Отвличане на дете от баща си!!!

  • 16 798
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12
Делото ни е на 11 декември
имам адвокат

# 31
  • Мнения: 427
Желая ти успех Деси  Praynig Peace
Но защо детето все още не е при теб ? Ако не можеш да споделиш , не отговаряй .

# 32
  • Мнения: 7 779
Деси, намери си адвокат / ако нямаш такъв/ и се бори за детето си . Peace
Всичко което си описала тук , го кажи в съда. Бащата има ли съдебно решение , което му дава родителските права над детето ? Ти присъства ли на делото , което са ти завели ?
тя и майката няма съд.решение. в съда ще го каже ако и дадат думата

# 33
  • Мнения: 7 779
Но защо детето все още не е при теб ? Ако не можеш да споделиш , не отговаряй .
детето е при единият родител. какъв е проблема ?

# 34
  • Мнения: 3 675
Но защо детето все още не е при теб ? Ако не можеш да споделиш , не отговаряй .
детето е при единият родител. какъв е проблема ?
А какъв е проблемът да се върне при майката? Тя също е родител!






# 35
  • Мнения: 7 779
А какъв е проблемът да се върне при майката? Тя също е родител!
е там е проблема. защо да не бъде при него , а при нея? с равни права са до излизане на съд.решение. принципа е кой тафи детето преди развода обикновено има по-голям шанс да спечели род.права.

# 36
  • Мнения: 427
bongo_2007 според мен е редно детето да бъде при майка си  Peace
Малко са бащите , които биха полагали добри грижи за децата си.
Ти гледаш своето дете , но и със сигурност си имаш доста обективни причини, за да получиш родителските права.
Аз не съм съдия , за да отсъждам кой е прав и кой крив. Но не ми харесва това, което прави бившият на Деси. Смятам че ако беше на нейно място , нямаше да се чувства добре , питайки се къде всъщност е детето му .
Между впрочем , това че бащата укрива детето и не дава достъп на майката до него , не е ли подсъдно  Thinking

# 37
  • Мнения: 7 779
bongo_2007 според мен е редно детето да бъде при майка си  Peace редно според теб. законово никъде не го пише.
Малко са бащите , които биха полагали добри грижи за децата си.
Ти гледаш своето дете , но и със сигурност си имаш доста обективни причини, за да получиш родителските права.
Аз не съм съдия , за да отсъждам кой е прав и кой крив. Но не ми харесва това, което прави бившият на Деси. Смятам че ако беше на нейно място , нямаше да се чувства добре , питайки се къде всъщност е детето му .обикновено когато единият вземе детето със себе си , другият винаги пита  "къде ми е детето" ?
Между впрочем , това че бащата укрива детето и не дава достъп на майката до него , не е ли подсъдно  Thinking обикновено така всеки казва в съда. понеже трудно се доказва. и не е подсъдно защото няма съд.решение при кой родител да е детето.

# 38
  • Мнения: 427
обикновено когато единият вземе детето със себе си , другият винаги пита  "къде ми е детето" ? С това не съм съгласна.  Peace
Нашият БНД за толкова години , нито един път не е попитал къде му е детето  Laughing
Ако сега го срещне някъде по улиците , даже няма да познае че това е неговото дете .
Хора всякакви  Peace

# 39
  • Мнения: 7 779
обикновено когато единият вземе детето със себе си , другият винаги пита  "къде ми е детето" ? С това не съм съгласна.  Peace
говорим когато всеки родител си иска детето. когато единият не го търси   е ясно

# 40
  • Мнения: 12
А какъв е проблемът да се върне при майката? Тя също е родител!
е там е проблема. защо да не бъде при него , а при нея? с равни права са до излизане на съд.решение. принципа е кой тафи детето преди развода обикновено има по-голям шанс да спечели род.права.
Няма никакво значение кои е "тафил" детето newsm78, а кои се е грижил и кои го е отгледал. Ииии нямаме брак .

# 41
  • Мнения: 897
bongo_2007 според мен е редно детето да бъде при майка си  Peace редно според теб. законово никъде не го пише.

Бонго, не си прав. И то не защото грешиш в изказването си, а за конкретния случай.
До септември, или до отнемането на детето от майката то е живяло с нея. В един момент отива при бащата и...
Цитат
интимната му приятелка, защото тя кара моето дете да и казва „мамо“  и да му обяснява, че тя щяла да е по добра майка и да се грижи по добре за нея.

