Радва ли Ви смъртта на тези, които не танцуват по свирката Ви?

  • 4 033
  • 54
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 457
Това ме е страх да го пусна Laughing
Разкажи го  Sunglasses

# 2
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ничия смърт не ме радва, но в клипа специално бих могла да разбера защо изпитват задоволство от тази смърт.

# 3
  • Мнения: 589
очаква се всички да знаят перфектно английски, за да дискутират в темата ли?
 Или темата е САМО за английскоговорещи?

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Някой трябва да му обясни на това момче, че тук не е фейсбук, че да си пляска разни филмчета и клипчета. Темите не са за филми.
Хайде отговори сега чия смърт те радва. Да видим само с филми ли можеш да говориш или можеш и да разсъждаваш.

# 5
  • Мнения: 0
очаква се всички да знаят перфектно английски
Хилари Клинтън относно убийството на Муамер ал Гадафи:
"Дойдохме, видяхме и той умря. Ха-ха-ха"
и пляска с ръце от радост.

Последна редакция: вт, 25 сеп 2012, 17:35 от bentybay

# 6
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Две минути гледах в монитора и циклих... След това се отказах да разсъждавам. ooooh!

# 7
  • Мнения: 3 634
Ничия смърт не ме радва, но нечии са облекчение за обществото.

Живееем в общество където хората започващи война не са тези, които я водят и умират. Така че, подобните на истеричната затлъстяла леличка в креслото, която пляска с ръце от студиото не ги одобрявам.

# 8
  • Мнения: 4 569
Нищо не разбрах.  Confused

# 9
  • Мнения: 620
Радва ме!
Всяка смърт на хлебарка вкъщи ме радва!

# 10
  • Мнения: 5 710
Много глупава дипломация за политик като Х.Клинтън да перефразира "дойдох, видях, победих"  така, голям гаф е  това - в същото време не изкл. да е извадено от контекст и да пасва  на  целите на Fox, които предполагам живеят за такива моменти. В края на интервюто тя все пак дава обяснение, че дори не са знаели какво става в този момент имало е непотвърден доклад. Предполагам се е изхилила, защото всичко става много бързо, аз не го приемам, като задовлство от смъртта на Кадафи, а по-скоро , че когато тя влезе за дипломация в Либия тя не се състоя, защото той взе че умря. И това е вариант, нали така.
Важното в интервюто е, че потвърди политиката на UN.

Направих си труда да проверя и други клипчета на случката и най-странното е, че не надвишават някакви секунди изрязани на казаното, т.е контекстът и моментът изцяло липсват.

Честно казано, ясно ми е каква тема повдигаш, но го правиш много тенденциозно, а така не става хубав разговор.

# 11
  • Мнения: 7 837
Не бих гледала нищо, с логото на Фокс Нюз. Имам се за малко по-интелигентна от аудиторията им.

# 12
  • Мнения: 86
Хайде да е пълна провокацията. Една снимчица и от мен:



Инфо за снимката: На протест на мюсюлмани против филма за Мохамед преди дни в Сидни, това дете държи плакат, на който пише "Обезглавете всички, които оскърбяват Пророка Мохамед". Майка му гордо го снима с телефона си.

Мдаа, ХиларитУ се засмяла ......

# 13
  • Мнения: 5 710
Глупава провокация, при положение, че  прав .на  САЩ и Х.Клинтън в частност осъдиха  този филм сигурно сто пъти.
http://www.youtube.com/watch?v=ll5Wg3D4UA4

# 14
  • Мнения: 0
Темата е за злорадството. А не за опитите да дискредитират религиите, чрез карикатури на Мохамед, карикатури на Папата и дилетантски филми.

# 15
  • Мнения: 86
Мислех, че темата е за смъртта (на различните от нас) и злорадството и затова взех отношение.

Епилог:


We love death. The U.S. loves life. That is the difference between us two. Osama bin Laden

 Sick

# 16
  • Мнения: 0


We love death. The U.S. loves life. That is the difference between us two. Osama bin Laden

 Sick


Използваш цитати, приписвани на митически личности.

# 17
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Не злорадствам след ничия смърт. Преди време почина човек, заради който пострадах сериозно и при някои емоционални изблици съм си пожелавала смъртта му. Когато почина се почувствах виновна, че съм си мислела такива неща. Та, не злорадствам, дори за хора, които не са съвсем достойни личности.

