Радва ли Ви смъртта на тези, които не танцуват по свирката Ви?

  • 4 031
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 947
Не е достатъчно да страдаш. Когато те изнасилят трябва и да се извиниш! Четете по-внимателно какво се опитва да ви каже автора.  Wink

 newsm78 Ама че работа...
Значи аз съм гадна и неспособна излиза.

# 46
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Не е задължително да се радваш, че е починал някой, който ти е причинил нещо, зависи колко време след случката и как си приел нещата до момента.

# 47
  • Мнения: 7 947
Не е задължително да се радваш, че е починал някой, който ти е причинил нещо, зависи колко време след случката и как си приел нещата до момента.

Не е задължително, да, ама поне тогава е позволено   Wink

# 48
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
За позволено или най-малкото разбираемо - не споря.

# 49
  • Мнения: 0
Не е достатъчно да страдаш. Когато те изнасилят трябва и да се извиниш! Четете по-внимателно какво се опитва да ви каже автора.  Wink

Не се опитвай да изопачаваш темата. Гадафи нито е изнасилвал Клинтън, нито я е унижавал или обиждал. Просто не е предал благата на държавата си (петрола, газта) в "сигурни ръце".

# 50
  • Мнения: 1 217
За уруди като хитлер и кадафи никога няма да съжалявам, че са си отишли. Наистина, когато излъчиха кадрите със смъртта на либийския бивш лидер ( ако са били истински ) никак не ми стана приятно от това, което видях, защото за да причиниш смърт по дивашки, зверски начин, не те отличава много от който и да е рецидивист. Друг е въпросът, че доколкото разбрах срещу кадафи  са застанали и мъчителите на българските медицински сестри, което обезмисля цялата офанзива, просто урудите менят принадлежността и предпочитанията си според както им е угодно.
Мога да бъда злорада за такива като гютлер, да.

# 51
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не. Лесната победа не е никаква победа.

# 52
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не се сещам за такъв човек. Е, радвала съм се искрено, когато на една моя омразна особа я сполетя гадорийка, но нищо повече.

Хитлер и Кадафи не са ми направили нищо лошо, че да желая смъртта им. И двамата не са били единствено и само "лоши".

# 53
  • Мнения: 19
Ако за Америка са врагове, то за техните си хора са герои. Америка трябва да престане да се меси в работите на другите държави. За тях тя е агресора и те само се защитават.
А лично мен ничия смърт не би ме зарадвала.

# 54
  • Мнения: 1 217
Хитлер и Кадафи не са ми направили нищо лошо, че да желая смъртта им.
И това, че заради единият са избити милиони майки, бащи и деца изобщо не те интересува ? Другият не е много по-различен щом е способен да измъчва и държи като заложници невинни хора за политически цели.

Общи условия

Активация на акаунт