Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 46

  • 53 631
  • 775
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 14 418
Къде се качват най-напред новите  серии след като се преведат?


Тук се посочва
Скрит текст:
къде,защото напоследък много ги трият,заради авторските права и стана тя една #Crazy


 newsm03

# 766
  • Мнения: 0

не съм съгласна имаше епизод /беше още с по-късата брада и по-млад ,когато каза "права е махидевран.Трябва да се отървем от тази жена /Хю има предвид/ или тя ще се отърве от всички нас".

е, да де - инстинкт за самосъхранение..Wink  Peace но ''трябва е различно, от ще и как точно.. Wink Peace

eleaem , благодаря!   friendship

Хайде, наистина вече - в 47 тема! Чао! Simple Smile

# 767
  • Мнения: 83

Прекрасно изиграна последна сцена от Мерием!  bouquet  bouquet  bouquet
точно това не видях, дайте малко инфо моля   newsm17


Влезе в къщата и видя детето.Усмихна се до уши...и попита това ли е детето на Нигяр и Ибрахим.....не и отговориха но тя  разбра.

Много благодаря smile3525

# 768
# 769
  • Мнения: 896
Вече пишем в следващата тема! Заповядай там!

# 770
  • Мнения: 0
Значи за Хюрем-майка на 5 деца е непростимо да върне детето на майка му ( или там както беше казано да го използва за интригите си), а за Хатидже-майка на 4 деца(родени ли не) е абсолютно простимо да откъсне едно дете от утробата на майка му и да го  скрие!? Нещо не Ви разбирам логиката? С един аршин различни мерки изкарвате!!!!

Хюрем няма място да се бърка в живота на Хатидже.Сюлейман и даде пълното право да постъпи така както сметне за добре.....и тя реши така.Според Вас да им построи дворец и да си заживеят тримката....,че и да им прислужва от време на време...или да ги прибере под един покрив и да направят комуна.....

KATI-P- Точно това и аз мислех да напиша:) Изпреварила си ме:) Подкрепа от мен за поста ти.

Поздрави

Благодаря Ви за подкрепата!  bouquetНа мен ми е мъчно за Хатидже.Тя е доста изстрадала личност .Загубила е съпруг ,дете,майка си.Въпреки ,че от както изтриха сериала мразя тв-7 не мога да се въздържа от изкушението да гледам и там старите серии.В момента са точно когато сватбата се състоя и двамата с Ибрахим са толкова влюбени Heart EyesХатидже очаква първото си дете с такава трепет,толкова се страхува да не загуби Ибрахим в битката където е изпратен.Жалко,че живота и щастието  им е трън в очите на Хюрем и тя прави всичко възможно за да го унищожи Sad

Всъщност да, Хатидже е много чувствителна и ранима. Такава натура като нея е изключено да бъде както казват "злобна". И знаеш ли чудя се на феновете на Хюрем които казаха, как султана казал на Хатидже да не се бърка, а не казаха как султана каза на Хюрем: "ти с какво право се бъркаш между Хатидже и Ибрахим, аз не се бъркам ти ли ще се бъркаш?"
Както и да винаги е било трудно да се гледа обективно, всеки има любими персонажи, но нали затова обсъждаме и аз се надявам на вече не толкова крайни мнения. Както на мен не ми убягват понякога по някоя проява на съчувствие от страна на Хюрем към наложниците и както ми стана кофти за Лео, така се надявам и че ще има хора да се опитат да бъдат по обективни и да кажат поне една добра дума за наште герои, но разбира се това е лично мнение и решение на всеки от нас:) А иначе любовта на Ибрахим и Хатидже е една от водещите линии в сюжета и тва ако някой отрече значи е гледал само това което иска да види.

На теб поздрави отново:)

# 771
  • Мнения: 0
Привет на всички!  Hug

Izabele , винаги на пост!  newsm10 Благодаря ти и аз за навременния и хубав превод на резюмето на епизода.  smile3525  И на мен ми е странно какви си ги съчниняват рускините..?! Че и обясняват действията на героите - както в случая за разговора на Хатидже и Ибрахим за Нигяр, така и "и начин да се успокои Нигяр." за Хюрем...?! С предишни епизоди също се е случвало.. Rolling Eyes Но нейсе..Все пак е нещо, което ни помага бързо да разберем случващото се, така че им благодарим и на тях .. Wink Peace

