Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Честита ни нова тема и



Исках да попитам сега последно трябва ли да се носят бебешки дрешки в болницата (освен тези за изписване), че се обърках вече  Embarassed?

П.С. Аз не пиша често, но пък за сметка на това ви чета всеки ден  Simple Smile

Всичко зависи от болницата, в която ще си. Но аз на своя глава съм си приготвила шапка и ръкавички за бебка,както и една пеленка Wink

# 16
  • Мнения: 5
Мерси за новата тема на Щастлива жена! Както винаги, толкова много се е постарала да я украси Simple Smile

Аз още си седя и си чакам деня, когато и да дойде, аз съм готова. Креватче, кошница за кола, дрешки за изписване, багаж за болницата и т.н. ...

Нека много бебета да се обявят за родени в тази тема! Пожелавам на всички леко и бързо раждане!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 27
Ето ме и мен в новата темичка Simple Smile
Както винаги  е прекрасна  bouquet!Благодаря!

Аз хем да се запиша...хем да ви се оплача Embarassed
От 2 часа имам менструални болки...малко по-силни от преди...без да засичам с точност - за последният час са на около 15 мин....та сега се чудя подготвителни ли са...или истински... newsm78 Аз понеже съм с доста болезнен цикъл...тези болки ми се струват не много силни...ама знам ли може пък това да са контракциите...но пък не ме боли кръста...или някакво друго неразположение.. newsm78..тапи...води...всичко си е на мястото Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 317
begbie, ShySun няма да сте сами   Wink
е поне ще ни е весело  Grinning
Jadika, според мен са подготвителни  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 966
Благодаря за темичката   bouquet

Jadika, това с менструалните болки нещо и на мен взе да ми се случва тези дни, особено вечер, дори и отзад кръста започва да ме боли, но си отминават за около час. Странното е, че са си само леки болки, контракции не усещам през това време.

# 20
  • Мнения: 3 334
Привет момичета Hug Hug Hug
Щастлива жена мерси са темичката.........срахотна  както винаги  Peace
Аз отново си бодувам,имам си менструални болки,но мисля,че са подготвителни,защото са нерегулярни Thinking
Утре съм на тонове,както и да уточним датата за секцио..........е тя е уточнена ама нали обичам подробностите..........да вземе доктора да ми обясни по-обстоятелствено,че такъв страх и паника са ме прихванали,че няма на къде повече ooooh! ooooh! ooooh!

# 21
  • Мнения: 81
Мами, аз зараждах. Нощеска ме върнаха от МД, че бях с малко разкритие, а алтернативата беше да ме приемат в патологична бременност. Та сега дремнах, ако може да се дремне с усилващи се контракции. Вече съм ги докарала на 4 мин. Та явно днес ще е денят. Стискайте палци.

# 22
  • Мнения: 2 386
Запис, дали ще родим всички до края на темата? Crazy

# 23
  • Мнения: 40
Добро утро.
Deni Duch стискам палци .

# 24
  • Мнения: 3 334
Deni Duch Praynig Praynig Praynig чакаме скоро хубави новини......... Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 25
Хиляди благодарности за хубавата темичка!!! Все така да се пълни с щастливи мамчета, гушнали дългоочакваните си рожбички  baby_neutral Heart Eyes baby_neutral

Deni Duch, стискаме палци и чакаме благата вест  Hug

Аз днес съм на последна ЖК преди големия ден 10.10 (сряда). Пък знае ли се- може бебчо да се е обърнал и да е развалил графика на доки  Crazy Ще мерим тоновете, ще покажа резултатите от изследванията (които между другото са доволно-добри) и ще доуточняваме секциото. Малко вече ме обзема страха, ама хич не му се давам. Мисля позитивно и броя минутите до срещата с моята "изненада".

Да ви се похваля- на 10.10 въщност имаме годишнина с моя мъж- 5 години, откакто сме заедно. Та ако всичко мине по план, дай Боже- това ще е най-хубавият ни подарък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И без това около датата на моя рожден ден (31.01) е станало "малкото вълшебство", та мъжа ми каза, че ми е направил подарък и не благоволи да ми купи часовника, който си бях харесала  Joy hahaha Сега ще му го върна с подаръка за годишнината  hahaha Laughing Joy Това в кръга на шегата- наистина това е най-хубавото нещо, което може да се случи на един човек и няма по-щастливи от нас  Heart Eyes Blush Heart Eyes

Хубав ден на всички, въпреки лошото време  Hug

# 26
  • Мнения: 168
Добро утро мами!
Щастлива жена, благодаря за темичката, много е сладка!!!! Не смея да се наема за нова тема, защото не знам дали ще успея и кога ще се изчерпи тази newsm78
Дени стискаме ти палци всичко да е наред и днес да бъде денят!
Аз снощи за пръв път имах контракции, с болки в кръста и силно стягане и се шегувах с мъжа ми и дъщеря ми, че нощес ще ходим в болницата, ама не стана, току що ставам и все още нищо  Laughing

Все пак мисля,че ще е тия дни, коремчето ми доста слезе надолу, дано вече да излизаме  Grinning

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 09:25 от късметче

# 27
  • Мнения: 3
Мерси за новата темичка!
Deni Duch и аз ти стискам палци, всичко да е наред.

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 17:22 от без име

# 28
  • Мнения: 295
Здравейте! Страхотна нова тема! Дано в тази и аз да се похваля вече с бебче  Rolling Eyes
Честито на новите мами! Да са много здрави бебчетата, и бързо възстановяване на мамите!   bouquet
Дени и аз стискам палци всичко да мине както трябва, да е бързо и лесно  Hug

# 29
  • Мнения: 4
Да се включа и аз в новата темичка. Честито на всички майчета който вече гушкат свойте бебчета. Аз днес трябва да родя Laughing. Днес ми е термина Laughing Ама тъй като гледам май няма да стане днес. Вече ще се побъркам, чакаме, чакаме , а малката бонбона не мисли така, не й се излиза май. Утре съм на  консултация, та да видим какво ще правим  #Crazy Вече нямам търпение и това чакане много ме изнервя Praynig

Общи условия

Активация на акаунт