Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 656
Между другото отдавна Била не държат кой знае какви високи цени. Всеки ден съм там, като не пропускам да отдам почит и на другите, така че имам поглед. Имат си и високи цени, факт неоспорим, но с картата и офертите нещата са поносими. Дано не бутнат нашата че къде ще пазарим  Praynig

Някой има ли поглед върху улиците из града? Почистени ли са? Трябва да изляза и се чудя дали да рискувам да тръгна с колата  newsm78

 Аз съм клиент, не живея в някакво село, никой не може да се лигави с мен и да ме кара да си вадя карти и не знам какво си, и то само защото с карта цените стават като по другите магазини, а без- са два пъти по-високи! Променили са си политиката по цените, не съм забелязал, защото не ходя там, явно има и други като мен. Освен това магазините в бедния ни град станаха твърде много, така или иначе в близко бъдеще ще намалеят.

 Улиците в града са поносими, освен това снега не е чак толкова много и ако си със зимни гуми, и не си с някой тунингован пернишки Голф  Laughing, дето се движи на 1 см. от асфалта, няма проблем.

# 706
  • Мнения: 820
Добро утро!

В сравнение със снощи градът е супер! Чудех се как може снощи да е такъв кошмар - почти не беше ринато никъде! Таксита също нямаше ... беше малък ад!

За Билла - аз ходех от време на време, имаха си изгодни неща. Много са магазините, малко са клиентите ... логично е да затворят тук - там, но в Дружба 3 не очаквах, защото другите магазини са по-далече.

Остава утре да мине и идва почивката  Simple Smile

# 707
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Мерси за отговора за улиците. Аз нали съм привилегирована и около блока винаги е разчистено но сега трябва да стигна до Библиотеката  Praynig

# 708
  • Мнения: 820
Ели, ще стигнеш - сега няма голямо движение, трафика е сутрин най-вече. Страхливите са си оставили колите и вървят пеш  Wink

Да ти кажа не съм забравила цветето, не съм се виждала със снаха ми - те бяха в болница дори ... сега се надявам по празниците да успея да го взема от там и да ти го дам.

# 709
# 710
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Не мога да не го споделя,в предвид Апокалипсисния ден утре.... Grinning
https://www.facebook.com/photo.php?v=504025749625527  

# 711
  • Мнения: 820
Не мога да не го споделя,в предвид Апокалипсисния ден утре.... Grinning
https://www.facebook.com/photo.php?v=504025749625527  

май и аз ще о споделя .... хем е зловещо, хем ...

# 712
  • Мнения: 4 864
И аз споделям Wink

# 713
  • Мнения: 1 022
здравейте и от мен не съм писала скоро но редовно ви чета   bouquet
много хубаво клипче   
 а за билата и аз съм на мнение че са им сравнително високи цените    в тази в здравец колкото пъти да вляза сме двама трима човека .......  карфур привлече  голяма част от клиентите   аз се чудя цба как не са го затворили и него
zl-76 страхотно изпълнение на дъщеря ти и  приятелите и ....това училищно тържество ли е

# 714
  • Мнения: 820
Деница, благодаря ти.
Това беше традиционния благотворителен концерт на МГ.
Ако си гледала във фейса - клипа е ужасен, но на живо беше много яко Simple Smile

# 715
  • Мнения: 14 133
Zl-76 , браво на децата.  Hug
ЦБА-то до кръстовището "Олимп" го затвориха.  Wink

# 716
  • Мнения: 5 391
Сега бях в Билла в Родина, казаха, че до 31.12 работят и после край ConfusedРафтовете са празни като през ЖанВиденовата зима...

# 717
  • Мнения: 4 864
В Родина къде е? Не е ли тая до Техномаркета?

# 718
  • Мнения: 5 391
Да, за нея говоря, мисля първата, която направиха.

# 719
  • Мнения: 4 864
Тя е в Здравеца, мисля че така се води...

Там ще остане транжорната ,която е за всички магазини, но магазин няма да има

Общи условия

Активация на акаунт