Е сега ми кажи, че си на 5 години и това се случва с теб. Сигурна съм, че в главата на това детенце /Боже, синът ми е на тази възраст/ се случват страшни неща. Които със сигурност ще оставят отпечатък. Честно казано мога да кажа "Зор ми е кой ще гледа детето", но за детето ми се къса сърцето. Ами утре ако този мъж скъса връзката си с тази интимна приятелка? Друга майка ли ще дойде? Тя каква ще е. Добра, лоша. На нея ли ще казва мамо.
5 години на една жена е казвала така, която я е и отгледала. Появява се някаква "по-добра" майка /що за категория/ и изведнъж и тя изчезва.
Горкото дете!
Деси, от все сърце желая на детенцето ти да отрасне където е по-доброто място за него.


# 42
  • Мнения: 897
Здравейте,

Аз съм бащата. Медала винаги има две страни, редно е да чуете /видите/ и другата.
След като пет години и половина, гледам дъщеря ми, не само физически - Майката твърди, че се е разделила с вас, защото не сте се прибирал у дома. А тя е седяла сама с детето. И емоционалната грижа за детето е важна.

 и финансово, Както повечето бащи

покрай нея и майката, която нито за миг не пожела да си намери работа, на 27 години е с основно образование и бивша стриптизьорка. Това дали е някакъв критерий, защото едва ли не сте знаели за това нещо, когато сте се събрали да живеете заедно. И при положение, че все пак сте живели с нея и имате детето от нея бихме ли могли да имаме лошо мнение, заради старата й месторабота. Аз грозна стриптизьорка не съм виждала. Нито провиснала. Това ми дава знак, че жената е доста красива и поддържана.
С всичко това съм се съобразявал и съм бил толерантен само и единствено детето ми да бъде добре, не съм допускал, че през цялото време намеренията от страна на майката към мен е било користно. През месец август тази година, майката реши, че детето ми няма да посещава повече частна детска градина, за която година и половина на 100% съм плащал таксата и всички допълнителни дейности в нея и поиска парите за себе си. Тя твърди, че е записала детето в доста по-добро училище
На 11.09 заведох дело за родителски права в Софийски Районен съд и подадох жалба в Държавна агенция за закрила на детето, за умишленото недопускане от страна на майката, детето ми да посещава задължителната предучилищна подготовка. В избраната от вас градина
Всеки може да прочете по-старите ми публикации и да прецени кой се е грижил за записването и регистрацията на детето за детска градина. Емоционалната грижа, емоционалната!
За всички клевети написани тук от страна на майката, аз и приятелката ми ще потърсим правата си пред съответните компетентни органи. Явно приятелката е доста важна

Благодаря за отделеното време.

Медала има не само две страни, а и трета! Най-важната ДЕТЕТО!
ДЕТЕТО!!!

Цитат
Три месеца след като бях напуснала жилището му той дойде в моя дом за да ми вземе детето, след мойто противопоставяне резултата за мен беше в пирогов с няколко порезни рани по дясната ръка няколко шева.

"Боят като спорт е предизвикателство, а в домашна обстановка престъпление." Дори не ми се коментира. .....

Последна редакция: сб, 08 дек 2012, 10:39 от Корина

# 43
  • Мнения: 7 779
Цитат на: Desislava Stoqnova link=topic=686694.msg23763062#msg23763062
Няма никакво значение кои е "тафил" детето newsm78, а кои се е грижил и кои го е отгледал.
[/quote
така де. взимам детето преди развода. съответно го отглеждам и се грижа за него.

# 44
  • Мнения: 897
Цитат на: Desislava Stoqnova link=topic=686694.msg23763062#msg23763062
Няма никакво значение кои е "тафил" детето newsm78, а кои се е грижил и кои го е отгледал.
така де. взимам детето преди развода. съответно го отглеждам и се грижа за него.


Бонго, няма по-важно от детето. От все сърце желая на това дете да се развият за него нещата, така че да бъде щастливо и отглеждано в хармония.
Колкото и с теб да си чешаме клавиатурата... Има си съд, дай Боже справедлив. И нека той да отсъди.

Аз за това бягах от дома на БНД. Просто там не беше дома за детето ми.

Общи условия

Активация на акаунт