Радва ли Ви смъртта на тези, които не танцуват по свирката Ви?

  • 4 030
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
Мислех, че темата е за смъртта (на различните от нас) и злорадството и затова взех отношение.

Епилог:


We love death. The U.S. loves life. That is the difference between us two. Osama bin Laden

 Sick

# 16
  • Мнения: 0


We love death. The U.S. loves life. That is the difference between us two. Osama bin Laden

 Sick


Използваш цитати, приписвани на митически личности.

# 17
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Не злорадствам след ничия смърт. Преди време почина човек, заради който пострадах сериозно и при някои емоционални изблици съм си пожелавала смъртта му. Когато почина се почувствах виновна, че съм си мислела такива неща. Та, не злорадствам, дори за хора, които не са съвсем достойни личности.

# 18
  • Мнения: 2 674
Радва ме!
Всяка смърт на хлебарка вкъщи ме радва!
Laughing

Заради мен умря едно животно преди няколко дни, та след това си мисля няколко дни подред колко съм лоша, че пожелах смъртта му за да се натъпча.

# 19
  • Мнения: 702
Аз пък случайно попаднах на някакво клипче, което твърди, че Осама бин Ладен е Обама.

Осама=Обама

И имаше съпоставки на лицата им, на телата, бе изобщо пълно съвпадение, чак почти повярвах. Обаче аз съм от стадото и не гледам да не се замислям за световните проблеми, тъй като си имам мои по - належащи.

Смъртта сама по себе си е изначално зададен резултат от раждането на живот. Така, че дали ме радва или не, няма никакво значение, ако е естествена, щото се случва рано или късно.
Ако е насилствена вече е друго нещо, но пак не ме радва. По - биха ме зарадвали разни мъчения, щото то смъртта е много лесен край, за хора, причиняващи ужас в живота на други.

# 20
  • Мнения: 7 837
Има и един друг клип, на който ясно се виждат дяволските рога на Обама. Но, за този клип, авторът сигурно ще ни информира в друга тема, защото все още не е ясно, на парче ли му плащат или за изписана глупост.

# 21
  • Мнения: 1 175
Бих се зарадвала на смъртта на Хитлер. Ако живеех по онова време и чуех че е умрял, направо купон бих вдигнала по случая. А смъмрете ме сега каква съм злорада  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 328
 NaughtyНичия смърт не ме радва

# 23
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Вече наистина ще помоля за нова опция, както във Фейса - да не се виждат публикациите на определени потребители.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 217
Дано не ми се случва да ме радва нечия смърт....

# 25
  • Мнения: 3 826
малко се изложи Х.Клинтън ,
американският посланик в Либия умря точно по същия начин както Кадафи , сега какво ще коментира ?

# 26
  • Мнения: 7 947
Пожелавала съм си в моменти на помрачение от нерви или болка, но само за секунди и не на сериозно. После ме е било срам от самата мисъл дори. Ама темата ще има ли някаква конкретна насока или всеки ще си пише квот му падне?

# 27
  • Мнения: 4 569
Пожелавала съм си в моменти на помрачение от нерви или болка, но само за секунди и не на сериозно. После ме е било срам от самата мисъл дори. Ама темата ще има ли някаква конкретна насока или всеки ще си пише квот му падне?
Авторът изпълнява някаква норма за пуснати безмислени теми.

# 28
  • Мнения: 106
Да кажа, че заглавието на темата е малко подвеждащо. Като го прочетох реших да влезна да се изкажа, дали ще се радвам ако комшията дето ме опушва с барбекюто вземе да се гътне. А вие тук си нищите един от тези"щекотливите" проблеми...Не знам кой е автора и какво цели, ама намирам удобен случай да постна този линк с по-различно инфо за американската политика. http://www.facebook.com/IlluminatiTV?ref=ts
И не се подвеждайте по конспиративното заглавие илюминати. В страницата се много добро инфо, даже имат много хубав филм за пророка Мохамед.

# 29
  • Мнения: 7 947
Пожелавала съм си в моменти на помрачение от нерви или болка, но само за секунди и не на сериозно. После ме е било срам от самата мисъл дори. Ама темата ще има ли някаква конкретна насока или всеки ще си пише квот му падне?
Авторът изпълнява някаква норма за пуснати безмислени теми.

Ааааааа, ясно  Joy
Щот си викам - бе аз ли не схващам идеята...

Общи условия

Активация на акаунт