Всички ми завиждат!!!

  • 4 474
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 116
Завиждали са ми за неща,които си мислят,че имам,а то реално не е така.Усеща се по злобата и престорената добронамереност.Не допуснам много да ми се обясняват кой за какво им завижда на околните ми,затова и да имам такива познати,не ги знам.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Всичко е плод на голяма фантазия и повече свободно време!!

# 32
  • Мнения: 10
И за кво толкоз си завиждате? След някакви си 14 милиарда години слънцето ще стане свръхнова и ще запали Земята, и никой няма да си спомня коя кви дрешки и бижута имала... Laughing

# 33
  • Мнения: 755
Познавам само една отвратителна личност. не контактувам - идва ми в повече.
Не знам дали ми завиждат - не ме вълнува.

# 34
  • Мнения: 60
Не познавам, и се радвам за което. Виж на мен ми завиждат колегите, ама страшно много, когато не съм на работа и си спя в къщи, а пък те са, направо побесняват. Обратно, аз като съм, пък някой колега не е направо #2gunfire ми иде....

# 35
  • Мнения: 1 701
Всъщност, сега се сетих, че познавам жена която завижда на всички за всичко!
Това брои ли се?

Между другото, хич не и е леко и на мен понякога ми е тъжно за нея. Все е сама и все страда...

# 36
  • Мнения: 30
Завистта е част от човешката природа,няма как да се избегне.Всеки малко или много я е изпитал.Завистта благородна или не ,все е завист.Важното е да не е злонамерена и човек който я изпитва  да не страда.Щото, това си е жив тормоз, да изпитваш злоба срещу някой завиждайки му.Не е задължително да си богат или красив,за да ти завиждат.Може да си съвсем обикновен и пак да си обект на тази човешка същност.Има хора,които притежават такъв чар,че без да притежават кой знае какви качества.С лекота си отварят врати и постигат много неща без дори да си мръднат пръста.И повярвайте ми точно такива чаровници събуждат в другите завист.Но какво да се прави, не можем да избягаме от природната си същност.А ,завистта е просто част от нея.Според мен ,най голямото постижение на един човек,дори в живота да не е успял.Е,когато усети завист в очите на другите.  Grinning

# 37
  • Мнения: 60
Аз не завиждам, дърта съм, аз харесвам нечии неща или качества, ако не мога да ги имам, примирявам се, не злобея и не си раздвоявам езика с говорене за хората, които ги имат.

# 38
  • Мнения: 52
И за кво толкоз си завиждате? След някакви си 14 милиарда години слънцето ще стане свръхнова и ще запали Земята, и никой няма да си спомня коя кви дрешки и бижута имала... Laughing
Joy Точната истина:)
На кой му пука дали на някой му завиждали, егото е бича на века!:П)

# 39
  • Мнения: 0
Сестра ми е нещо подобно. Всичките й приятелки са по-дебели от нея, по-грозни итн, и мисля че е нарочно това нещо. За завист не знам, но е 1во дете(7 години разлика) и е свикнала да й се обръща внимание само на нея, и измисля какви ли не неща за да е център на вниманието, дори да вредят. И си води отчет за вниманието което аз получавам от майка ни, и което тя (примерно телефонни обаждания).

Общи условия

Активация на акаунт