За епизода , какво да кажа.. Rolling Eyes ..не че ме питате ама..  Wink Още ми е свито сърцето точно от последните кадри. Искам да повярвам в благородните намерения на Хюрем да върне детето на родителите му, но защо ли не мога... Rolling Eyes Rolling Eyes Жалко, че то ще стане заложник на всъщност голямата битка Хюрем - Ибрахим. Не говорим изобщо за това кой какво скрил, излъгал и прочие, кой какво направил или не направил...Фактите са такива - имаме едно дете, чието появяване няма нищо общо с Хюрем, то не я бърка никак..не заплашва позициите й, нито нейните деца, дето все ги брани уж.. Rolling Eyes Това си е абсолютно безсмислено за мен желание за мъст, удар под кръста, една мръсна игра, която какво ако спечели...?! Знам, че ще намерите аргументи, да ме опровергаете..но слушам, чета едни и също от рода на - ами те направиха така и тя така им отвърна, което ми звучи глупаво.. Rolling Eyes Защото докато се занимаваше с харемните интриги загуби по пътя Сюлейман..прие го за даденост и ето че сега й се налага да се бори за него - пак с нечестни средства, отстранявайки на всяка цена всяка нова жена.. пак и пак.. Нали е сигурна в любовта на СС, нали той нея само обича и друга жена няма...защо се налага да го прави?! Значи не е... Rolling Eyes Този облог с Ф. ми стана много смешен.. Rolling Eyes Иначе ми дожаля, признавам си, или поне много добре го представиха момента, когато й отнеха четвъртъка.., много добра операторска работа (не че разбирам  от това  Wink), хареса ми просто! Laughing  Никоя жена не заслужава да бъде отхвърлена...Но дотам се стигна пак според мен, заради това че тя прие СС за даденост, вече спечелен. А той очевидно не е лесна топка.. Wink Наказа я.. Както междувпрочем наказва и Ибрахим по същия начин - абсолютен игнор..Толкова, че чак жестоко ми се вижда да наказваш най-любимите си хора, даже и да е с право.. Naughty Това му поведение поражда ревност  у двамата. Но докато Пашата все пак се стреми законно (със или без кавички) да отстранява съперниците си, т.е с аргументи пред Султана - военния съд за Искендер (пък за други  не се сещам..с Рустем още нищо не е направил..ще видим какво ще излезе от благословения брак  с Нигяр), Хюрем действа прикрито, по-хард, кръвнишки..
Иначе някак междудругото ми остана срещата с новия френския посланик, а тя е важна. Предишните двама бяха схрускани за  закуска и сега Франсоа пратил нов да спасява положението.  Wink Май преговорите ще са по-дълги и тежки тоя път..Ама да видим..Така или иначе, в крайна сметка подписан е много изгоден за ОИ договор.  Peace  Като цяло заяръзваща така да се каже серия, предстои развръзката..Най-вече чакам да видя дали и как родителите ще научат и реагират на вестта, че детето им е живо и какво ще последва от товаза тях, а и всички около тях.. Peace


Да,хубаво мнение:)

Поздрави

# 772
  • Мнения: 0
Цитат на: KATI-P- в Четв., 08 Ноем. 2012, 12:50
Цитат на: MANOWAR- в Четв., 08 Ноем. 2012, 11:45
Цитат на: KATI-P- в Ср., 07 Ноем. 2012, 23:25
Цитат на: vvi в Ср., 07 Ноем. 2012, 23:18
Значи за Хюрем-майка на 5 деца е непростимо да върне детето на майка му ( или там както беше казано да го използва за интригите си), а за Хатидже-майка на 4 деца(родени ли не) е абсолютно простимо да откъсне едно дете от утробата на майка му и да го  скрие!? Нещо не Ви разбирам логиката? С един аршин различни мерки изкарвате!!!!

Хюрем няма място да се бърка в живота на Хатидже.Сюлейман и даде пълното право да постъпи така както сметне за добре.....и тя реши така.Според Вас да им построи дворец и да си заживеят тримката....,че и да им прислужва от време на време...или да ги прибере под един покрив и да направят комуна.....

KATI-P- Точно това и аз мислех да напиша:) Изпреварила си ме:) Подкрепа от мен за поста ти.

Поздрави

Благодаря Ви за подкрепата! На мен ми е мъчно за Хатидже.Тя е доста изстрадала личност .Загубила е съпруг ,дете,майка си.Въпреки ,че от както изтриха сериала мразя тв-7 не мога да се въздържа от изкушението да гледам и там старите серии.В момента са точно когато сватбата се състоя и двамата с Ибрахим са толкова влюбени Хатидже очаква първото си дете с такава трепет,толкова се страхува да не загуби Ибрахим в битката където е изпратен.Жалко,че живота и щастието  им е трън в очите на Хюрем и тя прави всичко възможно за да го унищожи

Всъщност да, Хатидже е много чувствителна и ранима. Такава натура като нея е изключено да бъде както казват "злобна". И знаеш ли чудя се на феновете на Хюрем които казаха, как султана казал на Хатидже да не се бърка, а не казаха как султана каза на Хюрем: "ти с какво право се бъркаш между Хатидже и Ибрахим, аз не се бъркам ти ли ще се бъркаш?"
Както и да винаги е било трудно да се гледа обективно, всеки има любими персонажи, но нали затова обсъждаме и аз се надявам на вече не толкова крайни мнения. Както на мен не ми убягват понякога по някоя проява на съчувствие от страна на Хюрем към наложниците и както ми стана кофти за Лео, така се надявам и че ще има хора да се опитат да бъдат по обективни и да кажат поне една добра дума за наште герои, но разбира се това е лично мнение и решение на всеки от нас:) А иначе любовта на Ибрахим и Хатидже е една от водещите линии в сюжета и тва ако някой отрече значи е гледал само това което иска да види.

На теб поздрави отново:)

Пействам си ги тук отговорите, че късно разбрах за новата тема, а виждам, че си струва да отговоря на KATI-P и Елена Алексиева

# 773
  • Мнения: 3 675
Според мен Хатиджето не е просто ранима, ами нещо не наред с главата и склонна към депресивни състояния.Не мисля, че е злобна, само че в по-късните серии наистина се настрои срещу Хюрем.Аз в момента съм на 45 серия, в тези серии в момента стават доста интересни неща, особено около Ибрахим и паша Бехрам.

# 774
# 775

Общи условия

Активация на акаунт