# 18
  • Мнения: 2 674
Радва ме!
Всяка смърт на хлебарка вкъщи ме радва!
Laughing

Заради мен умря едно животно преди няколко дни, та след това си мисля няколко дни подред колко съм лоша, че пожелах смъртта му за да се натъпча.

# 19
  • Мнения: 702
Аз пък случайно попаднах на някакво клипче, което твърди, че Осама бин Ладен е Обама.

Осама=Обама

И имаше съпоставки на лицата им, на телата, бе изобщо пълно съвпадение, чак почти повярвах. Обаче аз съм от стадото и не гледам да не се замислям за световните проблеми, тъй като си имам мои по - належащи.

Смъртта сама по себе си е изначално зададен резултат от раждането на живот. Така, че дали ме радва или не, няма никакво значение, ако е естествена, щото се случва рано или късно.
Ако е насилствена вече е друго нещо, но пак не ме радва. По - биха ме зарадвали разни мъчения, щото то смъртта е много лесен край, за хора, причиняващи ужас в живота на други.

# 20
  • Мнения: 7 837
Има и един друг клип, на който ясно се виждат дяволските рога на Обама. Но, за този клип, авторът сигурно ще ни информира в друга тема, защото все още не е ясно, на парче ли му плащат или за изписана глупост.

# 21
  • Мнения: 1 175
Бих се зарадвала на смъртта на Хитлер. Ако живеех по онова време и чуех че е умрял, направо купон бих вдигнала по случая. А смъмрете ме сега каква съм злорада  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 328
 NaughtyНичия смърт не ме радва

# 23
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Вече наистина ще помоля за нова опция, както във Фейса - да не се виждат публикациите на определени потребители.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 217
Дано не ми се случва да ме радва нечия смърт....

# 25
  • Мнения: 3 826
малко се изложи Х.Клинтън ,
американският посланик в Либия умря точно по същия начин както Кадафи , сега какво ще коментира ?

# 26
  • Мнения: 7 947
Пожелавала съм си в моменти на помрачение от нерви или болка, но само за секунди и не на сериозно. После ме е било срам от самата мисъл дори. Ама темата ще има ли някаква конкретна насока или всеки ще си пише квот му падне?

# 27
  • Мнения: 4 569
Пожелавала съм си в моменти на помрачение от нерви или болка, но само за секунди и не на сериозно. После ме е било срам от самата мисъл дори. Ама темата ще има ли някаква конкретна насока или всеки ще си пише квот му падне?
Авторът изпълнява някаква норма за пуснати безмислени теми.

# 28
  • Мнения: 106
Да кажа, че заглавието на темата е малко подвеждащо. Като го прочетох реших да влезна да се изкажа, дали ще се радвам ако комшията дето ме опушва с барбекюто вземе да се гътне. А вие тук си нищите един от тези"щекотливите" проблеми...Не знам кой е автора и какво цели, ама намирам удобен случай да постна този линк с по-различно инфо за американската политика. http://www.facebook.com/IlluminatiTV?ref=ts
И не се подвеждайте по конспиративното заглавие илюминати. В страницата се много добро инфо, даже имат много хубав филм за пророка Мохамед.

# 29
  • Мнения: 7 947
Пожелавала съм си в моменти на помрачение от нерви или болка, но само за секунди и не на сериозно. После ме е било срам от самата мисъл дори. Ама темата ще има ли някаква конкретна насока или всеки ще си пише квот му падне?
Авторът изпълнява някаква норма за пуснати безмислени теми.

Ааааааа, ясно  Joy
Щот си викам - бе аз ли не схващам идеята...

# 30
  • Мнения: 6 886
Как да ме радва, като те не щат да мрат?

# 31
  • Мнения: 7 947
Как да ме радва, като те не щат да мрат?

Пробва ли с черна магия?

# 32
  • Мнения: 6 886
Тя темата не е как да ги утрепем ние, а да се радваме наготово. Така поне разбрах.

# 33
  • Мнения: 7 947
Тя темата не е как да ги утрепем ние, а да се радваме наготово. Така поне разбрах.

Отде знаеш дали Хилъри не е поръчала убийството???  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 60
Ами радвам се, ако някой ми е направил зло, както го наричате - не ми играе по свирката, като изчезне завинаги, умрял или преселил се на другия край на света все тая. Колкото до садамчо, хитлерчо, кадавчо и подобни изроди малко е да пляскаш с ръце, че ги няма вече на този свят.

# 35
  • Мнения: 0
Кой нормален човек би го радвала смъртта на който и да е Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 7 947
Кой нормален човек би го радвала смъртта на който и да е Rolling Eyes

Вероятно ако някой те изнасили - би се зарадвала на смъртта му...

