Отговори
# 735
  • Мнения: 6
dion - записа на тонове е около 20-на до 30 мин., ако си в кабинетите на болниците. Мен никога не са ме слагали да лежа по гръб - напротив, лягам или на ляво или на дясно, а понякога ме карат да сменям двете страни на 10-на мин. Вчера при личната ги пуснахме за 10-на мин. - бяха перфектни и тя не виждаше смисъл да продължаваме да ги следим.

милинка - звънни направо в болницата, където смяташ да ти правят записа и питай, аз бих си спестила разходката, ако няма кой да ти пусне апарата и разчете записа  Hug Иначе за Шейново знам, че през седмицата със сигурност поне до 18ч. има кой да те сложи на апарата, но за почивните нямам идея. Дано всичко е ок, а пътуването ти - леко и безпроблемно. Ще те мислим, т.ч. да пишеш след като се прибереш  Hug

nade_91 - не каза за кой район търсиш наблюдаващ...

# 736
  • София
  • Мнения: 1 754
dion, не лежиш по гръб, ако не ти е удобно при запис на тонове - аз си лежа все на една страна

Илианка, надали ще се случи това с хемороидите, щом досега не е - различни системи са и различно се променят

Честита радост на zvezdichka! Много сила, спокойствие и вяра на борбените София и Gaja!

милинка, препоръчвам клиниката, в която ходя - "Щерев", стига да имат дежурна акушерка за тоновете (нямам инфо, макар да знам, че май всичко правят и в събота, и в неделя) - винаги са били много отзивчиви. Намира се непосредствено до "Тина Киркова", та, ако тя ти е удобна и недай Боже ти откажат, само минаваш 50метра и питаш в "Щерев"

за къпането - както и сина ми (който беше отгледан в мега-студено жилище, голям краен апартамент, с три външни стени и без парно), смятам и сега да къпя бебуна всеки  ден, вечер, особено с оглед на това, че, ако не е зверска жега или студ под -10 градуса, всеки ден ще излизаме. Това си е мое мнение, де - споделям го единствено, ако има и други с подобни възгледи или съмнения в тази посока и просто като пример.  Peace

# 737
  • Мнения: 12
ами аз съм от банишора но не ми е проблем ...надежда ,или някой квартал без значение само да е добра  Hug

# 738
  • Мнения: 387
само да се похваля, че една от най-добрите ми приятелки е бременна  newsm68 newsm44 newsm68 и съм толкова щастлива...

за тоновете би следвало да има в родилните отделения  кой да ги запише и разчете...

nade къде живеш, за да може някой да ти каже в твоя район неговия лекар...на финалната права малко безмислено да я сменяш...то по каса остава една микорбиология и кръв и урина...няма друго безплатно...моята поне всеки път ме гледа на видеозон и ми пусна извънредна кръв, заради анемията...

и момичета, има тема с черен списък на лекарите, та можете да ги отчете вашите следящи, дето не стават за нищо, за да знаят другите мами...

# 739
  • Мнения: 12
само да се похваля, че една от най-добрите ми приятелки е бременна  newsm68 newsm44 newsm68 и съм толкова щастлива...

за тоновете би следвало да има в родилните отделения  кой да ги запише и разчете...

nade къде живеш, за да може някой да ти каже в твоя район неговия лекар...на финалната права малко безмислено да я сменяш...то по каса остава една микорбиология и кръв и урина...няма друго безплатно...моята поне всеки път ме гледа на видеозон и ми пусна извънредна кръв, заради анемията...

и момичета, има тема с черен списък на лекарите, та можете да ги отчете вашите следящи, дето не стават за нищо, за да знаят другите мами...




от квартал банишора съм

# 740
  • Мнения: 168
Гая,
За магистратурата да се включа и аз - мисля да се запиша също в УНИБИТ, но само се чудя, понеже семестъра ще започне чак ноември, а аз ще съм родила до тогава, да не би да ми откажат помощта newsm78 Сега ще проверя и в конкретната тема какво пише.
Желая ви приятен уикенд smile3525


Решила ли си какво да записваш и кога ще ходиш?

# 741
# 742
  • Мнения: 43
Момичета, включвам се набързо с въпрос и после се връщам да ви чета, че пак много сте изписали.  Simple Smile Как ви е кръвното на вас. На мен до сега винаги ми беше 90/60 или 100/70, но от няколко дена вечер ми е 120/80, а сутрин 110/70. На консултацията лекарката ми каза, че за сега е добре, но не трябва да го вдигам повече. От няколко дена забелязах, че и краката ми оттичат и може да задържам вода и за това да ми е така кръвното. Та се притесних, ако го вдигна повече, какво ще правя... Някакви хапчета ли се пият или... То за сега наистина не ми е високо, но се надявам да не става повече. Някой да има подобни симптоми?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт