Отговори
# 720
  • Мнения: 14 133
В Родина къде е? Не е ли тая до Техномаркета?
newsm78 И аз се зачудих, а познавам Родина като цяло. Тази пред Техномаркета  е по-скоро между Здравеца и Изтока.  Rolling Eyes

# 721
  • Мнения: 4 864
Важното е,че се разбрахме Wink

# 722
  • Мнения: 14 133
Важното е,че се разбрахме Wink
Peace

# 723
  • Мнения: 5 391
Извинете за объркването, не съм много в час с наименованията на кварталите Simple Smile

# 724
  • Мнения: 2 352
Направо взех да се плаша, имам чувството че града запада все повече и повече, не че има място за токова много магазини де, ама определено вървим назад.

# 725
  • Мнения: 820
Направо взех да се плаша, имам чувството че града запада все повече и повече, не че има място за токова много магазини де, ама определено вървим назад.

ми то това отдавна е ясно .... магазините от големите вериги имат най-малки обороти в Русе ... държат ги заради румънците - не заради нас  Confused

# 726
  • Мнения: 4 864
Лично аз обичам редовно да спонсорирам Лидл Simple Smile Преди да го открия спонсорирах Кауфланд

# 727
  • Мнения: 14
Здравейте,

Някой знае ли работното време на сладкарница Мариела - Сони и някакъв телефон за връзка, че искам да си поръчам торта за неделя, но не знам дали ще работят.

Благодаря предварително! Дано до събота улиците ги очистят, че ми предстои голямо обикаляне за пазаруване и подаръци. Simple Smile

# 728
  • Мнения: 14
Аз най-много неща купувам от Кауфланд, но ходим и до Лидл и Карфур за някои специфични неща, които ги няма в Кауфланд.

# 729
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте,

Някой знае ли работното време на сладкарница Мариела - Сони и някакъв телефон за връзка, че искам да си поръчам торта за неделя, но не знам дали ще работят.

Благодаря предварително! Дано до събота улиците ги очистят, че ми предстои голямо обикаляне за пазаруване и подаръци. Simple Smile
Обади се и попитай:
082 838028
Отиваме към нова тема,заглавия..... Rolling Eyes

# 730
  • Мнения: 4 864
Мариела Сони работят до 20 ч, мисля..ама телефон не знам Sad

# 731
  • Мнения: 2 352
Аз най често спонсорирам Кчуфланд, че ми е най-близо, а на Карфур ходя ако искам малко да се разходя, да разнообразя, а в Лидл ми харесват определени неща, приемрно миналата година бях влюбена в хлебчетата им, ама сега си взехме хлебопекарна и не ме влекат, а и повечето неща са ми скъпи.

# 732
  • Мнения: 4 841
Аз избягвам Кауфланд като чума. Там вляза ли и олеквам със солидна сума. Лидл напоследък взех да го посещавам по - често, че ми харесва хляба им и имат и едни страхотни кроасани с масло от витрината. Прияде ми се чак. Пенито ми е супер мършав магазин, но понякога за разнообразие ходя и там. Колбасите им са ужасни, хляба също.

Аз май ще си търся миксер за коледен подарък, че колкото и да ме е яд за моя, не успях да му намеря бъркалка. Имате ли идея за хубав миксер, а не от китайските еднодневки за по 20лв и надолу.

# 733
  • Мнения: 4 864
Аз от Лидл си купих за 40 лв с купа и сам да си бърка..Много доволно..исках го отдавна

# 734
  • Мнения: 2
Чака с нетърпение Русенската ни дружина КОЛЕДА и НОВА ГОДИНА!това ми хрумна ако ви харесва кръстете следващата тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт