Отговори
# 720
  • Мнения: 25
Честито бебче Лъчко, на мама Звездичка
Стискаме палци скоро малката София на мама Gaja да си се прибере у дома
Безпроблемно раждане и само положителни емоции на мама Ivality
Кураж и позитивни мисли на всички останали мами, които са родили или очакват събитието.
 Hug   Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug

Аз да ви се оплача малко-  smile3518
Тази сутрин се събудих със стрии на коремчето  Cry При това няколко, и при това много тъмно лилави от вътре, и леко релефни отвън....Пресни, чисто новички..... А си мислех, че щом до сега не са ми излезли- не щеш ли ще ми се размине..... Е да, ама НЕ  Tired

Корема ми последните седмица-две расте сякаш с дни- обиколката ми порасна с няколко сантиметра само за седмица, въпреки че аз не съм качила и 1 кило. И сега и корема ми взе да се смъква, а стриите са точно отдолу- под пъпа, почти като пътечка една до друга вървят на долу и са поне 7-8.....  Сега остана и хемороиди да ми излязат и вече ще се депресирам много... Оххх.... още малко до края, все ще устискам някак си  

# 721
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, можете ли да ми кажете къде мога да отида на запис на тонове към привечер? Сутринта бях, моята лекарка каза да отида привечер и утре сутрин пак в Майчин дом, но там не що ме притеснява да не ме изхвърлят като мръсно коте.  Thinking Здравно осигурена съм, но предполагам, че трябва да съм пациент на съответната болница, а аз не съм.

Защо да те върнат? И без това в повечето места си плащаш тоновете. Аз бих ти препоръчала "Фемина" (стига да има къде да те вмъкнат). В този МЦ на гърба на "Тина Киркова" също май работят до късно  Peace

# 722
  • Мнения: 26
Здравейте в този мрачен ден!!!  bouquet
Днес нещо не е много активна дамата и малко започвам да се стряскам. Мърда ама едни такива вяли движения - много ли й е тясно вътре, какво ли? Дано довечера да се размърда. То и аз цял ден спя, де!
За помощите малко по-назад в темата съм пейстнала извадка от Закона за семейните помощи и от Закона за държавния бюджет, специално за майките-студентки.
За стриите - аз съм цялата - по коремчето, по дупето, отстрани по паласките, по гърдите - а се мазах с какво ли не, и пак!!!! Явно е до кожата!!!!
Хубав ден ви пожелавам, въпреки мрачното време навън.  bouquet

# 723
  • София
  • Мнения: 8 035
Деси, кой е този МЦ на гърба на Тина Киркова? През живота си не съм стъпвала там и поне да знам къде да го търся? Фемина работят до 15ч., а моята докторка рече да се прегледам привечер и утре сутринта преди полета. Днес по едно време тоновете се загубиха, докато лежах по гръб, уредът светна в червено, дотичаха лекарка и сестра и си изкарах акъла. След като ме сложиха да легна на една страна, всичко се оправи, но тя каза, че задължително трябва да ме прегледат още 2 пъти.

# 724
  • Мнения: 832
Днес нещо не е много активна дамата и малко започвам да се стряскам. Мърда ама едни такива вяли движения - много ли й е тясно вътре, какво ли? Дано довечера да се размърда. То и аз цял ден спя, де!

И моето бебе е така - доста плавни му станаха движенията. Не са така чести онези силни удари, с които ми се мести целия корем. Пак ги има, но сякаш са по-малко от преди. Ето, сега за доказателство се мести насам-натам услилено  Laughing  


Ох, с тези записи, тонове и тем подобни ...... През цялото време ли се лежи по гръб, когато ти правят този запис? И колко време продължава тази процедура?

# 725
  • Мнения: 10
  bouquet Честити бебчета на Gaja и Zvezdichka  smile3501

Да Ви растат здравички и усмихнати!

За килограмите - за последните 2 седмици съм качила 2кг...което си е много на фона на предишното наддаване, но каквото - такова, малко остана, после ще сваляме...
Нашата девойка тази седмица на ЖК доста мъничка излезе - 2кг, но док каза, че си е в нормите, просто била фина  Tired дано наддаде повечко за оставащото време  Praynig

Приятен следобед на всички  Peace

# 726
  • Мнения: 387
Милинка, не би трябвало да те върнат...все пак си плащаш затова...шейново, майчин дом, тина киркова...токуда, св.лазар, щерев са частните, може би взимат повече, но като цяло не мисля, че където и да отидеш и кажеш какво ти е положението ще те върнат...

# 727
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси, кой е този МЦ на гърба на Тина Киркова? През живота си не съм стъпвала там и поне да знам къде да го търся? Фемина работят до 15ч., а моята докторка рече да се прегледам привечер и утре сутринта преди полета. Днес по едно време тоновете се загубиха, докато лежах по гръб, уредът светна в червено, дотичаха лекарка и сестра и си изкарах акъла. След като ме сложиха да легна на една страна, всичко се оправи, но тя каза, че задължително трябва да ме прегледат още 2 пъти.

