Отговори
# 45
  • Мнения: 102
И аз да се запиша да ви следя, темата е чудесно оформена!

# 46
  • Мнения: 7
  bouquet Priqten weekend na vsi4kiiiii

# 47
  • Русе
  • Мнения: 278
Привет и от мен, чудесна нова тема:)
И един въпрос някой скоро да е санирал? трябва ми телефон на фирма/човек извършващ такива услуги. Благодаря Simple Smile

# 48
  • Русе
  • Мнения: 656
Мисля, че вече мина сезона  Cry...

# 49
  • Мнения: 80
Днес ходихме в Китайския магазин в Мола. Не останах много впечатлена, но за да не излизаме с празни ръце взехме на малкия шушлякови яке и панталонче. Не стават за много студена зима, но за 22лв. ще изкара с тях месец два.
По-важното е - нещото което ми направи впечатление е, че не издават касови бележки, на никого. Много се учудих. Интересува ме къде мога да подам сигнал?

# 50
  • Мнения: 4 841
Мисля, че вече мина сезона  Cry...

все още не е късно. имам един двама като варианти, но им нямам в момента координатите, та затова си и трая.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 278
Мисля, че вече мина сезона  Cry...
Не е минал сезона все още, следващите няколко дни го дават сравнително топло. Пък и фирмата която щеше да санира ни върти от 1 месец..няма да ги чакаме повече.
agnesana , ако изнамериш координатите пиши.

# 52
  • Мнения: 2 352
По-важното е - нещото което ми направи впечатление е, че не издават касови бележки, на никого. Много се учудих. Интересува ме къде мога да подам сигнал?
В НАП, съвсем близо е до China sity. Аз пък се изненадах, че в Карфур вместо фискален бон, на касата ми дадоха системен бон, който не е фискален, определено.
И аз имам въпрос - какви са условията да се получават социални помощи за отопление от безработен, ако получава обезщетение има ли вероятност да се получават - защото се опитах да изчисля в интернет и ми излезе че не е възможно ако има някакъв доход да се получават помощи?

Последна редакция: нд, 04 ное 2012, 08:22 от psmama

# 53
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092

# 54
  • Мнения: 1 070
За помощи за отопление трябва дохода да не е повече от 200 и няколко лева, ама забравих точно колко. Също питат (а после разбрах и че проверяват) ако лицето съжителства с някого се вземат и неговите доходи. Пък и май мина срока за подаване. Все пак ако разбереш точно как е-пиши.

# 55
  • Мнения: 2 352
За помощи за отопление трябва дохода да не е повече от 200 и няколко лева, ама забравих точно колко. Също питат (а после разбрах и че проверяват) ако лицето съжителства с някого се вземат и неговите доходи. Пък и май мина срока за подаване. Все пак ако разбереш точно как е-пиши.
Мерси, ще питам със сигурност в понеделник и ще пиша.
В нета намерих това http://offnews.bg/index.php/56328/udalzhavat-sroka-za-pomoshtite … toplenie-s-mesets

Последна редакция: нд, 04 ное 2012, 10:51 от psmama

# 56
  • Русе
  • Мнения: 7 801
За помощите имаше нещо и с квадратурата на жилището и притежаваните имоти.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 526
  Ние използвахме хубавото слънце днес за разходка до Текето. Посетихме мечките и козите, децата са доволни Simple Smile Всеки път, като ходя там си мисля, че няма да е лошо да има някаква ограда по пътя край езерото, ние се видяхме в чудо с нашата малка природолюбителка, дето търчи към водата, без да се замисли ooooh!

# 58
  • Мнения: 4 841
За помощите имаше нещо и с квадратурата на жилището и притежаваните имоти.

И аз знам, че по някакви таблици се смятат помощите. Тоест максималния доход, който трябва да имаш , за да влезеш в групата. До колкото знам има и доста пенсионери със що годе ниски пенсии, които не се кутират да получават помощи за отопление.
Трябва да се пита на място. Вече системата на социалните е свързана с повечето държавни регистри и получават данни от много места, особено що се отнася за пари.

# 59
  • Мнения: 102
За помощите -аз имам спомен, че се подаваха документи да края на октомври. Трябва дохода на 4-членно семейство /родители с деца без брак дори/ да не надвишава 392 лв. За трима цифрата беше около 290 лв. Лично мнение, че това е абсурдна система; с 2 мин.заплати трудно се гледат деца, а там сумата е почти 600... нямам думи...

Общи условия

Активация на акаунт