Парфюмни размисли и страсти - 163

  • 40 214
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 125
Кафе - за пиене. Много обичам да душа, различавам различни аромати, но те са си за кафето.

Днес кой знае защо си взех Бърбери Боди. За момент ми заприлича на Клое Лов.
А бях тръгнала за друго.
Във Фрагантика има само отрицателни мнения за него /Бърбърито/.
Бил направо страшно дървесен и мусков. На мен засега ми понася.
Вие да ми дадете мнение, ароматни?

Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 14:57 от L'Agent

# 16
  • Мнения: 17 546
Обичам аромат на прясно сварено или прясно смляно кафе, харесвам вкуса на киселите сортове кафе. Тях ги пия чисто. Ако кафето не е добро, трябва да е с много мляко. По принцип рядко пия кафе, макар да харесвам аромата, а пия рядко, защото рядко попадам на вкус, който ми допада. Но този аромат в парфюм - не! Нито шоколад, нито нещо подобно. Stop

Атти,  bouquet

# 17
  • Мнения: 85
Ооо,нова тема,Атти   bouquet.
Обожавам да пия кафе и аромата му.Парфюми с кафе ,обаче не съм имала ,но са ми много любопитни.Този Муск Маори ми става все по- интересен Thinking,първо  шоколад сега и кафе.

# 18
  • София
  • Мнения: 849
С риск да отклоня разговора в друга посока, организацията за тази неделя нали остава  Rolling Eyes
Пак там, пак по същото време или  newsm78 Времето щяло било да бъде хубаво, та може пак навън някъде да се цопнем  Flutter

# 19
  • София
  • Мнения: 5 658
Да. Пак в 12, пак там. Последен шанс да се извинят неизвинените отсъствия  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 36 184
но пък някои ще направим отсъствия Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 849
но пък някои ще направим отсъствия Simple Smile

aaaaa, то си ви се пише.. не знам на края на срока какво ще правим  Rolling Eyes hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 1 482
Обичам аромата на кафе...в чаша  Mr. Green Еспресо, лате макиато, шварц, инстантно- консумирам във всякакви варианти, без захар.

Носила съм L'or de Torrente, харесвах го, но ми омръзна изключително бързо.

# 23
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
но пък някои ще направим отсъствия Simple Smile

aaaaa, то си ви се пише.. не знам на края на срока какво ще правим  Rolling Eyes hahaha

ще носим извинителни бележки  Peace
( на ароматна хартия естествено )

# 24
  • София
  • Мнения: 224
О, страхотна тема. И ме сварва на чаша с кафе. Пристрастена съм към кафето.
Много любимци измежду изображенията в началото. Познавам и нося понякога L`Or de Torrente.
Харесах много PG Musс Maori. Разминах се с Омагьосаните нощи /но си помечтах за тях/.
Кафе, бензоин, шоколад, ванилия, ликьор, пачули и подобни  винаги събуждат желание да тествам аромата.
Обаче кафе само сред цветя в пирамидата - не мога да си го представя.
Ще следя темата с интерес.

# 25
  • Мнения: 5 022
Не харесвам парфюми с кафе.
Атти   bouquet

# 26
  • Мнения: 662
Сякаш не съм подушвала отявлено кафе в парфюм, та не мога да кажа дали ми харесва или не. Thinking
От изложените в началния пост познавам Трусарди Инсайд, но той ми е сякаш някакъв изветрял карамел по-скоро, и Бай /ама не Ганьо/ на Долче&Габана, където също никога не регистрирах кафе.

Иначе, докато четях темата, станах и си направих една голяма чаша от напитката. Heart Eyes

# 27
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 171
И на мен ми е ритуал да ви чета на чашка кафенце  Heart Eyes но не съм фен на кафеени парфюми

...Бърбери Боди.
Вие да ми дадете мнение, ароматни?

Честито парфюмче! На мен ми допада бърбери боди, въпреки че е лек, ефирен парфюм е доста траен, приятен и различен.

# 28
  • Мнения: 8 476
Кафе -под всякаква форма.  bouquet
За пиене и за пръскане! Обожавам. Heart Eyes
Трусарди инсайт, Златото на Торенте са прекрасни. Не се сещам за други, но сигурно има.
Скрит текст:
И шоколад също, но вече само в парфюм. И на картинка.
  Party
Атти, мерси за темата! Hug

# 29
  • Козлодуй
  • Мнения: 784
Атти Hug  bouquet
Денят ми задължително започва с кафе.Голямо и много сладко Grinning Харесвам го всякак-еспресо,в джезве,с много сметана и канела...Обичам аромата на прясно смляно кафе.В малко парфюми съм го долавяла отчетливо обаче.От изброените на първа страница имах за малко Трусарди Инсайд и Belle en Rykiel-и двата не ми паснаха,може и заради кафето,не ги помня вече.Обожавам Armani Attitude на мъжка кожа.Обичам Златото на Торренте,нося го рядко и не ми омръзва,а в Киото грам кафе не съм надушвала досега.Ще го потърся Grinning
Та,в общи линии,в някои аромати кафето ми харесва,в други може би се комбинира неприятно за моя нос с други съставки,но не е определяща за мен нотка.

Общи условия

Активация на акаунт