Ооо, забравих, че е събота  ooooh! Тогава не знам и този МЦ дали работи  newsm78 Намира се в същата сграда, точно на гърба на централния вход на самата "ТК". Това е в Красна поляна. Опитай на тези телефони 02/822 3517; 0888 677658. МЦ "Вяра, Надежда и Любов"

Но Лорини е права - във всяка частна клиника ще ти ги направят срещу заплащане без проблем  Peace

# 728
  • София
  • Мнения: 8 035
Много благодаря за информацията! Ако не стане в Тина Киркова, ще се пробвам в Токуда, надали да ме върнат от там. Аз се преглеждах в Лора, но в неделя не работят, а в събота са до обяд.  Confused

# 729
  • Мнения: 12
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА СИ СМЕНЯ ГИНЕКОЛОГА ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ СЪМ В 8МИ МЕСЕЦ И 1 СЕДМИЦА,И АКО МОЖЕ ДА МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ НЯКОЯ ДОБРА КОЯТО НЕ ВЗИМА ПАРИ ЗА ИЗСЛЕДВАНИЯТА,ПОНЕЖЕ МОЯТА САМО ПАРИ ИСКА И ИСКАМ ДА Я СМЕНЯ АКО Е ВЪЗМОЖНО ??????? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 730
  • Мнения: 0
Днес потелефона лекарката ми обясни да спа магнезия 1 седмица преди операцията, като предпоследните 2 дни 2 по 2 хапченца и последните 2 дни по 1 и след това да имам поне 7 дни без приемане на магнезий. Точно както и вие ме посъветвахте Hug
Аз също нямам контракции (за сега), но сващането на крака са ми сериозни Whistling понякога 2 дни не мога да си стъпя добре на крака в следствие от схващане. И другото е че ако намаля приемането на калции ( опитах се ) започват да ме болят всички зъби от лявата страна  Grinning много странно, но два пъти се пробвах и двата пъти постигнах този ефект Mr. Green
Като цяло не се оплаквам, дори си се радвам на бременността, че то ... много малко остана  Blush две седмици и малко Blush

# 731
  • Мнения: 0
Наде, при мен беше възможно.
Аз моята лекарка я смених миналата седмица Mr. Green
Аз я смених също, защото гледаше на мен като на касичка Crossing Arms
За съжаление не мога да ти препоръчам лекарка, защото няма да раждам в Бг и не съм запозната.
 Hug Успех

# 732
  • Мнения: 100
Ох, милата...То вече почти не останаха изследвания.
Мен в МД не ми взимат пари за това, което ми се полага по ЗК, но не виждам кого да ти препоръчам като особено добър. Мисля, че трябва да можеш да си смениш гинеколога, освен ако някъде не ти се направят на интересни.
Звездичка, честито, мила! Радвам се много за теб! Да е живо и здраво малкото ти чудо Simple Smile И двете малки чудеса, които имаш де Simple Smile
Милинка, навсякъде ще си платиш, така че...Избирай някоя болница и потегляй.
На моя малък мъж също са му по-плавни движенията. Даже сега като прочетох тук, нали съм кукувица, викам: Я да видя аз какво прави, та хванах домашния доплер и си го послушках малко. Не, че нещо разбирам, освен че сърчицето му бие, ама все си е нещо.
Абе...Четейки септемврийките, а преди това и Август дамите, каква е тая масова практика да шият без упойка? Защо се прави това? Мен ми се струва отвратително. Чак толкова много такива разкази прочетох, че започна да ми се иска епидурална упойка, а бях решила твърдо да раждам без упойка. Тук таме като че ли останах с впечатлението, че се случва най-често, когато си без избор на екип? Някой знае ли нещо по въпроса?

# 733
  • Мнения: 12
Наде, при мен беше възможно.
Аз моята лекарка я смених миналата седмица Mr. Green
Аз я смених също, защото гледаше на мен като на касичка Crossing Arms
За съжаление не мога да ти препоръчам лекарка, защото няма да раждам в Бг и не съм запозната.
 Hug Успех


благодаря ти  Hug

# 734
  • Мнения: 12
Ох, милата...То вече почти не останаха изследвания.
Мен в МД не ми взимат пари за това, което ми се полага по ЗК, но не виждам кого да ти препоръчам като особено добър. Мисля, че трябва да можеш да си смениш гинеколога, освен ако някъде не ти се направят на интересни.
Звездичка, честито, мила! Радвам се много за теб! Да е живо и здраво малкото ти чудо Simple Smile И двете малки чудеса, които имаш де Simple Smile
Милинка, навсякъде ще си платиш, така че...Избирай някоя болница и потегляй.
На моя малък мъж също са му по-плавни движенията. Даже сега като прочетох тук, нали съм кукувица, викам: Я да видя аз какво прави, та хванах домашния доплер и си го послушках малко. Не, че нещо разбирам, освен че сърчицето му бие, ама все си е нещо.
Абе...Четейки септемврийките, а преди това и Август дамите, каква е тая масова практика да шият без упойка? Защо се прави това? Мен ми се струва отвратително. Чак толкова много такива разкази прочетох, че започна да ми се иска епидурална упойка, а бях решила твърдо да раждам без упойка. Тук таме като че ли останах с впечатлението, че се случва най-често, когато си без избор на екип? Някой знае ли нещо по въпроса?



аз искам да си я сменя не само заради парите ,а просто и нямам доверие на тази дано да успея ... Rolling Eyes Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт