Отговори
# 690
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте:) Не съм писала отдавна във форума, за което се извинявам:) Искам да питам къде мога да намеря бебешки коледни рокли? Обиколих големите магазини, но няма, или ако има са големи! Благодаря предварително Simple Smile
Разгледай тук:
http://bebeshkidreshki.com/category/113/4-1-koleda.html?page=2&a … ProductsPerPage=0
Често поръчвам,много са коректни  Peace

# 691
  • Русе
  • Мнения: 244
В памет на един велик артист.Поклон!

http://vbox7.com/play:9f0958859d

# 692
  • Мнения: 429
Мерси Каро, като гледам дали нещо има по моите въпроси случайно видях и за спиралите. Явно има много различни мнения кога се поставя и т.н. Да, 2 вида са хормонална и механична. Гинекологът ти не може да ти каже коя е подходяща за теб, може да те насочи единствено коя първо да пробваш. Спирала се поставя минимум след 6тата седмица след раждането.
А това, че добрите гинеколози я отричат категорично мога да споря. Кое е по безвредно, противозачатъчните ли?
Разбира се, че както всичко бъркащо се в организма ти, не е 0% ок. Отделен е въпросът, че няма такова нещо, че 100% да те защити, на хапчетата на 100% ли разчитате, дори на вазектомията дават 99%. Аз пък не пиша, не пиша и се улях май, хайде приключвам и да си търся рецепта за сладките, ама след три деца толкова рових по тази тема за контрацепция, че  #Crazy

Е, не мога да подмина и публикуваното от рамлим  Shocked
Недей така, че съм от болните мозъци, които все си мислят, ами ако е истина

# 693
  • Русе
  • Мнения: 656
...
Е, не мога да подмина и публикуваното от рамлим  Shocked
Недей така, че съм от болните мозъци, които все си мислят, ами ако е истина
Няма да има край на света, спокойно, сигурен съм, хващам се на бас  Laughing.
 Не се тревожете за глупости, има куп неща, които зависят от нас, нека на тях наблегнем Peace!

 Калоянчев, лека му пръст.
 Толкова велик и едновременно толкова земен човек, вече няма такива!

# 694
  • Мнения: 30
devi4ca благодаря за сайта, но на мен ми трябва спешно, а не знам до колко дни е доставката им.  bouquet Ох каква Коледа ни чака с тоя хубав сняг:)

# 695
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
devi4ca благодаря за сайта, но на мен ми трябва спешно, а не знам до колко дни е доставката им.  bouquet Ох каква Коледа ни чака с тоя хубав сняг:)
Доставката е до 24ч. от момента на поръчката.
Ако имаш възможност,може да се разходиш до детския магазин до ВИМЕС/май Вълшебство се казваше/
Точно до банката се намира.
Преди седмица имаше роклички и сукмани  с червен цвят,тип кадифе.

# 696
  • Мнения: 286
днес в утро щеше да пише , че затваря била в русе. Кои са магазините?

# 697
  • Мнения: 4 864
днес в утро щеше да пише , че затваря била в русе. Кои са магазините?

В Дружба и Здравец

# 698
  • Мнения: 4 841
Дам, затварят ни Билата и аз съм в траур. Беше ми до г*за магазина и много обичах да си пазарувам там.

Бог да прости Калоянчев. Страхотен човек и актьор си замина  Flowers Rose Flowers Rose

# 699
  • Мнения: 286
и  аз така си пазарях от тази била, сега от къде //

# 700
  • Мнения: 4 864
За мен Билла държат много високи цени, в сравнение с кофти качеството на стоките им..

# 701
  • Мнения: 4 841
Аз до сега не съм имала проблем с качеството. А благодарение на високите цени ми беше любим магазин. Хем ми беше на близо, хем и не харчех много пари там понеже беше скъпо и купувах само нужното.

# 702
  • Русе
  • Мнения: 656
За мен Билла държат много високи цени, в сравнение с кофти качеството на стоките им..
Peace

От години не съм стъпвал там. Бях "предрекал" края им. Имат лигава политика да обявяват по-ниски цени валидни само за глупавите им карти. Дори и тези им цените са високи, какво остава ако нямаш карта като мен. Ако беше някое село, щяха вече да ме убедят да си извадя карта, но при наличие на 100-ци магазини в града ни ...

# 703
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Между другото отдавна Била не държат кой знае какви високи цени. Всеки ден съм там, като не пропускам да отдам почит и на другите, така че имам поглед. Имат си и високи цени, факт неоспорим, но с картата и офертите нещата са поносими. Дано не бутнат нашата че къде ще пазарим  Praynig

Някой има ли поглед върху улиците из града? Почистени ли са? Трябва да изляза и се чудя дали да рискувам да тръгна с колата  newsm78

# 704
  • Мнения: 672
На мен пък Била ми харесва. Картата се вади за 5 минути. Винаги има хубави промоции. Никога не съм попадала на кофти стоки.
Улиците са ужасни. И вчера и днес на път за работа забелязах, че по маршрута, по който минавам, изчистена е само Борисова. Всички останали улички по центъра са с две педи сняг.

Общи условия

Активация на акаунт