# 37
  • Мнения: 0
За всяко зло си има наказание,може  късно  да дойде,но   идва.

# 38
  • Мнения: 7 947
За всяко зло си има наказание,може  късно  да дойде,но   идва.

Тоест дори на такъв, който безумно те е наранил - не би поискала смъртта? Ама честно питам  Embarassed

# 39
  • Мнения: 60
Кой нормален човек би го радвала смъртта на който и да е Rolling Eyes

Вероятно ако някой те изнасили - би се зарадвала на смъртта му...
Глупости, направо трябва да изпаднеш в дълбоки мъки и терзания, иначе не си нормален.

# 40
  • Мнения: 7 947
Не те разбирам  newsm78
Последно може, трябва или не?

# 41
  • Мнения: 0
Аз само казвам,че каквото и да ти направи някой,ако  ти не си способен на 
нещо също толкова  гадно,няма как да го убиеш,не ти е заложено.Естествено
че ще страдаш,няма как.

# 42
  • Мнения: 86
Не е достатъчно да страдаш. Когато те изнасилят трябва и да се извиниш! Четете по-внимателно какво се опитва да ви каже автора.  Wink

# 43
  • Мнения: 6 886
Кой нормален човек би го радвала смъртта на който и да е Rolling Eyes

Ти за хора, от които си видяла само лошо ще плачеш ли?

# 44
  • Мнения: 60
Аз само казвам,че каквото и да ти направи някой,ако  ти не си способен на 
нещо също толкова  гадно,няма как да го убиеш,не ти е заложено.Естествено
че ще страдаш,няма как.
значи ако съм способна, проблеми няма с радостта от края му?

# 45
  • Мнения: 7 947
Не е достатъчно да страдаш. Когато те изнасилят трябва и да се извиниш! Четете по-внимателно какво се опитва да ви каже автора.  Wink

 newsm78 Ама че работа...
Значи аз съм гадна и неспособна излиза.

# 46
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Не е задължително да се радваш, че е починал някой, който ти е причинил нещо, зависи колко време след случката и как си приел нещата до момента.

# 47
  • Мнения: 7 947
Не е задължително да се радваш, че е починал някой, който ти е причинил нещо, зависи колко време след случката и как си приел нещата до момента.

Не е задължително, да, ама поне тогава е позволено   Wink

# 48
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
За позволено или най-малкото разбираемо - не споря.

# 49
  • Мнения: 0
Не е достатъчно да страдаш. Когато те изнасилят трябва и да се извиниш! Четете по-внимателно какво се опитва да ви каже автора.  Wink

Не се опитвай да изопачаваш темата. Гадафи нито е изнасилвал Клинтън, нито я е унижавал или обиждал. Просто не е предал благата на държавата си (петрола, газта) в "сигурни ръце".

# 50
  • Мнения: 1 217
За уруди като хитлер и кадафи никога няма да съжалявам, че са си отишли. Наистина, когато излъчиха кадрите със смъртта на либийския бивш лидер ( ако са били истински ) никак не ми стана приятно от това, което видях, защото за да причиниш смърт по дивашки, зверски начин, не те отличава много от който и да е рецидивист. Друг е въпросът, че доколкото разбрах срещу кадафи  са застанали и мъчителите на българските медицински сестри, което обезмисля цялата офанзива, просто урудите менят принадлежността и предпочитанията си според както им е угодно.
Мога да бъда злорада за такива като гютлер, да.

# 51
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не. Лесната победа не е никаква победа.

# 52
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не се сещам за такъв човек. Е, радвала съм се искрено, когато на една моя омразна особа я сполетя гадорийка, но нищо повече.

Хитлер и Кадафи не са ми направили нищо лошо, че да желая смъртта им. И двамата не са били единствено и само "лоши".

# 53
  • Мнения: 19
Ако за Америка са врагове, то за техните си хора са герои. Америка трябва да престане да се меси в работите на другите държави. За тях тя е агресора и те само се защитават.
А лично мен ничия смърт не би ме зарадвала.

# 54
  • Мнения: 1 217
Хитлер и Кадафи не са ми направили нищо лошо, че да желая смъртта им.
И това, че заради единият са избити милиони майки, бащи и деца изобщо не те интересува ? Другият не е много по-различен щом е способен да измъчва и държи като заложници невинни хора за политически цели.

Общи условия

Активация на акаунт