Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Привет!
За БИЛЛА - не е само в Русе това. В Плевен затвориха едната БИЛЛА още лятото. И аз съм на мнение, че поддържат високи цени и явно са им намаляли клиентите. Тук мооого рядко ходя в Билла(за година и нещо - максимум 6-7 пъти). Виж в ЛИДЛ съм да не кажа всеки ден, но през ден. И ПЕНИ все по-често навестяваме, от там купуваме вино, бира. Това си говорихме със съпруга ми предната седмица: каква стана тя - магазини, които в Русе почти не бяхме посещавали, тук ни станаха за ежедневно пазаруване.  Sad

# 736
  • Мнения: 4 841
Аз от Лидл си купих за 40 лв с купа и сам да си бърка..Много доволно..исках го отдавна

Ммм и на робот съм навита. Ще погледна като ходя дали има нещо останало  Hug
Това си говорихме със съпруга ми предната седмица: каква стана тя - магазини, които в Русе почти не бяхме посещавали, тук ни станаха за ежедневно пазаруване.  Sad


Аз в Белгия пазарувах предимно от Лидл и Делез (нещо като Пикадили), обаче магазините там и тези тук уж са едни и същи но са коренно различни.

# 737
  • Мнения: 2
21 часа оставали до края на света,ами гледайте да ги изживеете пълноценно и запомнящо се Peace

# 738
  • Русе
  • Мнения: 656
21 часа оставали до края на света,ами гледайте да ги изживеете пълноценно и запомнящо се Peace



 Даже и тези 20часа никому не са гарантирани, така че .....
 
 Май трябва една новичка тема да се пусне, така да ни запомнят хората  Mr. Green .... кой хора всъщност  newsm78, я да си караме с тая !

# 739

Общи условия

Активация на акаунт