракции започнаха около 2 посред нощите, в 5 бях в болницата, т.к. зачестиха, а разкритието ми се оказа едва 4 см. Т.ч. - ще имаш време да стигнеш до доки и всичко ще е наред, само мисли позитивно  Hug Защото психиката контролира всичко... Разбирам, че теб те тревожи и факта - стари проблеми, те имат своята тежест, но ако си психически спокойна - ще дочакаш седмицата с термина, повярвай ми  Hug

# 695
  • Мнения: 832
mama - Smehorana, и как я роди каката накрая?

Като гледам, май подаръкът за 2рия й РД ще е едно сладко бебе  Laughing   Hug

# 696
  • Мнения: 37
Привет момичета.
Искам да ви съобщя, че от вчера 13.09 11,30ч нашето семейство е вече 4 ричленно.Към мама Ели, тати Цеци и кака Галя се присъедини малкият Лъчезар със завидните 3,450кг. И 52см.

Звездичка, Много се радвам, че всичко е минало успешно
- имало е полза от лежането в болницата - огромен мъж 3,5 кг Wink
Да ви е жив и здрав малкия Лъчезар!
  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 23:21 от farfalla

# 697
  • Мнения: 40
Zvezdichka,да ви е жив и здрав и много радост да ви носи.

timide  newsm59

Да ви питам как ще къпете бебето си сутрин и вечер или само вечер, а сутрин ще му измиете дупето.Понеже сме на режим на водата на 3 дена и се чудя по колко литра вода ще ми трябват за къпане, мисля водата да се съхранява в 10 л туби.

# 698
  • Мнения: 387
Момичета, да ви кажа за нов вид измама, която се вихри в София!
  Днес, прибирайки се с баща ми в задръстването, идва при нас един човек на светофара и ни заговаря. Добре изглеждащ, прилично облечен, размята ключове за кола в ръцете... Започва да ни се кланя и да чупи пръсти... Много се извинявам, то много неприятно, но закъсахме ей там с колата, свърши ни бензина, забравил съм си портфейла вкъщи, имаме бебенце в колата... Дали може да ни помогнете... Ама толкова убедително, че аз веднага бях готова да си вадя портмонето и да му дам пари. Но какво се оказа... Този същия вече е прилагал същия номер на баща ми!!! И той като го подбра... И му каза - Ти може да не ме помниш, но аз те помня... И този избяга. Направо бях потресена колко нагли и брутални са станали...  #2gunfire  #Cussing out  Twisted Evil

скъпа, това го има и по магистралите...има едни хора, пак добре облечени, пак с деца или бебе и то съвсем сериозно си ходят с децата...луда работа...ама явно има хора, които се връзват  Sad

tanchoo по принцип препоръките са за един път на ден баня, а иначе след всяко наакване, което може да е след всяко хранене можеш да миеш дупето...или с мокри кърпички, ако сте навън или както в твоя случай няма да имате вода...
в много страни препоръчват пък къпане един-два пъти седмично, особено със шампоан и сапун...така че като дойде момента, ще го мислиш Simple Smile

# 699
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
Звездичка, честито бебче. Нека расте здрав мъж и винаги да ви дава поводи да се гордеете с него! smile3504


 Tanchoo , ще го къпя вечер, а сутрин само миене на дупето. Сама трябва да прецениш колко литра ще ти трябват. Аз Живко го миех и продължавам да го мия всеки път, след като се е наакал. Така смятам да процедирам и сега с бебчо.

# 700
  • Мнения: 0
късметче, много ме зарадва твоя разказ, даже ми се насълзиха очите, като си представих какво е било.... по скоро си спомних моя сватбен ден и си представих всичко това да е изненада без да зная .... УААУ!!!

# 701
  • София
  • Мнения: 8 036
Честит син на Звездичка!   bouquet Много радости и късмет да донесе!  Simple Smile

# 702
  • Мнения: 3
Gaja, честита дъщеричка! Присъединявам се към всико хубаво казано до тук от всички момичета. Само хубави мисли и положително да гледаш на нещата, защото твоята нагласа е най-важна! mvsh много добре ти го е казала, да не я повтарям Wink Чудесно е, че имаш коластра и ще можеш от сега да даваш безценното злато на бебка София. Това е и един добър повод да я виждаш на 3 часа, предполагам, че е в слединтензивно. На теб също ще ти е по-лесно да преодолееш страха и лошите мисли като си я виждаш често. От личен опит го казвам Wink

Poli BK, много интересни и на място разказани примери!

Winx, добре дошла и леки последни седмици до заветния финал!

късметче, страхотна е вашата история с брака и затвърждаването му! Много и се радвам и така хубаво ме зареди! Ние пък сме от 12 годишни заедно и този месец навършваме 22 години от както се познаваме и сме се сгаджосали(оп, издадох си годините, хи-хи). Иначе сме с брак от 5 години. Не сме бързали да се женим, нито сме се дърпали. Просто един ден го решихме и го направихме.
За брака - нито съм ПРОТИВ, нито съм ЗА. Кой както го чувства - така. Само да има повече щастливи хора!

zvezdi4ka, честито и на вашето семейство! Много щастлив и палав да ви расте малкия-голям Лъчко! ...размерите са му перфектни!

# 703
  • Мнения: 0
Добро ранно утро, мили момичета Hug

Честита дъщеричка на мама Gaja и честито момченче на мама zvezdichka. Нека да растат здрави и усмихнати дечица за радост на мама и тати Heart Eyes  bouquet

За съжаление много рядко ми остава време за да пиша, но ви изчитам поне два пъти седмично и силно се радвам с вас и стискам палци на всички.

При мен секциото ще е съвсем в началото на месеца. Още нямаме определена конкретно дата и ние но ще е на 1,2, 3 - там някъде. Във вторник ще ходим на видеозон и ще определим точната дата Heart Eyes И мен малко ми е притеснено относно секциото, но пък ни предстои най-прекрасната среща в живота ни Hug и това ми дава сили, надежда и вяра.

Може ли мамите, които пият магнезии да ми кажат колко дни преди операцията трябва да се спре? Може би седмица?


# 704
  • Мнения: 0
Пропуснах да напиша че и мен много ме впечатли изненадата за късметче  Hug
Дай Боже всеки му такива романтични изненади Hug
Бъдете щастливи и се обичайте! Това ще ви дава здраве и сили в живота. Винаги от сърце се радвам на такива семейства. За щастие и моето е такова Heart Eyes за което съм благодрана всеки ден

Общи условия

Активация на акаунт